Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Netsi se prvo moraju jednom dovući čitavi u finale, Durent i Irving su užasni injury prone igrači, a sad je to postao i Harden kako sve više stari. Irving je za 3 godine sa Bronom samo jednom bio skroz zdrav, da se ne govori o kasnijim godinama. Poslednjih 5 godina Irving je odigrao samo jedan plej of zdrav.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drakaris said:

Netsi se prvo moraju jednom dovući čitavi u finale, Durent i Irving su užasni injury prone igrači, a sad je to postao i Harden kako sve više stari. Irving je za 3 godine sa Bronom samo jednom bio skroz zdrav, da se ne govori o kasnijim godinama. Poslednjih 5 godina Irving je odigrao samo jedan plej of zdrav.

Mozda se i dovuku jer igraju na Istoku. Na Zapadu bi se raspali.

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Miki28 said:

E cuj ti njega, nemaci pojma a likovi fenomenalno draftovali i cuvali salary cap da bi mogao taj Lebron da dodje i da dovede najboljeg visokog igraca lige i tad su mogli i jos jednog allstara da dovedu. Bas super za nemace pojma.

Steta pa tebe nisu konsultovali posto materiju drzis u malom prstu.

Vrvt znas napamet CBA.

Medžik je kao GM bukvalno očajan. LAL tankovali su godinama i očajno draftovali . Lebron je mogao da napravi kontendera od mrtvog Klivlenda i ti pričaš kako su Lejkersi dobro radili. Da nije Brona bili bi tužna priča na nivou Niksa. Kao što bi ti Niksi bili kontender da je Bron rešio da ide tamo.

Što se tiče čuvanja seleri kapa te godine je to radilo pola lige.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milos 3.14 said:

Medžik je kao GM bukvalno očajan. LAL tankovali su godinama i očajno draftovali . Lebron je mogao da napravi kontendera od mrtvog Klivlenda i ti pričaš kako su Lejkersi dobro radili. Da nije Brona bili bi tužna priča na nivou Niksa. Kao što bi ti Niksi bili kontender da je Bron rešio da ide tamo.

Što se tiče čuvanja seleri kapa te godine je to radilo pola lige.

Draftovali ocajno? Au decko🤣🤣🤣🤣

 

Tako je, od mrtvog Klivlenda sa sve 1 pikovima prve runde pa ako mu se nisu svidjali 1 pikovi onda trejduj za Allstara.

 

Pa eto pola lige je napravilo brutalne timove i uzeli titule👍

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Drakaris said:

Netsi se prvo moraju jednom dovući čitavi u finale, Durent i Irving su užasni injury prone igrači, a sad je to postao i Harden kako sve više stari. Irving je za 3 godine sa Bronom samo jednom bio skroz zdrav, da se ne govori o kasnijim godinama. Poslednjih 5 godina Irving je odigrao samo jedan plej of zdrav.

Zato su Lejkersi sve ironmanovi. Tj bili su nekada davno.
Davis je  injury prone igrac, a sada je to postao i Lebron kako sve vise stari, da nije bilo Bubla ne bi spojio 1 zdravu sezonu od kada je otisao u Lal.
Rasel ima 33 godine i svoju istoriju povreda koja je dovoljno dugacka.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nekada davno, a desilo se pre nepunih godinu dana, lol. Iskidali i Bron i AD čitav plej of.

 

Fora je u tome što će Rasel i Demar kada bude došao da kolju u regularnoj sezoni, dok će se AD i Bron maksimalno rasteretiti. Kasnije nije toliko bitno, dajte Bronu i AD-u još tri panja i osvajaju titulu. Jednostavno je mnogo dobar duo.

 

 

Kod Bruklina nije takva situacija, neko će od te velike trojke morati dobro da oznoji dupe u regularnoj sezoni što ga ostavlja pod upitnikom kakav će biti u plej ofu i hoće li biti živ, plus je takođe veliki upitnik da li je uopšte velika trojka bolja od dua Brona i AD-a, a da se ne govori ako im neko bude falio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imali su 2-3 druga pika 3-3 godine za redom i od toga su izvukli 2-3 solidna igrača. 

Inače Bron je u Lejkersima uradio isto što i u Klivlendu, trejdovao te pikove za ono što mu treba.

Ponavljam da u Lejkerse nije došao Bron ne bi bili kontenderi, ne bi došao AD , ne bi dovukli toliko veterana koji jure prsten , a u FA bi imali jedva malo više uspeha od NYC.

Mnogo pojedini navijači Lejkersa potcenjuju gravitaciju koju za sobom vuče Bron.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Drakaris said:

Nekada davno, a desilo se pre nepunih godinu dana, lol. Iskidali i Bron i AD čitav plej of.

 

 

Da majstore, svi dobro znamo da je pauza od pola godine u sred sezone svakodnevnica. Jos da su sve sezone takve gde bi im bio kraj, odigras pola sezone pauza pola godine, pa odigras 9 utakmica i Plej off.
Stvaraju Kinezi novi virus samo zbog Lebrona koji nije podrzao Hong Kong proteste. Neka se cuvaju sismisi i pangoline Kine

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Eh pa da jos taj Klivlend nije imao Kyrie i najhajpovanijeg 1 pika pa da ti povjerujem.

 

Mozes ti da ponavjkas do sutra ali Lejkersi su imali salary cap, imali su igrace za trejd a to po definiciji nesposobnjakovicu nisu u mogucnosti da urade?

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

@Miki28Zadnje vreme je došlo ako ću ja da vam branim čast, spavate u odbrani. 😬  Čim su spojili preletača KD i ovu dvojicu ja sam rekla da od toga nema ništa, a svi u okruženju su mi se smejali i govorili o "laganoj šetnji do titule". Ne mogu nikako da se porede LAL sa Bruklinom jer ovde bukvalno imamo najboljeg napadača današnjice, najboljeg ball handlera i jednog od najboljih plejmejkera i poentersku mašinu; dok na drugoj strani jesu Bron i AD koji su bili okruženi igračima uloge (što upravo fali Bruklinu i zbog čega su ispali). I sada se opet unapred govori, i ovde i svuda, o finalu Bruklina, uz obavezan dodatak "ako sva trojica budu zdrava". Pre će AD spojiti celu sezonu zdrav no ova trojica čak i samo PO.

 

Baš bih volela da ovo uspe Lejkersima, zbog Rasa, kog je očigledno popularno mrzeti i pljuvati kao Janisa, ili navijati protiv LAL. Nekad mi se čini kao da svi koji prate iz NBA čitaju istu knjigu iz koje prepisuju te komentare. xD

Edited by DameTIme
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@DameTIme takoE, sve si dobro napisala.

 

Mozda isto neki bubble za ove iz Bruklina, da odmore, da se ne skrse posto padaju jedan po jedan a 3 ih je uz top saigrace.

 

Ovamo mi samo zao sto je AD pijancio previse i nije usao u sezonu kako treba, da se posprdaju opet ali dobro, ove sezone ce. Daj Bruklin da se igramo, moze i sa 5 sjperstarova jer neko ne moze bez bar jos 3 uz sebe da uzme titulu.

E da, ucinili AD, Lebron, Rondo i druzina titulu laganu ali bilo je bas jebeno na zapadu, ozbiljna konkurencija. Vec u finalu je bila setnja, smanjili iz 3 u 2 brzinu, da se ne cimaju a ovi se popalili da nesto mogu.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 said:

Eh pa da jos taj Klivlend nije imao Kyrie i najhajpovanijeg 1 pika pa da ti povjerujem.

 

Mozes ti da ponavjkas do sutra ali Lejkersi su imali salary cap, imali su igrace za trejd a to po definiciji nesposobnjakovicu nisu u mogucnosti da urade?

Sve to je imalo i 50% lige. Kao što su mnogi imali i kad je Đani, KD isticao ugovor i kao što će imati kad opet bude isticao ugovor nekom superstaru.

Sutra da ode Bron ova ekipa bi se borila za PO sa sve Wbrookom i AD u sastavu i došlo bi im ravno nula relevantnih FA i ring čejsera.

Sve ovo je šbb kbb , ti imaš svoje mišljenje ja svoje, videćemo kad ode LBJ da igra sa Bronijem/ ode u penziju

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Milos 3.14 said:

Sve to je imalo i 50% lige. Kao što su mnogi imali i kad je Đani, KD isticao ugovor i kao što će imati kad opet bude isticao ugovor nekom superstaru.

Sutra da ode Bron ova ekipa bi se borila za PO sa sve Wbrookom i AD u sastavu i došlo bi im ravno nula relevantnih FA i ring čejsera.

Sve ovo je šbb kbb , ti imaš svoje mišljenje ja svoje, videćemo kad ode LBJ da igra sa Bronijem/ ode u penziju

TakoE, vidjecemo. Bulvalno imamo AD i bice dobrog tima a onda 5 godina da se napravi opet tim. LakeShow baby, nije ovo Klivlend.

Najbolja fransiza lige, Los Andjeles. Kobi, Magic, Shaq, Wilt, Kareem, West, Lebron, Pau, Worthy itd itd 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, DameTIme said:

 

Dolazak LBJ je bio velika stvar ali daleko od toga da je bilo dovoljno da on dođe i da se izdešavaju lepe stvari, cveta cveće i sl. 

 

Nisam rekla da su Lejkersi prirodni lol ali Bruklin jeste "veštačkiji" od njih... Inače, ne bi osvojili titulu ni da su bili zdravi, to ću ja da ti kažem. Ako je nebitno kolika je koja franšiza, što se ne pobiju igrači da idu u Denver - imali su uspehe u prethodnim sezonama sa prirodno građenim timom, imaju najboljeg centra lige i aktuelnog MVP-a, i opet niko neće hteti tamo da ide. 

 

dolaskom i prisustvom jamesa u fransizi se automatski menja i celokupni koncept i motiv ekipe. samo zbog njega su neki igraci otisli tamo da shortcutom dodju do prstena. lakersi vec imaju modifier da su najveca i najpopularnija ekipa u ligi i u najboljem gradu, a sa njegovim dolaskom su dobili jos jedan modifier. necemo sada od pelinke praviti nekog maga. na kraju krajeva, samo zato sto su uzeli titulu, ne znaci da su radili mastralno i napravili nevidjene dilove koje su samo oni mogli napraviti. 

 

pa objasni sta je vestacko u vezi brooklyna? i zbog cega mislis da ne bi osvojili titulu zdravi? ko bi ih zaustavio, milwaukee?

 

nisam rekao da su fransize nebitne, nego da boston nije toliko primamljiva destinacija kao los angeles i lakersi i da im mnogo primamljivijih. npr golden state, lakers, clippers, toronto, miami, new york, mozda toronto i mozda texas.

oni su jos jedan level ispod i ne znam kakve veze oni uopste imaju ovde. ali polako sa denverom, tek od pre par nedelja imaju mvp-ja, mozda ce sada biti lakse.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Lakersi 2 znacajna potpisa kao FA imaju '96 sa Shaqom i '18 sa Lebronom. Toliko o uticaju tog nekog trzista, ovog onog.

Milion puta su bili u prici za nekog allstara kao FA i poduvakis.

NY Knicksi isto.

 

Zna se sta je najbitnije igracima ( osim u slicaju Lejkersa i igraca koji bi da dodju, gdje je najbitnije snimanje filmova )

Link to comment
Share on other sites

nema vece muke od bostona i lejkersa, nema ni vecih genija. 

 

----

Favorite Knick: Bernard King. Even the questioner was impressed. And I was ready to run through a wall when he said he was most looking forward to playing against that ratfink Trae Young. They’re both good kids, but so far Deuce has the leg up on the race for fave Knick rookie.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, gggggggg said:

 

dolaskom i prisustvom jamesa u fransizi se automatski menja i celokupni koncept i motiv ekipe. samo zbog njega su neki igraci otisli tamo da shortcutom dodju do prstena. lakersi vec imaju modifier da su najveca i najpopularnija ekipa u ligi i u najboljem gradu, a sa njegovim dolaskom su dobili jos jedan modifier. necemo sada od pelinke praviti nekog maga. na kraju krajeva, samo zato sto su uzeli titulu, ne znaci da su radili mastralno i napravili nevidjene dilove koje su samo oni mogli napraviti. 

 

pa objasni sta je vestacko u vezi brooklyna? i zbog cega mislis da ne bi osvojili titulu zdravi? ko bi ih zaustavio, milwaukee?

 

nisam rekao da su fransize nebitne, nego da boston nije toliko primamljiva destinacija kao los angeles i lakersi i da im mnogo primamljivijih. npr golden state, lakers, clippers, toronto, miami, new york, mozda toronto i mozda texas.

oni su jos jedan level ispod i ne znam kakve veze oni uopste imaju ovde. ali polako sa denverom, tek od pre par nedelja imaju mvp-ja, mozda ce sada biti lakse.

 

Nije veštačko što su doveli KD-a, Hardena i Irvinga? Aj molim te... Nemam ništa protiv njih, boli me uvo, ali da je veštački sklopljen supertim - jeste. LAL nisu. Da, Milvoki bi ih zaustavio, ja sam u to uverena a ti slobodno možeš i da mi se smeješ ako hoćeš. 😄 

 

Nema šta polako s Denverom, o tom-potom ali videćeš da ni za 2 godine niko neće želeti tamo... 

Edited by DameTIme
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Treba zabraniti komentarisanje Lebronovih ekipa pre početka sezone, toliko nerezonskih rasprava se povede ali za to valjda i služi forum🙃. Šalu na stranu, bilo bi zaista nerealno videti na jednoj strani RW, LBJ i AD, a na drugoj KI, JH i KD. Potpuno nerealna scena bi bila. Ne znam šta Lejkersi planiraju na poziciji 5, nikad nisam voleo te uslovno rečeno velike franšize pa ih ponajmanje i pratim.

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, DameTIme said:

 

Nije veštačko što su doveli KD-a, Hardena i Irvinga? Aj molim te... Nemam ništa protiv njih, boli me uvo, ali da je veštački sklopljen supertim - jeste. LAL nisu. Da, Milvoki bi ih zaustavio, ja sam u to uverena a ti slobodno možeš i da mi se smeješ ako hoćeš. 😄 

 

Nema šta polako s Denverom, o tom-potom ali videćeš da ni za 2 godine niko neće želeti tamo... 

 

aj leba ti objasni kako su oni vestacki a lakersi nisu. ako te ne mrzi naravno

 

videcemo sa denverom, ako uopste i budu u poziciji da mogu nekoga dovesti (nece)...ali to opet nema veze sa mojom tvrdnjom o bostonu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gggggggg said:

 

aj leba ti objasni kako su oni vestacki a lakersi nisu. ako te ne mrzi naravno

 

videcemo sa denverom, ako uopste i budu u poziciji da mogu nekoga dovesti (nece)...ali to opet nema veze sa mojom tvrdnjom o bostonu.

 

Rekla sam da je Bruklin veštački sklopljen supertim, dok LAL nisu supertim, ali i jedni i drugi jesu sklopili timove putem trejdova (logično).

 

Pa ima veze, pitah te zašto se ne pobiju da idu u Denver koji je po rezultatima poslednjih godina ispred Bostona i trebalo bi da bude poželjnija franšiza, ali nije. 😌

Link to comment
Share on other sites

A kako ne moze Lebron da namesti da Broni potpise za LaL? Jel postoji opcija da mali ne izadje na draft, potpise za neku euro ekipu i posle par meseci predje u LaL za "obestecenje".

Ili svi USA kosarkasi moraju da se prijave za draft, bez obzira da li imaju sanse da budu izabrani.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...