Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Jedan od mogućih scenarija J. Grant u Phoenix za Cartera, Šarića, Smitha i dva picka prve runde 2024 i 2026. Ne znam ja se ne bih samo tako odricao Šarića iako ne bih imao ni ništa protiv da Grant zaduži našu opremu. I opet potencijalnim odlaskom Šarića ostaje rupa na backup 4/5 tako da ne vidim smisao ovakvog trade-a pogotovo što već se ubacuje Grant u startnu postavu umjesto Bridgesa. 

Link to comment
Share on other sites

za granta ima smisla zbog love i reputacije: uzeo je solidne pare, pokazao da može (makar i u ovom okruženju koje je kaos pomenuo)

na kraju krajeva, tako je marcus morris dobio trejd u clipperse a zatim i solidnu platu na duže + je solidno bitan šraf

 

za detroit ima smisla i da ga zadrže i da ga diluju za neku potencijalnu omladinu & pikove. šarić nije ni jedno ni drugo a iskreno ne znam ko su druga dvojica, verovatno su ružni ljudi ili sam ja ignorant  : i

 

dario je lep i ima lepo ime

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, đubrivo. said:

ne znam šta da mislim o aaronu. nisam ga gledao ove sezone, vidim da cepa po statsima taj point-fwd stil versatilityja. opet, njegov šut (makar ranije) je toliko depresivan da ja nemam reči. ono, baš da ga provociraš da cepa sa bilo koje distance.

 

nikada nisam obratio pažnju na odbranu ali ako kažeš da je dobar, možda i ima smisla. njima odbrana svakako fali svugde osim na poziciji trentare.

 

@Magia piše li se šta bi blazersi ponudili a što je zanimljivo magijama?

 

Nije sad on neki lockdown defender ali nije ni los. Uz Covingtona i DJJa, sasvim dovoljno odbrane/tela za azdaje iz LAC i LAL.

 

Ne pise sta bi dali, samo da su zainteresovani.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

@gggggggg

Mislim da nisu u pravu, Jones ce, imo, sigurno povuci neki potez jer je u njegovoj glavi clock is ticking mantra. One delusional izjave o napadu na titulu od pre koji mesec takodje svedoce o tome. Izgleda da je onaj narativ da smo jednog visokog daleko od legit kontendera prilicno jak unutar FO-a.

 

ovo je istina za ticking clock. na to nisam mislio :ajme:

ali opet jel vidis mozda opciju da trejduju sarica ili crowdera? mozda ovog prvog ako nadju neki dobar deal ali mi je tesko da zamilism sve to s obzirom da igra dosta dobro kao back-up c. bar koliko sam ja ispratio.

 

i sto si protiv lma. njegovih dvadesetak minuta bi dobro doslo sa klupe npr ili umesto sarica na back-up c. istina, skok vam nece pojacati ali nije valjda da bi pre uzeo nekog skakaca tipa whiteside nego njega?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Marvin said:

Mozda Saric za Bobija 🙂

ne može  🙂kolikogod je meni drag  Bobi. U pravu je @SteveFrancis#3za Granta on je još jedan Winger i nije ono što nam treba. Da je on došao umjesto Crowdera to bi bilo bombona ali nije bilo realno nakon trade-a za CP3 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, gggggggg said:

 

ovo je istina za ticking clock. na to nisam mislio :ajme:

ali opet jel vidis mozda opciju da trejduju sarica ili crowdera? mozda ovog prvog ako nadju neki dobar deal ali mi je tesko da zamilism sve to s obzirom da igra dosta dobro kao back-up c. bar koliko sam ja ispratio.

 

i sto si protiv lma. njegovih dvadesetak minuta bi dobro doslo sa klupe npr ili umesto sarica na back-up c. istina, skok vam nece pojacati ali nije valjda da bi pre uzeo nekog skakaca tipa whiteside nego njega?

 

Rekao bih da je sve moguce, zato sto je JJ nastavio da fura taj ejndzizam koji je doneo McD - ako se ukaze nesto bolje zavaljas ih bez obzira sto si im fazon juce u razgovoru rekao da se racuna na njih i da su jedno od buducih lica fransize. Ukaze li se potreba, i rodjenu majku bi ubacio u trejd bez razmisljanja. 

 

Nisam neki veliki Crowderov fan, nemam nista protiv coveka, ali drzim da je precenjen u tome sto donosi, iako bez sumnje jeste koristan rotacijski igrac sa solidnim iskustvom. Ne bih se libio da ga trejdujem, ali je tu problem hemije, kako ce ostali igraci reagovati na to da se tako brzo sutne igrac kome si upravo dao trogodisnji ugovor sa pricom da je njegova najstarija u svlacionici posle Paula. Saric je vrlo koristan i za ove pare, sa ovom ulogom gotovo da ne moze da se nadje bolje resenje. Narocito kao situacioni bekap 5 je fantastican, bas mnogo toga donosi i otvara. Trejdovanjem njega cak i za nekog top igraca se dosta gubi na dubini i pitanje je kad se sravne pros&cons da li bismo zaista bili u plusu nakon toga. 

 

LMA? Oprostio sam, ali nisam zaboravio onu veceru sa Popom i odjebavanje Sunsa dok je bio u prajmu. Neka sad stare dane provede u nekom drugom timu. Pored toga, nisam odusevljen ni fitom ni potencijalnim problemima u vezi sa ulogom i minutazom koje bi kod nas sigurno bile znatno manje od dosadasnjih.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Miki28 said:

Lagano odradjivanje posla protiv Minesote, Harrell brutalan.

Lebron opet TD, tacno ce ga isforsirat za MVP priznanje🤦‍♂️

 

 Pa je l nije zasluzio ? Vuce svoju ekipu u kojoj Davis ne igra pola sezone (i nece igrati jos 3 nedelje minimum) , ne propusta nijednu utakmicu (samo onaj 1 rest game protiv Kingsa pred all star pauzu) , igra za tim, ispucava odlicne brojke, a ja iskreno verujem da mozemo da preteknemo i Finix i Jutu na tabeli i pored toga sto nemamo Obrvu. 
   Damjan Jones je pored Kralja zalicio na kosarkasa, pospremi lobove sto mu ovaj servira, uhvati neke lopte i blokira, da ne pricamo da smo bili i bez Sredera nekoliko meceva kad su bili derbiji, sad nema ni Cizburgera zbog covid protokola...  

 

    Odgledao sam naknadno ove 2 tekme vs GS i vs Sotta i mnogo mi je drago da je THT konacno prokinuo. Opasan je batica, zeznut za cuvanje, dobar u odbrani...  A Trezz je prosto zverina, pusten je sa lanca, neverovatne ruke ima i pospremljuje sve oko kosa, neverovatan djubretar a nije da nema skilla da napadne nekog sa posta, u odbrani zna da ukrade, udari blokadu, odlicno se postavlja za charge....

 

  King do 5. MVP-a pa polako. 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, delgado said:

 

 Pa je l nije zasluzio ? Vuce svoju ekipu u kojoj Davis ne igra pola sezone (i nece igrati jos 3 nedelje minimum) , ne propusta nijednu utakmicu (samo onaj 1 rest game protiv Kingsa pred all star pauzu) , igra za tim, ispucava odlicne brojke, a ja iskreno verujem da mozemo da preteknemo i Finix i Jutu na tabeli i pored toga sto nemamo Obrvu. 
   Damjan Jones je pored Kralja zalicio na kosarkasa, pospremi lobove sto mu ovaj servira, uhvati neke lopte i blokira, da ne pricamo da smo bili i bez Sredera nekoliko meceva kad su bili derbiji, sad nema ni Cizburgera zbog covid protokola...  

 

    Odgledao sam naknadno ove 2 tekme vs GS i vs Sotta i mnogo mi je drago da je THT konacno prokinuo. Opasan je batica, zeznut za cuvanje, dobar u odbrani...  A Trezz je prosto zverina, pusten je sa lanca, neverovatne ruke ima i pospremljuje sve oko kosa, neverovatan djubretar a nije da nema skilla da napadne nekog sa posta, u odbrani zna da ukrade, udari blokadu, odlicno se postavlja za charge....

 

  King do 5. MVP-a pa polako. 

Naišao sam na neki članak o mogućem vašem trade-u za Turnera a obuhvaća Trezza, Wesleya,THT, Dudley i budući pick prve runde

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, bodo said:

Naišao sam na neki članak o mogućem vašem trade-u za Turnera a obuhvaća Trezza, Wesleya,THT, Dudley i budući pick prve runde

 

 Lol, ne bih dao ni Trezza za Turnera keca na keca  a kamoli THT.

 

  Dudley ima no-trade klauzulu :P  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, delgado said:

 

 Lol, ne bih dao ni Trezza za Turnera keca na keca  a kamoli THT.

 

  Dudley ima no-trade klauzulu 😛

Kako sam shvatio iz članka THT je polazna točka a ovo ostalo bi bi bili cap filleri. Ne spominju no-trade klauzulu za JD. Na još par mjesta pročitah da ste zainteresirani za Turnera ali ne navode se imena koja bi išla u drugom pravcu.

Link to comment
Share on other sites

Hahahah ma zajebavam se za Dadlija 😄  

 

 Pa Trezz ne moze biti filler, Trezz je jaci igrac od Turnera po mom misljenju i potrebniji Lakersima. Ne vidim razlog da dajemo THT, druga sezona, spreman da vec sad doprinese ozbiljno u plejofu (vec je krenuo u regularnoj kako mu se otvorilo malo vise prostora) - a Turner mi se previse ne dojmi, suvise mekan igrac iako ima tu skilla i odbrane.  Ja bih pre da probamo preko buyouta da dovedemo Hasu, ako je vec Dre zakazan za BKN. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, delgado said:

Hahahah ma zajebavam se za Dadlija 😄  

 

 Pa Trezz ne moze biti filler, Trezz je jaci igrac od Turnera po mom misljenju i potrebniji Lakersima. Ne vidim razlog da dajemo THT, druga sezona, spreman da vec sad doprinese ozbiljno u plejofu (vec je krenuo u regularnoj kako mu se otvorilo malo vise prostora) - a Turner mi se previse ne dojmi, suvise mekan igrac iako ima tu skilla i odbrane.  Ja bih pre da probamo preko buyouta da dovedemo Hasu, ako je vec Dre zakazan za BKN. 

I ja sam za Hasana ali da dođe nama 😁.

A ako još i Drummond dođe u Netse malo će im biti tri lopte za igrat 😂

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SteveFrancis#3 said:

 

Rekao bih da je sve moguce, zato sto je JJ nastavio da fura taj ejndzizam koji je doneo McD - ako se ukaze nesto bolje zavaljas ih bez obzira sto si im fazon juce u razgovoru rekao da se racuna na njih i da su jedno od buducih lica fransize. Ukaze li se potreba, i rodjenu majku bi ubacio u trejd bez razmisljanja. 

 

Nisam neki veliki Crowderov fan, nemam nista protiv coveka, ali drzim da je precenjen u tome sto donosi, iako bez sumnje jeste koristan rotacijski igrac sa solidnim iskustvom. Ne bih se libio da ga trejdujem, ali je tu problem hemije, kako ce ostali igraci reagovati na to da se tako brzo sutne igrac kome si upravo dao trogodisnji ugovor sa pricom da je njegova najstarija u svlacionici posle Paula. Saric je vrlo koristan i za ove pare, sa ovom ulogom gotovo da ne moze da se nadje bolje resenje. Narocito kao situacioni bekap 5 je fantastican, bas mnogo toga donosi i otvara. Trejdovanjem njega cak i za nekog top igraca se dosta gubi na dubini i pitanje je kad se sravne pros&cons da li bismo zaista bili u plusu nakon toga. 

 

LMA? Oprostio sam, ali nisam zaboravio onu veceru sa Popom i odjebavanje Sunsa dok je bio u prajmu. Neka sad stare dane provede u nekom drugom timu. Pored toga, nisam odusevljen ni fitom ni potencijalnim problemima u vezi sa ulogom i minutazom koje bi kod nas sigurno bile znatno manje od dosadasnjih.

 

crowder je cudan igrac. sve kao mislis da moze i treba da bude bolji a kada ga nemas onda bi zeleo da imas bar jednog crowdera u ekipi.

 

inace bas sam sada slusao podcast gde ide prica kako su sunsi spremali da dovedu aldridgea i kao neki pitch potpisali su chandlera pre njega cisto da bude da su ambiciozni i da nece lma morati igrati centra nego samo pf. dosao je i chandler na taj meeting sa aldridgeom i na kraju ih odjebao i otisao u sa.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, gggggggg said:

 

crowder je cudan igrac. sve kao mislis da moze i treba da bude bolji a kada ga nemas onda bi zeleo da imas bar jednog crowdera u ekipi.

 

inace bas sam sada slusao podcast gde ide prica kako su sunsi spremali da dovedu aldridgea i kao neki pitch potpisali su chandlera pre njega cisto da bude da su ambiciozni i da nece lma morati igrati centra nego samo pf. dosao je i chandler na taj meeting sa aldridgeom i na kraju ih odjebao i otisao u sa.

 

 

ja nisam nešto posebno imresioniran njime. doduše kad ima dan može te zatrpati samo tako ali dosta puta je to više šut tipa 1/7,1/8, 2/9 ili 3/9. i čini mi se da previše uzima te šuteve a mid range u njega i ne postoji skoro. u defanzivnom dijelu tako tako. daleko od toga da je neka defanzivna zvijer ali nije ni tako loš defanzivac a opet sve zavisi dosta od matchup-a. Niti ja ne bih uzimao LMA . jednim dijelom i zato što nas je ispalio tada ali više iz prostog razloga što njegovim dolaskom ne rješavamo ništa spektakularno. A to je skok i rim protection odnosno presence in the paint kad je DA na klupi ili ne daj bože van parketa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...