Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

7 hours ago, Green23 said:

Pa recimo, 6. su kada je u pitanju ofrtg-defrtg, a koliko utakmica su igrali bez Hardena i Irvinga, Durent je propustio 6/22 utakmice. Oni mogu da odigraju odbranu na pristojnom nivou. To je tim koji lagano može da igra na 130+ poena, i mislim da im neće biti važno da li primaju 125 u tim situacijama.

 

Mogu oni bolje nazad a i verovatno ovo nije roster s kojim ulaze u PO.

Napad im i ne sporim nego kažem da statistika pokazuje da je sad odbrana očaj, što svakako nije najgluplje merilo tima. 

Link to comment
Share on other sites

Tom Thibodeau, Immanuel Quickley, and the realities of an inevitable point guard exorcism

 

Featured, Feb 3 

Written By Jack Huntley

 

PlhEm0p.jpg

 

 

I’m not calling Elfrid Payton an evil spirit, exactly. But his glacial expulsion from the New York Knicks starting lineup does feel like I’d imagine a good old fashioned exorcism feels: emotionally draining, with lots of angry shouting, and impassioned tweeting about how painful it is to witness. The interminable tide of Tom Thibodeau’s stubborn reverence for veterans over rookies, though, is turning. The rookie in question continues to defy the limits of his first-year label, and exceed the expectations of his head coach. Immanuel Quickley is playing like the Knicks’ guardian angel. Now the team’s undisputed point guard finisher, the demons of Payton’s medieval spacing are on their last spiritual legs. It’s time for Thibs to finish the ceremony, and when it comes to IQ, commit to a simple strategy: more.

 

https://www.thestrick.land/strick/tom-thibodeau-immanuel-quickley-realities-of-inevitable-point-guard-exorcism-elfrid-payton

 

 

Link to comment
Share on other sites

Leave Elfrid alone.

 

Što se tiče Netsa sinoć, šta znam, meni oni izgledaju kao na terminu, prenese loptu Kyrie i odmah podiže. Jbga imaju lud kvalitet u njima trojici ali ne verujem im ništa kada dođe tvrdo, a nije mi nešto ni lepa za gledanje takva košarka. Prijatno me iznenađuje Harden što je preuzeo fulltime PG dužnosti, a postizanje poena mu je sekundarno, nisam to očekivao od njega moram da priznam. Opet, ima te titule najboljeg strelca sezone, a prsten se neće osvojiti sam od sebe. DaJ je sinoć odradio dosta dobar posao, prošlo ispod radara.

 

Kod Clippersa mi je malo problematičan njihov basketball IQ. Prednjače tu Ređi Ćekson i Morris, a ni PG-u nisu strani brainfartovi. Njima je vrlo bitno da izvuku nešto od Kennarda i Williamsa a obojica su trenutno u fazi raspada.

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Chaos Is Me said:

Leave Elfrid alone.

 

ti si pretposlednja osoba, možda čak ako uračunam i predmete a da izuzmem elfridovu porodicu, za koju bih rekao da postoji nešto što ti je gotivno kod elfrida.

nema više ni onu frizuru za ometanje publike kod slobodnjaka : I

Link to comment
Share on other sites

Ovi sto pljuju po odbrani Nets superstarova, nek pogledaju malo tekmu od jutros, a posebno Hardenovu odbranu, posebice njegovu odbranu prostora, odbranu dva na dva i - secer na kraju - tranziciju iz odbrane u napad. Fenomenalan je bio. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, delgado said:

Ako se ne odlozi tekma, sutra na prekosutra veliki forumski derbi lal vs den

Uhhh bice jebeno protiv Jokica ali taman da vidimo koliko je od Marka ostalo👍

17 minutes ago, Kosta said:

Ovi sto pljuju po odbrani Nets superstarova, nek pogledaju malo tekmu od jutros, a posebno Hardenovu odbranu, posebice njegovu odbranu prostora, odbranu dva na dva i - secer na kraju - tranziciju iz odbrane u napad. Fenomenalan je bio. 

Kosta, jel ti to polako prelazis na stranu Netsa?

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...