Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

3 hours ago, Gaga said:

Ne,trazio je 100 miliona za 4 sezone

Konacno,radio je los posao Ainge zadnjih 5-6 sezona.

 

Ovo za Stivensa je do jaja cudno.Mozda vise ns zeli da bude trener.

 

Ili im je bezveze da mu daju otkaz. Pa su ga sklonili sa tog mesta elegantno. A primace istu platu verovatno.

Link to comment
Share on other sites

Konacno,radio je los posao Ainge zadnjih 5-6 sezona.
 
Ovo za Stivensa je do jaja cudno.Mozda vise ns zeli da bude trener.
Meni to deluje kao onaj američki fazon daj da ga unapredimo da manje skodi kolektivu. Kad ga već plaćamo, ovde možda bude neka korist od njega.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

@HAMMER Bice jos sladje kad se ponadaju pa ih satremo

Jos ako bude neka Kingova trojka u sedmoj odlucucoj kao protiv Stephena hehe

 

  NA IVICI SMO ALI MI SMO LAKERSI MI TO VOLIMO

 

bring it on!!!

 

  LBJ 300.000 x bolji igrac od Obrve koji je povredio svaki deo svog tela i nikad nije ostao zdrav, znaci smesan decko, King nosi to i King je najjaca stvar koja se desi Lakersima ikada (i ligi). Obrvan je tu samo druga opcijica, ove sezone je Jokara dokazao da je dosta bolji/zdraviji/stabilni/dostupniji igrac. Jebo ti to kad se sjebe na egalu na 2-1 da odes na 3-1 i zatvoris seriju, pa propustis i gm5.... Lik je smesan, sam pada i povredjuje se, lomi o reklame, totalni mekusac i jedino moze da se slepa uz nekog superstara. 

 

 LBJ u takeaway modu jer je utakmica eliminaciona, malo sudije da nas poguraju, i da spustimo tekmi na mali br poena ako ne igra ova picketina od Obrvana i mozemo da proguramo. Da dobijemo 2 u nizu bez Obrve, nema sanse, nek se vrati za sestu, pa onda ako se sjebe mozda ne igra sedmu.. NIsta me ne cudi od tog mekusca i foliranta.

 

 Realno ako LBJ ne prodje ovo i posle Denver osakaceni/PTB odbrambeno osakaceni, nek ide optoutuje iz ugovora i uglavi se kod Karija nekako. Zasluzio je njega i Kleja pred kraj divne karijere,

I da, sve je ok, Sruki  i Herel kolko god se raspadaju  gurali su regularku, ali brata Dvajta nismo smeli da oteramo;..

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

LBJ 300.000 x bolji igrac od Obrve koji je povredio svaki deo svog tela i nikad nije ostao zdrav, znaci smesan decko, King nosi to i King je najjaca stvar koja se desi Lakersima ikada (i ligi)

Zaboravio si da spomeneš Isusa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Milos 3.14 said:

Zamisli Finiks bez CP3 i još 2 igrača iz rotacije bilo koja ili Lejkerse bez Dejvisa i još dva bilo koja ili Kliperse bez Džordža i dva bilo koja iz rotacije... List go on

 

 

Lakersima je "street clothes" Davis ubedljivo najbolji igrac tako da poredjenje ne stoji. Pre nego sto su njega doveli nisu ni bili u play offu

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Kao sto ni AD nije sezonu pre bio u plej ofu isto kao Bron. Sta cemo sad?

Da se ne pominje da se Lejkersima te sezone svi glavni igraci ispovredjivali i propustili po 1-2 meseca sezone.

 

 

Vasington je divlja ekipa, lete ko muve bez glave. Filadelfija ako bude igrala protiv Atlante bez Embida, gadno im se pise

Link to comment
Share on other sites

Ubile su ga povrede, on više uopšte nema lateralne kretnje - samo naprijed, nazad i vertikalno gore. Zbog svega je izgubio samopouzdanje, pa mu i šut škripi. I dalje je mlad, neke stvari sigurno može da ispravi ali se čini da mu je plafon znatno niži nego što se predviđalo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...