Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 minute ago, bodo said:

@Miki28, @delgado se gleda preseason meč?, jeste da su oboje okrnjeni ali uželeo sam se baš Nba basketa. Nadam se jednoj zanimljivoj sezoni i nastavku zdravog rivalstva prvenstveno sa vama. ipak su to za mene najzanimljiviji mečev🙂 

 

Ispraticemo, sto da ne. Malo da vidimo i ko bi mogao da se bira u late rundama u fantaziju (za to je pre-season dobar 😄 ) i da vidimo sta znaju nade.

Svaka cast za bold, bice super sezona, mozda ove godine bude okrsaj nasih timova u WCF, sto da ne

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bodo said:

@Miki28, @delgado se gleda preseason meč?, jeste da su oboje okrnjeni ali uželeo sam se baš Nba basketa. Nadam se jednoj zanimljivoj sezoni i nastavku zdravog rivalstva prvenstveno sa vama. ipak su to za mene najzanimljiviji mečevi 🙂 

Ma dje se ne gleda, debituje Melo. Konacno posle trosenja godina i godina u nebitnoj NY fransizi dolazi da se bori za prsten.

 

Joj Melo, sto ode iz Denvera, vece sanse je imao tamo da osvoji nego u onom raspad sa istoka koje je nosio godinama.

Edited by Miki28
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

6 minutes ago, delgado said:

Ejton rastura, generalno odbrana reketa nam ne postoji...

Monk za sada najbolje nasao ritam od pridoslica

 

Zgazise nas i Sunsi, early utisci su zabrinjavajuci

I meni se sviđa vas potpis Monka

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

AD kao prva opcija ne vodi ekipu nigde, tesko i do plejofa

sve se svodi na tesko soliranje i suteve preko ruke dok nas Finix reze i reze kretnjama iz kojih proizilaze laka kucanja i trojke

Sramotno koliko je los Dejvis kao neki primarni kreaator/napadac, tu se vidi da je ipak druga liga igraca u odnosu na ove najvece zverke

Uzasno deluje ekipa, jeste preseason je i sve, ali ovo je bas sramotno/neozbiljno

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, delgado said:

Istina

Jurim ga na fantaziju ove godine obavezno, J. Poole ima stvarno sansu da se nametne kao jak strelac. 

 

Lorde, Russell Westbrook, promasaj ili promasaj decenije ?

 

Kakva ekipcina, RW coskari ❤️

 

Tek sam vidim da smo vam i AvaRagu pokupili, poslednji ujed za Degladovo srce i dusu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LordOfTerror said:

 

Kakva ekipcina, RW coskari ❤️

 

Tek sam vidim da smo vam i AvaRagu pokupili, poslednji ujed za Degladovo srce i dusu.

 

Usrali mi se u zivot, oterali mi 2 igraca koja obozavam -> Srudera, Poupa, nisu zadrzali Carusoshowa i poslednji ekser Bredli a doveli fuckin' Kornjacu.

Btw, svi pisemo na staroj temi 😄 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...