Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

6 minutes ago, Zvezdinho said:

Ukratko sta mogu da kazem mojima pred danasnji zadnji dan duela :classic_sad:

 

https://www.instagram.com/p/CIgl97UpXyz/

 

4ef3ad1364171622.jpg

 

Sve vreme imaš više minuta, imaćeš ih i posle večerašnjih mečeva, plus se povredio Zeler odmah, bez Kembe i Kapele, Satoranski nije igrao u sredu, Markus Moris nije ni igrao niti će večeras.. Ne daj se! 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, John Dies at the End said:

aaaaaaaaaa... duvaj ga @Miskooo  ovi tvoji pod hitno na kontrolu na nedozvoljene supstance... Marej TD

 

i koji moj sam spucao  5-tu izmenu na izgubljenog sina ( nisam ni video da sam iskoristio 4 )

 

 

Polako BRE Zems @Zvezdinho , tek ustao, prvo kafica

Imaces 300 godina vise minuta, valjda uspes da izvuces pobedu. 😞

Link to comment
Share on other sites

Bice ove sezone bas teska borba za opstanak bas sam lose odradio draft, jedina uteha mi je da ima jos dosta timova koji su istolose odradili draft.

 

 

Veceras mozda i Dramonda odmaraju zbog toga sto je juce imao 2OT plus igra protiv Embida.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

I ja sam promenio misljenje, zalazem se da se od sledece sezone predje na yahoo. ESPN je postao mnogo neozbiljan. Mnogo pozicija igracima fali. Tobajasu fali PF, Begliju fali C, Furnijeu SF. Smesno, ti ljudi kao da ne gledaju NBA uopste. Sad dolazi do toga da mogu sklopiti trejd prema igrackim vrednostima, ali ne mogu, jer igrac nema odredjenu poziciju. Smesno.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Miskooo said:

Imaces 300 godina vise minuta, valjda uspes da izvuces pobedu. 😞

 

Ae cuti bRe 😛

 

Ovi iz Houston-a glume neki q kao nemaju zdrave igrace , SGA out

 

Marej ili kako vec TD :classic_angry:

 

I kao šlag veceras:  Anthony Davis (right calf contusion) has been downgraded to out for Sunday's game against the Timberwolves. 

 

O svojim glupostima i zajebancijama i da ne pisem :default_coffee:

 

 

Si uplatio loto, bingo i sl ??  😄

Link to comment
Share on other sites

Neka neko iskoristi waiver na T.Young-a, kad ja već ne mogu. Lauri se povredio, verovatno će biti starter neko vreme.

Samo da ga lažni grof ne uzme.

Dovoljna je blamaža što će me dobiti ove sedmice, još mi samo treba da trpim poniženje da me trpa jedan takav slepac od igrača popu Tadeuša (ne Košćuško).

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Miskooo said:

@John Dies at the End

Nema na cemu za Embida i Drejmonda, tu su si dobio 2,5 kategorije. 😛

 

Cestitke svakako, uz raspored i izostanke nisam mogao vise od ovoga.

 

Takođe, nema na čemu na: AD, SGA, Len, DSJ&Nesmith-u... tu sam izgubio bacanja + verovatno prvi TD Mareja u karijeri i jos neke neverovatne partije tvojih igraca. A da, jbeni Looni 4 as noćas a me i se Okogi povredio na početku druge 😴

 

Da ne bude da nisam nezadovoljan,  8 CAT sa ovakvom krš ekipom je uspeh za mene.... I hvala 😄

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...