Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Nisu mi zasmetali bas svi komentari jutros inace bih skoro sve citirao, ali posto znam u glavi kako ce to coporativno da izgleda tokom finala kazem sebi ''Jebes ovo sranje''.

 

Ne treba mi to.

 

Odredjene osobe znaju da biraju reci, pa cak i ako je protiv Sansa to mi nece smetati(gggggggg included). Samo sto to sa sobom povlaci i drugu grupu. Veceras nije bilo ni 30% osoba koje ce komentarisati finale. Previse zapaljivih postova sto itekako ima uticaj na druge i njihov stil pisanja. Ako je sada nekima necitljiva tema, postace jos vise dok ne dodje draft.

 

 

 

Edited by Ta'veren
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

jeste bilo nekih diskutabilnih odluka, ovaj put vise na stetu clippersa ali nista sto vec nije vidjeno milion puta u nba. i svakako smo zasluzili ovu pobedu. i igrom i srcem veceras i cele sezone.

 

ali konstantno etiketiranje, botovi, sekta, hopor hijena... to mi je zaista degutantno jako.

Edited by stoudemire
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@suns squad

 

Kolege su u pravu, previse lako se trigerujete, ima svako pravo da napise sta hoce i o Sunsima i o svakom igracu ponaosob. Ako se ne slozite, udarite kontraargument ili neki komentar, ali bez ovih 'sram vas bilo' varijanti. Zett jeste u pravu za neke stvari, ali jbg, diskusija je ziva, ne mozete ocekivati da svi isto misle niti da svi vole tim za koji vi navijate.

  • Like 10
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

@suns squad

 

Kolege su u pravu, previse lako se trigerujete, ima svako pravo da napise sta hoce i o Sunsima i o svakom igracu ponaosob. Ako se ne slozite, udarite kontraargument ili neki komentar, ali bez ovih 'sram vas bilo' varijanti. Zett jeste u pravu za neke stvari, ali jbg, diskusija je ziva, ne mozete ocekivati da svi isto misle niti da svi vole tim za koji vi navijate.

Kroz kakve ste stvari prosli ti i ostala Suns fans ekipa zadnjih godina, malo je glupo ocekivati neki sympathy sa vase strane sad kad napokon imate dobru grupicu i malo vas je sreca pogledala sa povredama drugih ekipa. Niko odje nije slucajno i svako zasluzuje respekt. Sad jbg sto su ljudi navikli da gledaju jedne iste superstarove godinama unazad pa im je sad nesto drugacije "sramno" ne cijene dovoljno talenat koji je u ligi trenutno.

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

@suns squad

 

Kolege su u pravu, previse lako se trigerujete, ima svako pravo da napise sta hoce i o Sunsima i o svakom igracu ponaosob. Ako se ne slozite, udarite kontraargument ili neki komentar, ali bez ovih 'sram vas bilo' varijanti. Zett jeste u pravu za neke stvari, ali jbg, diskusija je ziva, ne mozete ocekivati da svi isto misle niti da svi vole tim za koji vi navijate.

 

pa to i radim(o). playoff je, malo vise trash-talka, i naravno da svako ima pravo da napise sta hoce kao sto ja imam pravo da odgovorim na svaki post ali bez uvreda i lepljenja etiketa kao sto su sekta, botovi, hijene i slicno.

 

a moram da kazem da sam na starom b92 forumu bio od 2002. i nikad nijedna (navijacka) ekipa (osim mozda miami heata 2010.) nije bila predmet ovolikog konstantnog hejta od strane nekolicine likova. ali i to je valjda ok.

Link to comment
Share on other sites

Sto se sudjenja tice, mislim da sudije koriste svaku priliku da poguraju Kliperse. Sinoc je bilo odluka i za Sanse onaj faul kos koji u zavrsnici nije sudjen za Kliperse je ocigledna greska. Ali opet sjajna pobeda, Asluzena Sansa. Treba napraviti brejk u Los Andjelesu. To je vraski tezak posao Klipersi imaju popunjen roster. dubinu na svakoj poziciji. Kapa dole sansima. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, MrTwister said:

Kroz kakve ste stvari prosli ti i ostala Suns fans ekipa zadnjih godina, malo je glupo ocekivati neki sympathy sa vase strane sad kad napokon imate dobru grupicu i malo vas je sreca pogledala sa povredama drugih ekipa. Niko odje nije slucajno i svako zasluzuje respekt. Sad jbg sto su ljudi navikli da gledaju jedne iste superstarove godinama unazad pa im je sad nesto drugacije "sramno" ne cijene dovoljno talenat koji je u ligi trenutno.

 

hvala. nesto slicno rekoh pre nekoliko dana na sta me je dezurna flamekeeper ekipa pocastila uvredama kako smo gori od sekte. a rekao sam da je dosadno gledati lebrona ili curryja po 20-i put u finalu konfa i da je vreme za neke nove snage i neka nova rivalstva.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, stoudemire said:

 

pa to i radim(o). playoff je, malo vise trash-talka, i naravno da svako ima pravo da napise sta hoce kao sto ja imam pravo da odgovorim na svaki post ali bez uvreda i lepljenja etiketa kao sto su sekta, botovi, hijene i slicno.

 

a moram da kazem da sam na starom b92 forumu bio od 2002. i nikad nijedna (navijacka) ekipa (osim mozda miami heata 2010.) nije bila predmet ovolikog konstantnog hejta od strane nekolicine likova. ali i to je valjda ok.

 

Izvini, ali suvise si pristrasan. Pa samo u ovoj godini Bruklin i Lejkersi su definitivno bila najmrznija ekipa (naravno to ne vazi za LA poklonika, zna se ko su) a prosle su Klipersi bili tek omrazeni.

 

Meni prvom su Sansi simpaticniji od Klipersa, sto po igracima sto po stilu igre, ali posto nemam konja u ovoj trci, em primecujem em nemam razloga da cutim kada vidim sudijsku nepravdu.

 

Da li je bilo situacija da su Sansi bili osteceni, na ovoj ili nekoj od prethodnih utakmica? Ne sumnjam.

 

Ali na kraju sinocne tekme, Klipersi su definitivno bili osteceni.

 

Ps. Naravno da je svako trabunjanje oko sreckovica Sansa sto njihovi protivnici nisu u najjacem sastavu smesno. Biti robustan, odnosno igrati na nacin da ne dodje do povrede, je sastavni atribut sampionskih ekipa.

Edited by Horium
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Sini jarko sunce iz Arizone! Čestitke! ☀️ Pogledaću snimak utakmice, a dotle mi je bilo dovoljno ovo:

 

 

Navijači Finiksa primaju hejt ali ne ostajete dužni, tako da sudija ne bi ovde ništa svirao. 😄  Svi se mi vežemo emotivno za neku ekipu ili nam je neka ekipa (igrač) antipatičan a da nemamo nikakvo racionalno objašnjenje za to. Evo kod mene je to slučaj sa Playoff P-om, čovek mi nije ništa nažao učinio, nije čak igrao za neki tim koji ne podnosim - jednostavno ne mogu da ga "svarim". Takođe psihologija kaže da ljudi kada osećaju da su u manjini zbiju redove i imaju potrebu da se brane. ☺️

Edited by DameTime
  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Horium said:

 

Izvini, ali suvise si pristrasan. Pa samo u ovoj godini Bruklin i Lejkersi su definitivno bila najmrznija ekipa (naravno to ne vazi za LA poklonika, zna se ko su) a prosle su Klipersi bili tek omrazeni.

 

Meni prvom su Sansi simpaticniji od Klipersa, sto po igracima sto po stilu igre, ali posto nemam konja u ovoj trci, em primecujem em nemam razloga da cutim kada vidim sudijsku nepravdu.

 

Da li je bilo situacija da su Sansi bili osteceni, na ovoj ili nekoj od prethodnih utakmica? Ne sumnjam.

 

Ali na kraju sinocne tekme, Klipersi su definitivno bili osteceni.

 

Ps. Naravno da je svako trabunjanje oko sreckovica Sansa sto njihovi protivnici nisu u najjacem sastavu smesno. Biti robustan, odnosno igrati na nacin da ne dodje do povrede, je sastavni atribut sampionskih ekipa.


Bas ovo. Ja navijam protiv LAC svim srcem i skroz su mi simpaticni Sunsi, ali onda dodjem ovde i citam kako ih svi mrze kako su sami protiv svih itd, bas bez potrebe jer kontam da je pravljena anketa Suns-LAC 80% ljudi sa foruma bi reklo da podrzavaju Sunse. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MrTwister said:

Kroz kakve ste stvari prosli ti i ostala Suns fans ekipa zadnjih godina, malo je glupo ocekivati neki sympathy sa vase strane sad kad napokon imate dobru grupicu i malo vas je sreca pogledala sa povredama drugih ekipa. Niko odje nije slucajno i svako zasluzuje respekt. Sad jbg sto su ljudi navikli da gledaju jedne iste superstarove godinama unazad pa im je sad nesto drugacije "sramno" ne cijene dovoljno talenat koji je u ligi trenutno.

 

Slazemo se - ljudi tesko mogu da shvate razmere jada i depresije navijaca sunsa svih ovih godina: niti jedna druga fransiza nije bila u ovako dubokom i kuznom kanalu ovoliko dugo. Sreca je uvek neophodna za najvece rezultate - treba li da se podsecamo Rapsa za koje su everyone & their dog znali da na igrici ne bi videli titulu da se GSW-u nije izdesavalo sve sto se izdesavalo. Eto, poklopilo im se milion kockica tada i uzeli su prstenje i niko ne moze da kaze da je nezasluzeno. Mislim, moze, ali to ne menja fakat da ce ta titula ostati da stoji na krovu arene vo vjeki vjekov. Ni meni nije blisko lamentiranje nad time sto nisu opet u zavrsnici iste ekipe koje gledamo godinama, ali mogu da razumem da ljudi misle da bi Bron, Durant, Steph mozda doneli jos veci spektakl glede nekih individualnih herojstava. Vrlo je moguce da bi tako zaista i bilo. Ne volim ni ja kada kazus odlucuje sampiona, ali svi smo ovde znali da ce u dobroj meri tako biti zbog specificnosti ove kondenzovane sezone u senci kovida, kao sto je (da se ne lazemo) slucaj bio i sa proslom - babl, potpuno odsustvo hca, inauguralni play-in... Sve se moze osporiti i dovesti u pitanje, ako idemo u krajnost mozemo reci da svi sampioni ove poslednje 3 sezone koriste sto je GSW zadesila serija pehova - po sistemu kad macke nema...

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/25/2021 at 6:40 PM, Shumey said:

DameTime = Zarko Paspalj

:classic_rolleyes:

 

On 6/25/2021 at 11:58 PM, Manu said:

Ok spreman sam da Mavsi postanu meme sledece sezone. Luka sine bezi glavom bez obzira.

mogu uvek da dobiju mocnog kajla kuzmu za njega.

 

On 6/26/2021 at 6:00 AM, mr clutch said:

Chauncey u PTB-u. Valjda ne može biti od kolege mu Kidd-a. 

uhhh. brat sa toliko herca i ucenik lerija brauna... trebali smo mi da ga pokupimo. kako nas je samo rasrafio pre 15ak godina u finalu bez da se oznoji.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Aaa ne, vi ste imali PO, Mela, Novaka!!... Mi smo od 'pozitivnog' za 10-11 dina dobili samo da sa 48 pobeda izvisimo za PO.

 

jednog mela, jednog novaka i jedan plejof u 20 godina.

 

vi 7-8 plejofova u 20 godina. i to uglavnom relevantnih. baš je teško aka nije lako.

 

jedna plejof pobeda da ne bude zabune sramniče iz arizone

 

Edited by oubrevo.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...