Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

19 minutes ago, Miki28 said:

Trebao je ostavit Jokica u igri, da uhvati skok za TD

Ne znam da li sam ikada video veći bol u k za ličnu statistiku nego kod njega. Treći put u sezoni će ostati kratak za po skok za td. Mnogi bi bukvalno molili trenera za bar još minut.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Barkley#34 said:

Ne znam da li sam ikada video veći bol u k za ličnu statistiku nego kod njega. Treći put u sezoni će ostati kratak za po skok za td. Mnogi bi bukvalno molili trenera za bar još minut.

Pa da, makar da je ostao do kraja 3/4. Wbrk i Harden bi se pobili sa nekim oko skoka

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, sunset rubdown said:

 

ono sto me jako nervira u NBA je to sto ove noci jedna ekipa igra back-to-back, u gostima, dok domaca ekipa otvara utakmicu posle 3 dana odmora... pa ti pobedi ako mozes.

 

sto je najgore, eternal optimist u meni ocekuje pobedu jer tesko da ce opet crowder, cam i bridges klengovati svaki sut u obruc.

 

what. a. win.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kao sto smo  pisali vidi se ozbiljan problem kod Wizardsa i Atlante, ne mogu nista da odbrane. Sarlota je usrala Atlantu 2 puta u par dana, trae izgledao kao Ficko Covic .
Wizardsi lagano mogu da izduvaju za top10 ako im je Toma pao na duze. Bogami ni Hawksi ne obecavaju jos je hemija problem, trazio Kolins da se menja sistem posle proslog poraza

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, LayupFromTheMidget said:

 trazio Kolins da se menja sistem posle proslog poraza

 

po meni je jedina viable logika da probaju da utope collinsa za nekog defanzivca, nevezano za ove njegove zahteve. samo ne znam kome i za koga

trae je vidljiv problem u odbrane jer, he too little ali donosi zaista puno u napadu. collins previse prosipa pozadi, nista sad ludo manje od treja a te njegove finise moze valjda i neki komptentniji defanzivac

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...