Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

Cestitke Konkvistadorima.

Izgubio za 1 def skok ili 6 asistencija.

Inace kakva nedelja za Konkvistadore dovoljno govori cinjenica da sam def skokove izgubio a imao sam 166 skokova.

Edited by Magia
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Zvezdinho said:

Nije to do espn-a Borivoje, oni samo prepisu sta stoji na NBA oficijalnom sajtu.

 

Stjuart sabija 15 minuta 2 poena 1 blk i 3 skoka, fantazi masina.

2 blokade Stjuarta.

 

Nemoj tako, Okafor je pojeo minute i Plamliju i Stjuartu, bolje navijaj da bude izbacen iz rotacije, jer Stjuart svojih petnaestak minuta nece gubiti.

Link to comment
Share on other sites

Nije lose 2 kola bez poraza i 2 X-a. I to sa prvim favoritim za osvajanje titule ove sezone. A sad derbi za opstanak protiv tripa, ne sme se izgubiti, tipujem na nereseno.

 

Delgado bolje da je i ove sezone draftovao Kantera u 2.rundi. Ladno DD nocas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zvezdinho said:

Nije lose 2 kola bez poraza i 2 X-a. I to sa prvim favoritim za osvajanje titule ove sezone. A sad derbi za opstanak protiv tripa, ne sme se izgubiti, tipujem na nereseno.

 

Delgado bolje da je i ove sezone draftovao Kantera u 2.rundi. Ladno DD nocas.

 

Prži Kanter, prži Alen, prži KD i prži Kapela, a ja van PO zone. 😄

Link to comment
Share on other sites

Kod mene niko ne przi.  Jos sam prvi iznad crte za ispadanje, ali dobro, igrao sam sa Borinim timom koji bi recimo dobio Matica (pretedenta za titulu) ove nedelje 10-2. 

 

Nisam zadovoljan bas rezultatom, ali koja kenjaza se desila, dobro sam i prosao. 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, stefan81888 said:

 

Brate, da se ne ljubimo, dosta nam je po 6 😄

 

Čestitke na dobroj borbi pa se valjda vidimo u PO. 😉

 

Da se ne ljubimo Stefi 😛 ...kako su se moji raspali,  odlično sam prošao sa ovim krš timom

 

KD razbija, a i ove bukve 😄

 

30 minutes ago, stefan81888 said:

 

Prži Kanter, prži Alen, prži KD i prži Kapela, a ja van PO zone. 😄

 

I opet ti skokove izvukao bezveznjakovic McD/Horton 😆 ( moje zajebancije i gluposti su standardne)

 

A sad Matic, moracu da se uozbiljim ( ili ipak ne ) da izvucem 2-3 CAT 😴

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, John Dies at the End said:

I opet ti skokove izvukao bezveznjakovic McD/Horton 😆 ( moje zajebancije i gluposti su standardne)

 

Ne kukaj, odigrali tvoji 305 minuta više. 😛

 

Ja znam da imam igrače koji ne igraju puno al se tešim da će biti bolje nekad. 😄

 

Valjda se uvučen u PO pa da padne revanš. 🙂

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, stefan81888 said:

 

Ne kukaj, odigrali tvoji 305 minuta više. 😛

 

Ja znam da imam igrače koji ne igraju puno al se tešim da će biti bolje nekad. 😄

 

Valjda se uvučen u PO pa da padne revanš. 🙂

 

Ma ne kukam , samo konstatujem ( uz prvu jutarnju :default_coffee: )...  ne žalim se preterano 😄

 

Alen izbacio DaJ iz rotacije ( bukva za bukvu ), Kanteru prija svez Oregonski vazduh, McD skače kao centar, Kapela se preporodio od Atlantskih noćnih klubova, THT kao da je koristio THC ... KD standardno prži protiv mene ...  😛 😛

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Eto, imao sam viziju za Kantera prosle godine 😄  

 

  Spucan 2. i 4. pik u vetar, tako da sa unijem sada u nikad gorem izdanju & sastavu..  Juce zamalo FT da pretegnu na nasu stranu, King ujebao sa 2 promasaja, da bude pristojniji poraz. Ne vredi, ljuta borba za opstanak je krenula! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

nakon proslogodisnjih sampiona, spakovani i pretproslogodisnji...sada slede sampioni iz 2014...:default_coffee:

dobra borba se zorexima, rezultatska klackalica™ citave nedelje. na kraju odlucio onaj userski td antetokounmpa. 

Bome nbk, opasna ti je ekipa, da ne kažem šampionska. Ja sam pokušao izmenama koliko - toliko da nivelišem, ne stižem da bdijem noću uz komp, pa sam polovično uspešan. Na kraju je ovaj minimalni poraz skroz ok, plašio sam se ubedljivijeg. Srećno u nastavku.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

Eto, imao sam viziju za Kantera prosle godine 😄  

 

  Spucan 2. i 4. pik u vetar, tako da sa unijem sada u nikad gorem izdanju & sastavu..  Juce zamalo FT da pretegnu na nasu stranu, King ujebao sa 2 promasaja, da bude pristojniji poraz. Ne vredi, ljuta borba za opstanak je krenula! 

 

hustlov'o si sa FA ovog saddiq bay rukija, voleo bih da ga ja imam umesto tebe. bićete vi plej of ekipa, samo mi dajte 9 kolona sada, nemam vremena da se raspravljam

5 minutes ago, zorex said:

Bome nbk, opasna ti je ekipa, da ne kažem šampionska. 

 

kakav bedni jinx, da ne kažem peechkastee?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...