Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Bez da ulazim da li ce Lakersi vaskrsnuti ili ce Finiks usrati u gace.

 

Mislim da je neuporediva proslogodisnja i ova ekipa. Prosle godine su Lakersi imali uspone i padove ali su konstantno bili najbolja defanzivna ekipa i dominantna u skoku.

 

Kada se pogleda iz prosle godine su otisli Rondo (koji im je bio treci najbolji igrac kroz ceo play off), Dany Green koji je bio manje vise krs ali je bio redovan clan koji zavrsava utakmice, Howard i Mekgi koji su umali svoje solidne uloge u defanzivi i skoku.

 

Od ovogodisnjih pojacanja juce je Gasol bio DNP, Harrell koji je minus igrac u play offu, Sruder koji je u ovoj spot up ulozi pored Lebrona totalno suvisan i Drummond koji ne moze da ti zavrsava utakmice.

 

Kada se na to doda da je Lebron stariji godinu dana i da su on i Davis daleko od neke optimalne forme valjda je stvar malo jasnija. 

 

Mislim da su barem duplo slabiji...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kolko pratim basket i nba, prilicno je jasno zasto nijedna ekipa do sada nije osvojila prsten a da je bila npr sedma u konferenciji. Nije to slucajno. Prosto uglavnom ne postoji ta brzina vise u timskim sportovima, a i timovi se naviknu na 'nepobedjivanje'. Pobednicki mentalitet i oreol nepobedivosti su realna stvar.

 

Jeste ovo specificna sezona, em korona, em skracena, em bez navijaca, em sa nedovoljnom pauzom... i svi favoriti izgledaju bar malo losije. Sve mi deluje da je Marej zdrav da bi Denver osvojio, i da ce se, nazalost, ispostaviti da im je ovo na neki nacin bila najbolja prilika (i sbbkbb). Pre svega zbog neverovatne Jokiceve konzistentnosti u nesvakidasnjoj sezoni.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ovo je jedna od onih utakmica gde i frižideri ulaze. Znao sam da je Forbs vrhunsko pojačanje za Milvoki, 4 trojke u prvoj četvrtini, pri tom je neočekivano odigrao i jaku odbranu.

 

Sudije su sada malo naklonjene Majamiju, sude svaki svaki kontakt prema Bamu

Link to comment
Share on other sites

Koje izuvanje, znači žao bi mi bilo da sam propustio ovu utakmicu. Majami je potpuno nemoćan, Milvoki ih je nadjačao bukvalno u svakom aspektu igre.

 

Hiro samo 7 minuta, lol. Imali su sansu veka da stvore jaku ekipu dovodjenjem Hardena i oni su to tako olako prosuli. Ako misle da ce im doci neki jak FA ovog leta, varaju se. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...