Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

16 minutes ago, delgado said:
Slusamo ponude za Hassana.

Imam jos Heineken-a da dodam, da pojačam ponudu [emoji16]f1086c6861f1445bb70835d894838b37.jpg

 

 

Zainteresovan sam za Randlea , eventualno LbRonZa, ako želite da ih se rešite,  pisi šta tražite 👍

 


Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

Upravo me covek iz b lige (jer sam tamo ostavio svoj tim) pita da se dogovaramo za trejdove oko hailkurtona, cama johnsona i lerija nensa. Da li to znaci da sam u ocima javnosti vec b-ligas ? Eto, covek se interesuje za ove igrace, znaci nije tolko govno tim 😞  

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

ma to ti je neka ozbiljna americka korporacija koja me angazovala da radim u call centru i resavam ljudima probleme sa terminalima

obuka traje 2 meseca i  placena je full, pocetna plata 500e i radi se od kuce sto je okej, za balkanbet posao samo takav jer imam 2 dana slobodno nedelje pa i praznike, placeno je sve posteno prekovremeno

 

   ima veze jer sam bio na ivici da se ubijem, a ti si me jos dodatno cackao za vreme babla i pogrosavao mi depresiju sad sam zasluzio da me castis

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, delgado said:

 

 Ti mi vec dodjes cedjenu pomorandzu sto se me ovakvog lowlife klosara primili u NCR

 

Svaka cast, nemoj da zaseres to. Koliko ja znam ljudima je kod njih samo malo jebeno oko radnog vremena (dosta su vezani za usa, a to je nista za hoodovca koji prati nba nocu), ali su im uslovi top, ono definicija kako ljudi zamisljaju stranu firmu, za balkanbet su sigurno vanzemaljci 😃

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, maXa88 said:

 

Ako jos i neku kintu ubacis u pricu, sto da ne 😄

 

5 hours ago, John Dies at the End said:

Imam jos Heineken-a da dodam, da pojačam ponudu emoji16.pngf1086c6861f1445bb70835d894838b37.jpg

 

 

Zainteresovan sam za Randlea , eventualno LbRonZa, ako želite da ih se rešite,  pisi šta tražite 👍

 


Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...