Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

3 hours ago, LordOfTerror said:

Mislim da je Doncic 1 sut promasio preko ovog odvratnog Zubca za celu seriju, taman su ga se resili u 3. i 4. mecu ali sada opet igra da bi vegetirao sa Bobijem koji je 10x korisniji...

 

2 hours ago, LordOfTerror said:

Upropastio ih je Karlajl.

 

Tacno je pogodio meru mutavom da ceo mec vidi double tim ali taman toliko da uvek ramislja da li da sutne ili da doda, totalno ga je sludeo.

 

Naravno ovaj PG je jedna jajara najobicnija ako Kawhi ima neko opravdanje ovaj je imao sav prostor ovog sveta da ih masakrira a nije ga bilo nidge od nekog 10 do 40 minuta.

 

Naravno Lu kao da nije ni bio na utakmici, prvo ga je namagario Karlajl sa tim visokim postava da krene da koristi usranog Zubca i onda ga je u medjuvremenu previse zadrzao na terenu taman da upadnu u rupu iz koje se vise nisu izasli.

 

Bas cudna utakmica, u Dallasu kao da je igrao samo Donicic, imao je x factor u vidu Powella i to je to.

1097728432.jpeg

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

A pre samo godinu dana se pricalo kako ce Kavaj da presisa Brona, lol

 

 

Sto se tice Porzingisa, ja sam to primetio jos pre godinu dana, kada sam bio napisao da je zreo za trejd, medjutim je moj post naisao na podsmeh. NaJbOljI NaPaD u LiGi, SkRoZ fIt. Sve je to zasluga Luke i Dalas ne moze osvojiti titulu sa Porzingisom. Isto mislim i za CJ, smesno kakav igrac prima max ugovor,

 

Kliperse jedan poraz deli od raspada rostera. Jeste Kavaj dosao u Kaliforniju iz ciste zelje da se vrati u svoj dom, ali ja cisto sumnjam da ce ostati tamo u slucaju da se ovaj krah dogodi.

Link to comment
Share on other sites

Just now, drperce said:

 

Ma oni su isti kao oni koji tvrde da je Bron goat

Molicu lepo, 10 finala, poruseni svi rekordi sto se tice plej of igara, plus igra u eri gde je velika sansa da ti se saigrac polomi i od titule ostane djoka, sto se recimo devedesetih nije tako cesto desavavalo, evo recimo MJ je imao srecu da je mogao sa Pipenom svaki plej of da igra. Sto dovoljno govori o tempu i intenzitetu kosarke pre i sada i koliko je neverovatno sta je uradio Bron. Pri zavrsetku njegove karijere ce se tek videti kolika su ta ramena koja je Bron posedovao.

 

26 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

CJ From San Andreas je imao onu jednu bas ludacku sezonu, da su se ljudi pitali je li uopste losiji od Lillarda

Meni je smeno da je Harden u jednom trenutku naveo i Portland kao mogucu destinaciju i i uvrlo brzo iz Portlanda stize odbijanje, tada je CJ jako dobro usao u sezonu, a ja sam dobio transfer blama. Smesno kakvi dripci ne umeju da iskoriste potencijal u Lilardu koji imaju.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drakaris said:

Molicu lepo, 10 finala, poruseni svi rekordi sto se tice plej of igara, plus igra u eri gde je velika sansa da ti se saigrac polomi i od titule ostane djoka, sto se recimo devedesetih nije tako cesto desavavalo, evo recimo MJ je imao srecu da je mogao sa Pipenom svaki plej of da igra. Sto dovoljno govori o tempu i intenzitetu kosarke pre i sada i koliko je neverovatno sta je uradio Bron. Pri zavrsetku njegove karijere ce se tek videti kolika su ta ramena koja je Bron posedovao.

 

 

Da, u eri u kojoj je bila mnogo grublja igra, u kojoj i sportska medicina, oporavak, ishrana nije bila na pribliznom nivou se desavalo manje povreda?

Vise je to do toga da igraci nisu bili pickice vec igraju sa jednom nogom kao Ajzea, ili sa temperaturom 39 kao MJ, sa slomljenim nosevima i prstima. Sada se neki zale kad ne radi klima u hali ili sto ih zamisli vredjaju domaci navijaci. 

Lepe su te brojke, istorijske, ali pravljenje super timova, stalni trejdovi, flopiranje, kuknjava i trazenje izgovora bacaju senku na taj legacy.

 

Sto se tice MJa i povreda- on je na samom startu karijere imao uzasnu povredu, propustio skoro celu sezonu, vratio se par tekmi pred plej of i u njemu postavio rekord u poenima koji i dalje traje 63 i to najvecoj fransizi u istoriji lige.

 

  • Like 16
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, drperce said:

 

Da, u eri u kojoj je bila mnogo grublja igra, u kojoj i sportska medicina, oporavak, ishrana nije bila na pribliznom nivou se desavalo manje povreda?

Vise je to do toga da igraci nisu bili pickice vec igraju sa jednom nogom kao Ajzea, ili sa temperaturom 39 kao MJ, sa slomljenim nosevima i prstima. Sada se neki zale kad ne radi klima u hali ili sto ih zamisli vredjaju domaci navijaci. 

Lepe su te brojke, istorijske, ali pravljenje super timova, stalni trejdovi, flopiranje, kuknjava i trazenje izgovora bacaju senku na taj legacy.

 

Sto se tice MJa i povreda- on je na samom startu karijere imao uzasnu povredu, propustio skoro celu sezonu, vratio se par tekmi pred plej of i u njemu postavio rekord u poenima koji i dalje traje 63 i to najvecoj fransizi u istoriji lige.

 

Jeste brt, tada su igraci imali dosta tvrdje kosti, a nije uopste do stila igre i koliko se telo danas izlaze naporima, lol. Pored svega ovoga sto si naveo sportska medicina/oporavak/ishrana/suplementi itd. danas da igrac dobije ACL je kao dobar dan, to ti je kontraargument za protiv kvaliteta igre devedesetih. Ne moze se protiv run n gun stila, to je isto vidjeno i u fudbalu. Bila je grublja igra, ali to ne znaci da su znali da igraju bolju odbranu, danas se presing vrsi na citavoj polovini terena, a po mogucnosti i protivnickoj. To sto oni nisu imali kvaliteta da eksploatisu trojkama, to je druga prica, danas dodje Dejm i nalupa par trojki sa 9-10 metara, pa drva koja lupaju sekirice u reketu mogu samo da se cesu po glavi. 

 

A sto se tice supertimova, jbg, neko se rodi pod srecnom zvezdom i FO mu omoguci da sastavi pristojan tim, Bron je svoje odcekao, kada je video da nema vajde, otisao je.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo je idealna situacija za Brona - ako izgube krece masinerija: bez AD-a, njegova povreda kakva nije vidjena u istoriji kosarke, nema s kim da igra (iako mu nakrcali tim dobrim igracima), kraca sezona, izmorio se u plej inu...

Ako pobede - kakav junak, goat, nadljudski napori

 

To sto igraju protiv Finiksa u kome sem rovitog cp3 niko nema plej-of iskustva nema veze, bitan je narativ i legacy

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, drperce said:

Ovo je idealna situacija za Brona - ako izgube krece masinerija: bez AD-a, njegova povreda kakva nije vidjena u istoriji kosarke, nema s kim da igra (iako mu nakrcali tim dobrim igracima), kraca sezona, izmorio se u plej inu...

Ako pobede - kakav junak, goat, nadljudski napori

 

To sto igraju protiv Finiksa u kome sem rovitog cp3 niko nema plej-of iskustva nema veze, bitan je narativ i legacy

Samo jedan sitni ispravak. Imaju i Crowder i Craig play off iskustvo ali poanta je spot on 

Edited by bodo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Takeshi_Kovacs said:

ako se sunsi racunaju kao havarisani, onda valjda isto vazi i za fejkerse

 

 

Sta onda da kazemo za Nugetlije?

Evo i Juta i Fila skrndani.

 

Prosle godine Majamiju u finalu nisu igrala 2 od 3 najbolja igraca pa su skupo prodali kozu iako su bili veliki underdog.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Drakaris said:

CP3 makar igra, nije propustio nijednu, AD jeste. To sto neko ocekuje da Bron sa nepunih 37. godina nakon povrede i bez glavnog saigraca ocekuje da dobije tim koji je jos bio 2 seed, njegov je problem.

Ako Jokara moze bekovsku liniju Monte- Faku - Rivers da (mozda) odvede u drugu rundu (mozda) to ocekujem i od nekog ko pretenduje na goata sa mnogo boljim saigracima makar isto to uradi

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drperce said:

 

Sta onda da kazemo za Nugetlije?

Evo i Juta i Fila skrndani.

 

Prosle godine Majamiju u finalu nisu igrala 2 od 3 najbolja igraca pa su skupo prodali kozu iako su bili veliki underdog.

ne sporim nista od toga, niti trazim opravdanja za brona...samo mi ne ide narativ havarisani sunsi, a fejkersi nisu

nije dosledno

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...