Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

6 minutes ago, oubrevo. said:

komitet za procenu preplaćivanja igrača doživljava poraz ali i dalje proglašava umerenu pobedu 🙃

Znali su se iznosi po sezoni u startu a i ja sam najvise se bazirao na njegovu platu do sezone 2025 kad dolazi novi TV ugovor😀👍 najjace bi bilo kad bi svi mi odje isto mislili i da niko nema svoje misljenje.

 

 

Idemo MPJ po 2 Allstara minimum💪💪💪 bravo za klauzule za FO Denvera

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Znali su se iznosi po sezoni u startu a i ja sam najvise se bazirao na njegovu platu do sezone 2025 kad dolazi novi TV ugovor😀👍 najjace bi bilo kad bi svi mi odje isto mislili i da niko nema svoje misljenje.

 

 

Idemo MPJ po 2 Allstara minimum💪💪💪 bravo za klauzule za FO Denvera

 

29 miliona po godini zvuci mnogo bolje od 40. A ako bude Allstar ili All Nba, onda i vredi vise para.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, oubrevo. said:

komitet za procenu preplaćivanja igrača doživljava poraz ali i dalje proglašava umerenu pobedu 🙃

 

Nadam se da si samo ciničan kao i obično, i da ne misliš ozbiljno da bilo ko ovde nešto doživljava kao poraz ili pobedu. Onda smo u velikom problemu kao virtuelna zajednica.

 

S druge strane, i dalje smatram da je MPJ preplaćen i to se ne menja time što "29 zvuči bolje od 40" (jer ne govorimo o dinarima). Ako sam pogrešila u njegovoj proceni preživeću, moj ego je trpeo i ozbiljnije udarce. xD 

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

U celom tom cirkusu oko vakcinacije mi je smešna činjenica da će nevakcinisani igrači gostujuće ekipe bez problema moći da igraju u LA, Njujork, San Francisko itd... lol

 

Ne bi me uopšte čudilo da trejduju Kajrija i Viginsa.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

U celom tom cirkusu oko vakcinacije mi je smešna činjenica da će nevakcinisani igrači gostujuće ekipe bez problema boći da igraju u LA, Njujork, San Francisko itd... lol

Mi tih problema nemamo, puna koncentracija na teren i Larry O'Brien trofej. AD djeluje spremno nakon sramnog ulaska u proslu sezonu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja ne razumem o čemu se ovde govori više, meni ugovor deluje ni dobro ni loše nego nekako logično. Dečko je dugačak i krakat, skočan kao praćka, ima mehaniku šuta koja sama (bez igrača MPJa, nego samo mehanika) vredi bar 10 miliona, tačno da je nakačiš na telo Deni Devita ili Deni Glovera, igrao je jaaako malo profi košarke i pokazao odličan napredak. Ja ne znam koliko kinte mislite da on vredi po cenama iz 2021? Za 5 godina će takvi igrači dobijati verovatno pola milijarde dolara ili će biti slati na kaljenje u avax ligu kod Kajrija i Wiggare.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, freethrow said:

Ja ne razumem o čemu se ovde govori više, meni ugovor deluje ni dobro ni loše nego nekako logično. Dečko je dugačak i krakat, skočan kao praćka, ima mehaniku šuta koja sama (bez igrača MPJa, nego samo mehanika) vredi bar 10 miliona, tačno da je nakačiš na telo Deni Devita ili Deni Glovera, igrao je jaaako malo profi košarke i pokazao odličan napredak. Ja ne znam koliko kinte mislite da on vredi po cenama iz 2021? Za 5 godina će takvi igrači dobijati verovatno pola milijarde dolara ili će biti slati na kaljenje u avax ligu kod Kajrija i Wiggare.

Sta ti znaci to po cenama iz 2021? Ko da su Mozgov i Deng dobili basnoslovne sume a ne max ugovore Luka, Trae, Shai, Bam ili

KD 200/4?

Mozda mislis Kemba 18/2, Sroder MLE, Oladipo minimalac, Holmes 46/4? Jel na te cijene mislis?

 

Nije bilo nekog ogromnog preplacivanja, bar ne u nekoj znacajnoj mjeri. Tu mi zapada za oci Robinson 90/5, mozda CP3 120/4, Furnije isto mozda.

 

U svakom slucaju Denver misli da vrijedi, ja imam pravo na svoje misljenje pa vidjecemo sta ce biti. U svakom slucaju zelim momku zdravlja i da napreduje

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Dracarys said:

Bredli Bil je isto teški antivakser, pa ne prolazi kroz ove suspenzije kao Vigins i Kajri

 

 

 

lol ovo je kolosalna glupost. sada ima smisla sto neki igraci i nisu toliko zabrniuti sto nece biti vakcinisani dok za irvinga vec izasla 'vest' da ce se uskoro vakcinisati.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, gggggggg said:

 

lol ovo je kolosalna glupost. sada ima smisla sto neki igraci i nisu toliko zabrniuti sto nece biti vakcinisani dok za irvinga vec izasla 'vest' da ce se uskoro vakcinisati.

Ne mogu da zabrane ljudima koji dolaze sa strane zbog posla, ako kod njih u drzavi/distriktu vakcinacija nije obavezna. Zato su samo igraci GSW, Netsa i NYK u problemima. Ostalima je doboljan negativan test i mogu da dodju i igraju.

Link to comment
Share on other sites

Znaš kako, i Steph, koji deluje kao redovni profesor u odnosu na dobar deo lige, je imao svoje momente o Mesecu, na primer. 

https://time.com/5475553/steph-curry-moon-conspiracy-theory/

 

E sada, možda ne bi bilo loše da se ide na neki programčić za slanje igrača u bolnice i na jedno ubrzano doškolovavanje iz biologije. Ako su mogli promptno da Mejersa Leonarda pretvore u polujevrejina, može verovatno i ovde malo edukacije da padne.

Edited by freethrow
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...