Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Samo nek se zajebava Fila i nek odlaze, kad se Embid polomi na drugom b2b morace da krecu u novi proces...

 

Ne postoji nikakva logika po kojoj ce Simmons biti bilo kome zanimljiviji u februaru, tankerima bas i treba taj prvi deo sezone da ga uigraju i vide da li mogu da ga rehabilituju.

 

Ovi koji se bore za prsten sigurno nece slati assete da bi doveli polupanog Simmonsa posle pola godine partijanja gde je veca verovatnoca da odmogne nego da pomogne.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LordOfTerror said:

Samo nek se zajebava Fila i nek odlaze, kad se Embid polomi na drugom b2b morace da krecu u novi proces...

 

Ne postoji nikakva logika po kojoj ce Simmons biti bilo kome zanimljiviji u februaru, tankerima bas i treba taj prvi deo sezone da ga uigraju i vide da li mogu da ga rehabilituju.

 

Ovi koji se bore za prsten sigurno nece slati assete da bi doveli polupanog Simmonsa posle pola godine partijanja gde je veca verovatnoca da odmogne nego da pomogne.

 

I meni deluje da Embid iako materijal za MVPija, + sto on to jako zeli da bude, jednostavno nije bazdaren za MVP trku i da to samo moze da im se obije u glavu u POu, tj da PO deo sezone predvode Kari i Haris. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/3/2021 at 1:06 PM, Alex_Serbia said:

 

Onda slucajno i skontaj da pricamo o NBA.

 

Princip je isti, sve su ostalo nijanse. A kad ne bih htela da citiram Balaševića, rekla bih: ko se prvi javio, prvi se oprasio. Ako me razumeš. 🙂 

12 hours ago, Marvin said:

Opet, ne vidim nijedan razlog zasto bi Portland dao Dejma.

Osim naravno ako on sam bude insistirao da ide, ali mi do sada nije tako delovalo

 

Spoiler

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Wiggins also said he is the only member of his family who is vaccinated.

"It's not really something we believe in as a family," he said. "They know that I had to. It came down to get the vaccination or don't play basketball. I'm 26. I have two kids. I want more kids. I'm trying to do something that will generate as much money as I can for my kids and my future kids, [create] generational wealth. So, I took the gamble, took the risk, and hopefully, I'm good."

 

barem je iskren momak.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

meni je trenutno najveći hit bivša knicks legenda trey burke, gde su zbog nekih aktuelnih diplomatskih-antivax izjava, ponudili njegove rantove iz marta prošle godine kada je sve počelo. hevi šit.

 

https://www.mavsmoneyball.com/2021/10/1/22703802/trey-burke-is-not-good-enough-to-be-a-distraction

Edited by oubrevo.
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...