Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

On 5/23/2021 at 7:09 AM, Drakaris said:

Sto je najjace Lilard i CJ su odigrali ispodprosecno vece i opet rutinski dobili. Meni ovde mirise cak i na metlu.

 

On 5/25/2021 at 6:42 AM, Drakaris said:

Sto se nisi javio posle game 1, nego ga sada siljis. Portland je uzeo brejk i sada ide kuci gde dobija naredne dve.

 

14 minutes ago, Drakaris said:

Gledao sam samo poslednju cetvrtinu, a i dalje nemam utisak da ce Nagetsi proci dalje, nece Rivers da ponavlja ove trojke u svakoj utakmici. 3 trojke u trenucima kada se lomi, ccc

yeah

  • Like 3
  • Ha-ha 17
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Dobice ih Jokic a bekovi su mu Kampazo i Rivers, EL ekipe imaju bolje bekove od Nugetsa
MVP MVP

Ajde Rivers, ali Kampaco je ozbiljna njuška, preozbiljan...

Kad pogledaš statistiku rekao bi Dame je igrao top, u stvari mu je Kampaco ušao pod kožu, vrhunska partija Argentinca.

Link to comment
Share on other sites

Odlicna pobeda, sin Austin se pojavio u pravom trenutku. Mogao bi i MPJ da ispostuje jednu, vreme je.
 
Jokic trenutno na 36 poena u proseku. 
Baš to. Rivers je pokidao, a te poene treba tražiti upravo kod Portera, u nekoj od sledećih tekmi. Ja sam iskreno očekivao mnogo više od Monte, da će isprobijati Dejma, ali on se raspada večeras.

Sve u svemu najbolje moguće vraćanje brejka u prvoj tekmi, sada mogu još mirnije da igraju preostale u Portlandu.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Drakaris said:

Ne znam da li su imali TO

 

Nijesu imali TO. Ipak neočekivano od Monte-a da promaši oba bacanja.

 

7 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Pa da jedna utakmica je uvek vrhunsko merilo a ne sto igraju cele sezone. Tatin sin koji ce vec sledecu da ima 40 minuta i 9 poena uz svoj procenat

 

Tatin sin je relativno kratko u timu i priznajem da je više nego sklon oscilacijama, ali mu treba odati priznanje za ono što je odigrao noćas. :thumbsup:  S druge strane, Faku igra odličnu sezonu, šut mu je nepouzdan - sve ostalo odlično. Njegov hustle je zarazan i podiže ekipu, a ima u njemu i dosta kreacije. Dobar igrač! :23:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Ječmendo said:

 

Nijesu imali TO. Ipak neočekivano od Monte-a da promaši oba bacanja.

 

 

Tatin sin je relativno kratko u timu i priznajem da je više nego sklon oscilacijama, ali mu treba odati priznanje za ono što je odigrao noćas. :thumbsup:  S druge strane, Faku igra odličnu sezonu, šut mu je nepouzdan - sve ostalo odlično. Njegov hustle je zarazan i podiže ekipu, a ima u njemu i dosta kreacije. Dobar igrač! :23:

Vise se post odnosio na POrtland koji je izgubio 2 utakmice od ubedljivo najgore bekovske linije u celom PO.
Rivers-Facu-Moris- i onaj 4 su najgora bekovska linija  moze Heatova da im parira zbog uzasne forme i to je to.
Fakundo je to sto jeste, skraceni plej sa vrhunskim pregledom igre, upitnim sutem, koji hvata na agresivno igranje odbrane ali ga jebu fizicke predispozicije. I tu agresiju pametni bekovi npr Steph su znali da iskoristi i da metnu 50 poena.
Elem i pre PO se pricalo kako je Stots bivsi i da ga spasava samo cudo u PO, ovo trenutno ne obecava,  pustaju Jokica da igra kao skorer, gde su mu mnaximalno ogranicili asistencije, ali  opet ne zatvaraju ove sekundarce Rivers sada, proslu Moris. VIdecemo da li ce nesto da menja ili ce ovo biti gameplan do kraja serije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobar mim može da se napravi od Jokićevog odšetavanja nakon koša. :s_d:

 

54 minutes ago, realno *w said:

Baš to. Rivers je pokidao, a te poene treba tražiti upravo kod Portera, u nekoj od sledećih tekmi.

Pa i Porter je dao 15, nije sasvim nestao skorerski. Ume on da spakuje 25+, ali ne može se to tek tako očekivati, pošto i protivnici znaju da im je on velika pretnja kad uđe u ludilo. Ono što njima treba je po 15 poena Riversa na svakom meču a da MPJ ostane konstantan. Ok, biće mečeva gde će Porter poludeti i ubaciti 30, ali njima taj broj treba svaki put. 

 

Druga opcija je da Monte klikne a PJ oživi.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Barkley#34 said:

Dobar mim može da se napravi od Jokićevog odšetavanja nakon koša. :s_d:

 

Pa i Porter je dao 15, nije sasvim nestao skorerski. Ume on da spakuje 25+, ali ne može se to tek tako očekivati, pošto i protivnici znaju da im je on velika pretnja kad uđe u ludilo. Ono što njima treba je po 15 poena Riversa na svakom meču a da MPJ ostane konstantan. Ok, biće mečeva gde će Porter poludeti i ubaciti 30, ali njima taj broj treba svaki put. 

 

Druga opcija je da Monte klikne a PJ oživi.

 

 

Pa to je malo, drugi igrač ekipe, plejof, 33 minuta na terenu. Plus utakmice na 120+ poena.

 

On mora biti na oko 25 poena uvek, sad nekad će biti sa boljim, nekad sa lošijim %, ali bez Mareja, pa i Bartona, mora da šutira više.

Dosta je i do Kovingtona, koji zaista jeste dobar defanzivac, ali je MPJ svejedno nedovoljno agresivan. Imao je situacije kada ga je čuvao Melo, ništa posebno nije radio, nego samo uzme loptu, digne se na šut. Daj čoveče, igraš protiv veterana, protrči par puta kroz reket, promeni stranu, nešto...

 

Sve u svemu, nadam se povratku Bartona, posebno zbog svega toga. 

 

Monte užasan, bolje statse je imao dok je Marej bio u timu. Čovek ima brutalan ulaz, čuva ga Lilard, mora to bolje da se koristi.

 

 

Na kraju:

 

Kampaco :Hail: 

 

Kakav genijalac. Da ima telo i fizikalije Morisa, imao bi 20+10 u NBA. Čovek sa 178 i odrazom 15cm igra u NBA plejofu, sve bolje i bolje... Car.

 

 

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

brutalan poraz sunsa. tako je to kad i dalje igraju samo ayton i payne (i craig je bio korektan). bez suta se tesko moze dobiti playoff serija ali bi morao da proradi, tako da nista jos nije gotovo.

 

cestitke mikiju i forumskim jezerasima.

 

p.s. pretty lame sto su davis, schroeder i ekipa odmah posle tekme krenuli kampanju za suspenziju child bookera sa sledece tekme. nema veze sto je obrvino sutiranje crowderovog medjunozja bilo mnogo gore od ovog nemcevog previjanja po parketu. o tome se ne prica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, stoudemire said:

brutalan poraz sunsa. tako je to kad i dalje igraju samo ayton i payne (i craig je bio korektan). bez suta se tesko moze dobiti playoff serija ali bi morao da proradi, tako da nista jos nije gotovo.

 

cestitke mikiju i forumskim jezerasima.

 

p.s. pretty lame sto su davis, schroeder i ekipa odmah posle tekme krenuli kampanju za suspenziju child bookera sa sledece tekme. nema veze sto je obrvino sutiranje crowderovog medjunozja bilo mnogo gore od ovog nemcevog previjanja po parketu. o tome se ne prica.

 

Guranje covjeka u zraku je mnogo opasnije al sutiranja u medjunozje. 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, realno *w said:

 

 

Pa to je malo, drugi igrač ekipe, plejof, 33 minuta na terenu. Plus utakmice na 120+ poena.

 

On mora biti na oko 25 poena uvek, sad nekad će biti sa boljim, nekad sa lošijim %, ali bez Mareja, pa i Bartona, mora da šutira više.

Dosta je i do Kovingtona, koji zaista jeste dobar defanzivac, ali je MPJ svejedno nedovoljno agresivan. Imao je situacije kada ga je čuvao Melo, ništa posebno nije radio, nego samo uzme loptu, digne se na šut. Daj čoveče, igraš protiv veterana, protrči par puta kroz reket, promeni stranu, nešto...

 

Sve u svemu, nadam se povratku Bartona, posebno zbog svega toga. 

 

Monte užasan, bolje statse je imao dok je Marej bio u timu. Čovek ima brutalan ulaz, čuva ga Lilard, mora to bolje da se koristi.

 

 

Na kraju:

 

Kampaco :Hail: 

 

Kakav genijalac. Da ima telo i fizikalije Morisa, imao bi 20+10 u NBA. Čovek sa 178 i odrazom 15cm igra u NBA plejofu, sve bolje i bolje... Car.

Naravno da je malo, videćemo da li je realno da on konstantno ima bar 25. Verovatno je i do pomenute taktike Portlanda da Jokića ograničavaju na skorerski deo, a MPJ je dosta živeo od prostora koji se otvori. Ima nešto i do toga da mu treba malo vremena da se već sad snađe u toj ulozi. Koliko mu se otvorio prostor u RS povredom Mareja, toliko mu sada on fali.

 

Barton koliko donese toliko i odnese. Pre sam za to da ga koriste ograničeno, u kraćim periodima, više puta pomenuli ljudi.

 

Verovatno Monte nije sasvim fit, a i treba mu vremena da uđe u formu. Dugo je odsustvovao, a onda hop - plej-of. Mnogo im fali PJ.

 

Ipak je ovo novi Denver u odnosu na prošlogodišnji. Tačno im je trebalo malo vremena da se snađu u svojim ulogama. Srećom, imaju brutalnog Jokića i fantastičnog Kampaca da im kupe to vreme.

Link to comment
Share on other sites

Kolko god da Ayton sutira 125% iz igre u ovoj seriji, ne mogu da se otmem utisku da bi morao da bude dominantniji nego sto jeste. 

 

Svaki put kad ga uposle ispod kosa uvek se nekako upetlja i izgubi poziciju. Mada definitivno nije on krivac za ovo, overall su bili bolji Lakersi danas, a i Buker je imao lose vece.

 

Ubedjen sam da su Kovingtonu zalepljeni svi prsti na obe sake super lepkom. Nemoguce je da neko toliko nema osecaja za bilo sta sa loptom. I kad promasuje trojku to obicno bude ili airball ili lomljenje table.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Guranje covjeka u zraku je mnogo opasnije al sutiranja u medjunozje. 

 

no shit? potez jeste bio nesportski ali je schroeder dodao na melodramaticnosti valjajuci se po parketu... nakon toga je najnormalnije nastavio igru...

 

crowder je nakon tog bezopasnog sutiranja u jaja ispao iz celog prvog poluvremena (i razbio ekipi koncepciju). nista opasno.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sansi su imali hint zasto da ne uzmu Aytona, pa poredili su ga sa Davidom Robinsonom. To cim ima veze sa SA, treba zaobici u sirokom luku. Dugorocno, ne verujem da ce ispasti lose.

 

A i Paul igra na nivou Elfrida Paytona, doduse i znamo zasto.

 

1 hour ago, LordOfTerror said:

Kako ce ovo govno mapetovsko Cp3 da odradi Finiks na finjaka.

 

Na kraju se ne bih zacudio da na leto samo promeni klub i vrati ih na fabricka podesavanja...

 

Hvala mu sto je odradio Finiks i sto je doneo prvi PO nakon 11 godina. Hjuston mu je dao fin ugovor i ne znam zasto bi sebi oduzeo najmanje 10 miliona i otisao u ekipu gde mozda i ne vidi PO.

 

Mora da ti je bilo bolno sto su bili na vrhu u pretprosloj deceniji, pa si se jedino zadovoljavao time sto nisu dosli do prstena.:default_coffee:

 

Prosla decenija je bila jedina kada su Sansi bili irelevantni i par puta blizu PO, u svakoj deceniji su bili u nekom trenutku medju glavnim favoritima na Zapadu.

 

Tako da bas to jesu fabricka podesavanja na koja ti mislis.😆

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, stoudemire said:

 

no shit? potez jeste bio nesportski ali je schroeder dodao na melodramaticnosti valjajuci se po parketu... nakon toga je najnormalnije nastavio igru...

 

crowder je nakon tog bezopasnog sutiranja u jaja ispao iz celog prvog poluvremena (i razbio ekipi koncepciju). nista opasno.

 

Nit sam gdje napisao da DS nije pretjerao u reakciji nit sam gdje napisao da je sutanje u jaja bezopasno. Procitaj jos jednom, nema potrebe za izmisljanjem rijeci. Za guranje igraca u zraku na basketu dobijes batine. Ne mislim da Booka treba suspendovat ali prica da je sutanje u jaja gore od tog njegovog poteza je komedija. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, hk1 said:

 

 

yeah

Grof nakon 4-1 za Denver

 

"i dalje mislim da Portland prolazi"

 

Salu na stranu, ogromna je razlika bila u sutu za 3, nekih 30-ak poena do poslednjeg minuta kad su domaci poceli da ubacuju. Ispromasivali su dosta otvorenih pozicija i nije se tu Denver puno pitao. Bitno je za Denver da su vratili brejk, ako odigraju kod kuce kao u drugom mecu nema brige za njih. Tu je samo Lillardovo ludilo sprecilo da ne bude preko 20 razlike u prvom. Sve ukazuje da ovo ide u 7 utakmica, uostalom Nuggetsi ne umeju drugacije ocigledno.

 

Sto se tice Portera, on vecinu svojih poena koje kreira sam postize skok sutem, prodor do kosa mu uopste nije toliko jaka strana, tako da nije on bas toliko dominantan. Ima problema kad mu se udje u dres.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stoudemire said:

brutalan poraz sunsa. tako je to kad i dalje igraju samo ayton i payne (i craig je bio korektan). bez suta se tesko moze dobiti playoff serija ali bi morao da proradi, tako da nista jos nije gotovo.

 

cestitke mikiju i forumskim jezerasima.

 

p.s. pretty lame sto su davis, schroeder i ekipa odmah posle tekme krenuli kampanju za suspenziju child bookera sa sledece tekme. nema veze sto je obrvino sutiranje crowderovog medjunozja bilo mnogo gore od ovog nemcevog previjanja po parketu. o tome se ne prica.

Do sad se još nisu pojavili u ovoj seriji Crowder, Mikal,Cam Johnson i Book u zadnje dvije, ajde drugu još donekle ali ovu je bio blago rečeno očajan , hodajući turnover. Zatim CP3 iz opravdanih razloga a rezervne opcije DA su jedan gori od drugoga. Ali sad ću reći nešto drugo što mene smeta pa bilo to pravo nekome ili ne. Ja zaista nemam problema priznati da su Lakersi zasad bolja ekipa i da su generalno više pokazali u ova tri meča skupno bez obzira što to je to daleko od neke spektakularne košarke. Ali ono na šta ja imam zamjerke je apsolutno degutantno ponašanje igrača LAL na terenu a i na samoj klupi za rezervne. I samo još neka netko nazove Booka da je placipicka pored onog majmunisanja iz akcije u akciju Kinga,Davisa i Schrodera. Potezanja luka i strijele i skakanja na svaku sudijsku odluku. Sramota i bljak. Tko je nekada bio sportaš i to profesionalni kao što sam to bio ja shvatiti će o čemu pričam a ako i ne shvati to je njegov problem. To nema veze za sportom i osim što je jako potcjenjivacki prema protivniku pa tko god to bio vrlo je neukusno i frivolno. I onda kad sam odgledao dio utakmice između Portlanda i Denveru , što je bio melem za oči meni gdje su se unatoč neizvjesnoj završnici i ponekoj sudiskoj krivoj procijeni igrači oba tima ponašali kao prava gospoda na terenu. Svaka im čast na tome i to je za mene biti sportaš od glave do pete. A za ovakve utakmice koje sam nažalost gledao u meni izazivaju samo gađenje. Iskreno ne briga me šta drugi misle o tome i da li se slažu ili ne ali eto ja sam imao potrebu to reći i to su moje opservacije i percepcija.

Edited by bodo
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

 Lakersi jos uvek igraju prilicno klimavo, digao je nivo igre pre svega Davis. Lebron i dalje samo na mahove lici na sebe.

 

Sa druge strane Finiks se rasuo.

 

Booker nakon one prve odlicne partije ne postoji.

 

Kao sto sam i pretpostavio ta cuvena klupa iz regularne sezone je nestala ... Osim Payna nemaju nikakav doprinos.

 

Ne znam sta im je ciniti za sledeci mec.

 

Mislim da im je Cp3 u ovom Pablo Pridjoni modu minus igrac jer Lakersi tacno znaju sta ne moze i na tome baziraju odbranu.

 

Pre bih probao da dam Bookeru loptu u ruke pa sta bude... 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stoudemire said:

 

no shit? potez jeste bio nesportski ali je schroeder dodao na melodramaticnosti valjajuci se po parketu... nakon toga je najnormalnije nastavio igru...

 

crowder je nakon tog bezopasnog sutiranja u jaja ispao iz celog prvog poluvremena (i razbio ekipi koncepciju). nista opasno.

A šta li mu je tek ono izvođenje sklekova znacilo. Kao i svojevremeno Oubre. Koja promaja u glavi moraš biti za tako nešto. Book se je ponio nesportski i zasluženo bio isključen. End of story.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Malkolm Brogdon said:

Kolko god da Ayton sutira 125% iz igre u ovoj seriji, ne mogu da se otmem utisku da bi morao da bude dominantniji nego sto jeste. 

 

Svaki put kad ga uposle ispod kosa uvek se nekako upetlja i izgubi poziciju. Mada definitivno nije on krivac za ovo, overall su bili bolji Lakersi danas, a i Buker je imao lose vece.

 

Ubedjen sam da su Kovingtonu zalepljeni svi prsti na obe sake super lepkom. Nemoguce je da neko toliko nema osecaja za bilo sta sa loptom. I kad promasuje trojku to obicno bude ili airball ili lomljenje table.

 

Ako budes imao 6.pika na draftu sledece godine na fantaziju preporucujem da ga draftujes sa tog mesta. Pitaj Drakceta, on znae :classic_wink: 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...