Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

1 hour ago, đubrivo. said:

sad vidim da igra u kini, verovatno sa velikim neuspehom

 

 

Igrao prošle godine, imao 15ppg što je za njihove uslove beda i nisu ga produžili. A završiće karijeru sa zaradom od 30 mil $, ni kriv ni dužan :D

 

54 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Taj Cunningham je davnašnja želja na KKCZ topiku. 🙂

 

Dok nisam upoznao fantasy Tuckera, mislio sam da je Marc Gasol najbeskorisniji. Može tu da se pridoda i Danny Green mada sam ga kaparisao i pružio je 2 solidne tekme. Biće snega.

 

Ja sam prošle godine imao Gasola, ubio me. 30 minuta, 3 poena, 2 skoka i asistencija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Naravno da Boro nece protiv mene da zaboravi da ubaci 5 igraca.

6 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Grofe dam ti Paytona Pritcharda za Beglija, da te spasim te jade vise...

Ne bih ga dao ni za Midltona, Kingsi nizu poraz za porazom, na kraju sezone ce da tenkuju i da daju svu slobodu Begliju.

 

 

@Zvezdinho Sinoc je Stjuart bio jaci od Plumija za minut. :wicked:

Link to comment
Share on other sites

Idemo, ko je sledeci,  rekord karije, prvi TD/DD u karijeri?

 

Keru siso jedna 😴

 

@LayupFromTheMidget Maticu uspori malo , i prestani da komentarises ko koliko ce dobiti minuta i slično   :P

 

24 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Pola litra soka od pomorandze nudim.

 

Ti se spremaj da platis kafu u Marshall-u, i to onaj u centru  😛

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drakaris said:

Uporedjivati intenzitet igre iz vremena sljake i sad je smehotres. Cak je i B liga sada jaca od ondasnjeg perioda, a ti ni tu B ligu nisi uspeo da prodjes.

 

Kakva sljaka te spopala, zadnje finale igrano 2017. A u PO B lige nemem ni jedan poraz ispao sam sa neresenim protiv Brogdona zbog toga jer mu je prosao trejd Dinvidi (kad je sabijao) za kikiriki ( sta je sve tamo prolazilo od trejdova , pakao od lige kakvi trejdovi  su prolazili).

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

 

Kakva sljaka te spopala, zadnje finale igrano 2017. A u PO B lige nemem ni jedan poraz ispao sam sa neresenim protiv Brogdona zbog toga jer mu je prosao trejd Dinvidi (kad je sabijao) za kikiriki ( sta je sve tamo prolazilo od trejdova , pakao od lige kakvi trejdovi  su prolazili).

S obzirom koliko si sezona odigrao u toj slabijoj konkurenciji, bilo bi smesno i da nemas neko finale. Sad je mnogo teze napraviti veliki rezultat, svi kupe igrace u minuti nakon azuriranja novih vesti, mnogo je teze kupiti na FA. Digitalno doba. Doba pametnih telefona, gde god da si, mozes proveriti vesti, namestiti notifikacije Vojnarovskog ili Semse itd...

 

Kako moze biti pakao od lige, kad je prosle sezone lagano Gober trejdovan za Lamarkusa. Ovog isprdkaa Prinsa ne zelim ni da komentarisem.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mile1 said:

Kanter ovo jede za dorucak

 

Posteno.

8 minutes ago, Drakaris said:

S obzirom koliko si sezona odigrao u toj slabijoj konkurenciji, bilo bi smesno i da nemas neko finale. Sad je mnogo teze napraviti veliki rezultat, svi kupe igrace u minuti nakon azuriranja novih vesti, mnogo je teze kupiti na FA. Digitalno doba. Doba pametnih telefona, gde god da si, mozes proveriti vesti, namestiti notifikacije Vojnarovskog ili Semse itd...

 

Kako moze biti pakao od lige, kad je prosle sezone lagano Gober trejdovan za Lamarkusa. Ovog isprdkaa Prinsa ne zelim ni da komentarisem.

 

Nije trejdovan za kikiriki kao Dinvidi. A ja sam zadovoljan kako je Lamarkus igrao prosle sezone, davao trojke, bio medju vodecim blokerima, Prins malo malo pa DD.

Link to comment
Share on other sites

koliko je uini mocan govori i podatak da smrdljivi espn jos uvek ne daje O nasem  Heliburtonu. pre 5 dana sami najavili da ne igra naredna 2 meca minimim ali i dalje dtd. sad bi trebalo da dropujemo pa da smradovi azuriraju status kao sa tedijem jangom

naravno durantula dobija O cim se pozali na suvi kasalj i 39 sa 2 😐

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bez obzira. Malo je pederski da najavis sigurno neigranje u minimum 2 meca a i dalje drzis dtd status. slazemo se da je to bar nedelju dana neigranja, sto znaci da nije day2day. 

sto onda ne cekaju npr ove sa tezim povredama da preskoce dva meca pa tek onda nek daju O. koja je razlika izmedju duranta i naseg igraca?

 

 

Edited by maXa88
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...