Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

5 hours ago, Alex_Serbia said:

Za jedan naj mega giga klub na svetu kao sto su LAL (a jesu), neki ljudi prilicno imaju potrebu da ga brane i udaraju kontru na mikro nivou. Mislio bi covek da se navijac takvog giganta ne bi bavio spustanjem na tudji  (manje uspesan) nivo, but stranger things...

 

Ne vidim zašto bi moralo da bude ovako. Prvo, to kakvi smo kao navijači nema toliko veze sa tim za koga navijamo (osim ukoliko je usađeno od malih nogu) već sa nekim našim osobinama. Drugo, mnogi ljudi (kao npr. ja) nemaju tu "tradiciju" u porodici da se navija za neki klub, čak ni u bližoj okolini, pa često ne razvijemo oblik navijanja koji ja zovem "dok ne povadimo oči sa protivnicima" (vadim oči oko drugih stvari hehe). Samim tim, mi nećemo imati potrebu da toliko branimo klub, dok oni koji imaju usvojen takav oblik ponašanja hoće. I treće, ne vidim zašto bi navijači LAL trebalo da budu pretplaćeni da trpe jeftine prozivke i drže se kao da su "iznad toga". Imaju pravo i treba da odgovore na to. U poslednje vreme je takva situacija sa podržavanjem ekipa da je postalo pomodarstvo da se navija protiv LAL (Barse i Reala u fudbalu i sl.)

 

P.S. Slučajno znam za koga ti navijaš i na koji nivo si se spuštao na forumu (pratila sam te teme, ne isključivo tebe da ne bude zabune), tako da pusti Mikija i druge navijače LAL i njihov mikro-nivo. 😄 

Edited by DameTIme
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, DameTIme said:

I treće, ne vidim zašto bi navijači LAL trebalo da budu pretplaćeni da trpe jeftine prozivke i drže se kao da su "iznad toga". Imaju pravo i treba da odgovore na to.

 

moje prozivke nisu jeftine, nego su na popustu.

 

ako miki skupi cetiri prozivke, dobice petu gratis.

Edited by oubrevo.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, freethrow said:

 

Ovo je kao da neko kaže za Emdžeja da je umeo ponekad i dobro da odigra u finalu plejofa.

 

A jbg, imam visoke standarde, ovo je kao da sam mu rekla da je najduhovitiji na planeti. Veruj mi.

 

Svakako je onaj komentar bio uopšten i nije bio upućen samo njemu.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, DameTIme said:

 

Ne vidim zašto bi moralo da bude ovako. Prvo, to kakvi smo kao navijači nema toliko veze sa tim za koga navijamo (osim ukoliko je usađeno od malih nogu) već sa nekim našim osobinama. Drugo, mnogi ljudi (kao npr. ja) nemaju tu "tradiciju" u porodici da se navija za neki klub, čak ni u bližoj okolini, pa često ne razvijemo oblik navijanja koji ja zovem "dok ne povadimo oči sa protivnicima" (vadim oči oko drugih stvari hehe). Samim tim, mi nećemo imati potrebu da toliko branimo klub, dok oni koji imaju usvojen takav oblik ponašanja hoće. I treće, ne vidim zašto bi navijači LAL trebalo da budu pretplaćeni da trpe jeftine prozivke i drže se kao da su "iznad toga". Imaju pravo i treba da odgovore na to. U poslednje vreme je takva situacija sa podržavanjem ekipa da je postalo pomodarstvo da se navija protiv LAL (Barse i Reala u fudbalu i sl.)

 

P.S. Slučajno znam za koga ti navijaš i na koji nivo si se spuštao na forumu (pratila sam te teme, ne isključivo tebe da ne bude zabune), tako da pusti Mikija i druge navijače LAL i njihov mikro-nivo. 😄 

 

Onda slucajno i skontaj da pricamo o NBA.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam malo nešto ispratio, otprilike drugi deo treće četvrtine. Monk i Hauard su očekivano dobri. THT ništa specijalno i ja ne vidim zbog čega je on dobio ovakav ugovor letos. Pokazao je potencijal da igra NBA, ali samo to. Nadam se trejdovanju.

Dobar je ruki Tomas iz Bruklina, vidi se da će biti ok, samo je šteta za njega što ima da trune tamo i neće stići da se razvije usled nedostatka minutaže...

3 hours ago, gggggggg said:

 

I to je očekivano, kada se udari po džepu, kao i da bi se sačuvale privilegije u životu. 

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Mislim da će Bredli Bil, mada on nije toliko pritisnut kao Kajri.

 

Ajzak je izjavio kako je ponosan na to što nije vakcinisan, ajde da vidimo samo kojeg datuma će ga primiti, mada nije kao i da nešto žuri da igra u ovoj sezoni plus neće igrati na početku sezone zbog povrede (neće mu se odbijati novac), a Orlando će svejedno opet da tankuje.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da ovi iz File neće imati problem da čekaju 15. decembar (datum kada mogu da se trejduju igrači koji potpisali ugovore letos) kako bi mogli da trejduju Bena, a istovremeno se nadaju da će možda dobiti Bredlija Bila ili Dejma ako budu bili kojim slučajem dostupni za trejd.

 

Mislim da Fila može lagano da čeka da naiđe dobra ponuda, kod File strah od neulaska u plej of, jednostavno ne postoji, dobra su ekipa. Moje mišljenje da bi oni mogli da čekaju i dedlajn u februaru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Marvin said:

Opet, ne vidim nijedan razlog zasto bi Portland dao Dejma.

Osim naravno ako on sam bude insistirao da ide, ali mi do sada nije tako delovalo

 

takođe, za bradley beala bi 76ers morali da znaju da je voljan da ostane tamo, pošto ima player option nakon ove sezone

Link to comment
Share on other sites

Ne znam bas koliko stoji da se Phili ne zuri. Hipoteticki, ako cekaju i pokaze se da su i bez Bena hca ekipa (sto je sasvim realno), trejd vrednost ce mu pasti jos vise, a sa druge strane, ukoliko ne bude tako i survaju se sto se seeda tice, rizikuju da zagovnaju i sa Embiidom koji moze da kaze vi se zajebavate, a meni propade sezona...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mozda i jeste, ali sta je mogao da mu kaze? Znas, mi hocemo Simmonsu nanicu naninu, cekacemo do sredine sezone, valjda necemo usrati toliko da u nastavku ne moze da se ispravi, a ti igraj vise meceva u sezoni nego ikad, da ne bismo bas bas izduvali do decembra.... A ako se to i desi, jbga, tu je sledeca sezona...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...