Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

3 hours ago, John Dies at the End said:

Izvukao si se ovaj put Maticu 😴

ahahah begaj tamo debeli, cestitke na x, potpuno zasluzno i bez 1 Davisa.
Spasili su te usrani Trae Young koji je je odigrao 2 sramne utakmice i glavni razlog za poraz u ppm, malo mi fali da ga oteram ; i naravno debil Irving(jadan 3p zajebao ga Weabu) koji je pogurao Leverta ka najboljoj nedelji koju ce da ima ove godine, 40 poena na one procente a pre toga motanje oko tda, nece to da vidi cele godine.
A sada Stefi kome se vratio KD i mozda ce jos koji igrac (Kemba/Sato). Bice zanimljivo Sabonis ima 5 tako da idemo momci 😄

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, John Dies at the End said:

 @LayupFromTheMidget     Bez Devisa i Garlanda ( koji ima 20ppg i cca 7ass ) Maticu .

 

A imaće LVert i bolje brojke, kad' ga trade-uju 😛

 

Jbg, i mnogo dobar si na fa 👍

E jbg i ja sam bez Burksa, Whita (sisa taman trebao da bude kradja drafta ali bice tamo feb spreman ) i JJJa. Racunam ove iznenada sto se povredili Garland usao povredjen u duel:D
Ono Davisa vise odmaraju nego Lebrona koji je svaku upitan i svaku igra lagano gospodin covek.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zemljače @Miskooo, čestitke na pobedi, samo je bilo pitanje koliko kolona na kraju. 

 

Povadih sinoć sve sem Alena da uzmem FG%, ali sam debil koji je zaboravio KDa, da sam video na vreme, uzeo bih i DD. Opet, imao sam i sreće, pre svega zbog Embida. 

 

Još jednom čestitke i srećno u nastavku. 🙂

 

Ne ide mi fantazi ove godine jbg, i dalje sam bez pobede. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Tako je pljunes Sabonisa, uhvatis Janga za loknu to se ceni.
Bice fin duel, Alen izbacio precenjenu bukvu DaJ, povredjeni se polako vracaju bice zanimljivo samo bez nekih ozbiljnih korona vesti.

 

Favorit jesi ali valjda će moji da se sete da možda neku i treba da dobijemo ove sezone. 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, stefan81888 said:

Zemljače @Miskooo, čestitke na pobedi, samo je bilo pitanje koliko kolona na kraju. 

 

Povadih sinoć sve sem Alena da uzmem FG%, ali sam debil koji je zaboravio KDa, da sam video na vreme, uzeo bih i DD. Opet, imao sam i sreće, pre svega zbog Embida. 

 

Još jednom čestitke i srećno u nastavku. 🙂

 

Ne ide mi fantazi ove godine jbg, i dalje sam bez pobede. 

 

Ja sam i zaboravio da ima pravo da se izvade igraci iz ekipe. 😂 Svakako mi to ne bi pomoglo jer si imao bolji procenat tokom cele nedelje, bez obzira na vise izvrsenih izmena.

Hvala na cestitkama, pa da nam na dalje igraci ne odsustvuju. 🙂

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dovla said:

Ovi moju su bili baš raspoloženi tokom cele nedelje.. nije to toliko ubedljivo trebalo biti.. sreća me pogledala..

Sretno u nastavku @zorex!

Dočekao sam prvi td u sezoni, ali Luka se postarao da bude džaba. Čestitke, dobra nedelja za tvoje i sve najbolje u sezoni. 

4 minutes ago, đubrivo. said:

 

samo nesrećno ove nedelje @zorex, posle dobij i na lotou ako treba

Vini, znaš već, kožne gaće i tako to...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...