Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

Pobeda još jedna.. sve čestitke protivniku na fer i korektnoj borbi do samoga kraja 😉

 

Idemo dalje... Luka nikako da krene sa mvp izdanjima.. videćemo.. za sad nisam nešto preterano zadovoljan.. ali ajde, pobede se pišu..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

Vidi sto je srecan a imao 100 meceva vise. Not bad rezultat..
Sada na debelog 

 

Tako a dao sam ti izmenu fore, ti izcukao 7 izmenu vec petak/subotu. Jos si imao Moranta fore i pokupljenog Tajusa Dzounsa. Sjebao si se Maticu sa ovim trejdovima, a imao si tim za anale.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Tako a dao sam ti izmenu fore, ti izcukao 7 izmenu vec petak/subotu. Jos si imao Moranta fore i pokupljenog Tajusa Dzounsa. Sjebao si se Maticu sa ovim trejdovima, a imao si tim za anale.

Eto i opet si imao vise meceva a ja sam morao u petak da ispucam sve izmene da bih maksimisovao meceve zbog outa white.
Sto se tice trejdova; za Midlton sam prosao bolje nego za Donovana prosle godine posto je Adams mnogo bolji igrac od WCJ to nije ni blizu; Za Lma- Daj zamena sranje za sranje verovatno ce 3p bolje da prodje ali nisam siguran koliko bolje, mator je spor, ne igra odbranu ne uklapa se u high tempo sto hoce da igraju kao u bablu. Daj je kesa koji ce imati 6-6-1 sto je ok.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Eto i opet si imao vise meceva a ja sam morao u petak da ispucam sve izmene da bih maksimisovao meceve zbog outa white.
Sto se tice trejdova; za Midlton sam prosao bolje nego za Donovana prosle godine posto je Adams mnogo bolji igrac od WCJ to nije ni blizu; Za Lma- Daj zamena sranje za sranje verovatno ce 3p bolje da prodje ali nisam siguran koliko bolje, mator je spor, ne igra odbranu ne uklapa se u high tempo sto hoce da igraju kao u bablu. Daj je kesa koji ce imati 6-6-1 sto je ok.

 

U je citavih 37 minuta vise sam imao, kakva razlika,prakticno 1 mec 1 igraca.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zvezdinho said:

 

U je citavih 37 minuta vise sam imao, kakva razlika,prakticno 1 mec 1 igraca.

Kakva bipolarna cepanja u 2 nedelje, prve nedelje svaki post kmeci kako protivnik ima vise meceva, na kraju on imao 150 minuta vise. Ove nedelje odjednom su minuti krucijalni kada on ima znatno jaci raspored...
Never change zveki

Link to comment
Share on other sites

Video sam tu taktiku od stefija za te minute, dobra taktika  ako imas vise igraca ali ne neku vecu minutazu u odnosu ne protivnika:s_d: Uglavnom samo 37 minuta vise sam imao, plus minus Morant. Zadovoljan sa neresenim. Da ove budale nisu toliko brljale sa TO bila bi pobeda. Bruks izdominirao sa TO kao i D.Rouz.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

Ne brini se debeli pola tima sjebano, White dosao  udario prst otisao, JJ juce dao 13 poena stao na nogu fasiste Thiesa i ko zna koliko ce biti out a jos ti imas Wrighta. Garland neka odmori pa da imamo balans.

 

Ma ne brinem ja ( kad' sam ja pa brinuo ) , nego ovi moji superstarovi kad nalete na tvoju ekipu :

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

šta mi deda redick radi, dušu mi vadi

nakon 8-14 u prvoj tekmi, šutira redom 1-7, 1-8. 1-5, 1-4, 1-4, 1-9;

 

ne smem da ga bacim jer znam da će onda prvu sledeću ubaciti 70% iz igre, plus mu je trener stan van ghandi koji ga je birao kao rukija

 

al' neizdrživo je. makar je olynyk porobio na debiju.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Da li je PJ Fucker najnezahvalniji lik za fantasy ikad? Igra 30+ poena i za to vreme šutne maksimalno jednom na koš i uhvati uvek ispod 5 skokova.

 

fucker ti uništi ppm ali makar ima partije po 5 ukradenih

 

sećam se lika po imenu dante cunningham, koji je visio uvek na FA i igrao u pelicansima. sad vidim da igra u kini, verovatno sa velikim neuspehom

lik je jedno vreme igrao po 30 minuta i bukvalno ništa nije uspevao da uradi. ne samo da ne šutira kao i pj, već nema ni defanzivne kolone

 

ali od igrača koji se draftuju, verovatno je trenutno samo jj redick štetniji od pj tuckera.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, đubrivo. said:

 

fucker ti uništi ppm ali makar ima partije po 5 ukradenih

 

sećam se lika po imenu dante cunningham, koji je visio uvek na FA i igrao u pelicansima. sad vidim da igra u kini, verovatno sa velikim neuspehom

lik je jedno vreme igrao po 30 minuta i bukvalno ništa nije uspevao da uradi. ne samo da ne šutira kao i pj, već nema ni defanzivne kolone

 

ali od igrača koji se draftuju, verovatno je trenutno samo jj redick štetniji od pj tuckera.

 

Taj Cunningham je davnašnja želja na KKCZ topiku. 🙂

 

Dok nisam upoznao fantasy Tuckera, mislio sam da je Marc Gasol najbeskorisniji. Može tu da se pridoda i Danny Green mada sam ga kaparisao i pružio je 2 solidne tekme. Biće snega.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Taj Cunningham je davnašnja želja na KKCZ topiku. 🙂

 

Dok nisam upoznao fantasy Tuckera, mislio sam da je Marc Gasol najbeskorisniji. Može tu da se pridoda i Danny Green mada sam ga kaparisao i pružio je 2 solidne tekme. Biće snega.

To bi bio Jared Cunningham. 😄

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...