Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Kako se polako zatvara pun ciklus posle 8 godina.

 

Od toga kako je Boston opljackao i izvrnuo ruglu Netse koji su bili spaljeni do temelja i sada posle svog tog vremena Netsi krecu u pohod na titulu uz verovatno metlu protiv Bostona koji je zreo za ponovni remont...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LordOfTerror said:

Kako se polako zatvara pun ciklus posle 8 godina.

 

Od toga kako je Boston opljackao i izvrnuo ruglu Netse koji su bili spaljeni do temelja i sada posle svog tog vremena Netsi krecu u pohod na titulu uz verovatno metlu protiv Bostona koji je zreo za ponovni remont...

Bas holivudski rasplet je zadesio Netse. Ko bi rekao da ce posle takvog fijaska u skorijoj buducnosti izgraditi sampionskog contendera. Ima Boga xd

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ханибалија said:

Pročitah negdje da je kažnjen 50.000$

Što mu ga dođe ništa

Zajebo sam se. Kada sam napisao da je prosao bez kazne mislio sam na suspenziju neigranjem. Bzvz je samo LeVert popio kaznu neigranja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Chaos Is Me said:

Gasol je gospodar košarke za Drummonda. 

 

Dosta rastrzana četvrtina puna nekih kontakata. 

Otkako je izasao Dramond, ovi jedva mogu doci do ofanzivnog skoka, sto je dosta bitno kada ekipi ne ide sut.

 

Dosta pomaze sto je Vogel izbacio Herela iz rotacije.

Link to comment
Share on other sites

CP3 ne izgleda zdravo, a to bi moglo da odluči seriju. Lejkersi s druge strane igraju s mnogo više energije u odnosu na prvi meč, ali boli njihova impotentnost u šutu spolja. Mislim da je Sansima pobjeda u ovoj utakmici imperativ ako žele prolaz...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, stoudemire said:

crowderov izlazak nakon davisovog sutiranja u medjunozje razbio sunsina koncepciju vrlo rano.

 

saric u stetocina modeu koji traje vec 3 meseca. booker takodje uzasan. bridges bi morao da odigra nesto i u napadu.

Nemac je iskočio iz okvira i to nije dobro za naše. Nije ovo nedostižno samo mora i treba to dosta bolje u napadu. Ayton odličan zasad. CP očito limitiran povredom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...