Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

5 minutes ago, Lukaku94 said:

Porzingis, Marej I Oto su bili precrtani kod delgada u notesu mislim da je to dovoljan dokaz da nije on radio draft..a i nije lepo da se njemu pripisuje ovako dobro odradjen draft 😂😂

 

Dobro je Delgado, znamo da si uvideo da sa Maksom Baksuzem nema sanse da se nesto uradi, sa Racom vec je druga prica kao i sa drugim timovima, al ti  je bezveze da to otvoreno kazes Maksi pa ga zezas sa ovim Hasanom. Tvoja srecna aora moze da dovede Racu i tebe do titule.

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, đubrivo. said:

 

arhivirao sam delgadov burner akaunt pa neka liga ispita trade (not a strip club) kad dođe vreme

 

Takodje da se ispitaju IP adrese, zaplene uredjaji i ispitaju serijski brojevi i sl 😴

 

 

4 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Dobro je Delgado, znamo da si uvideo da sa Maksom Baksuzem nema sanse da se nesto uradi, sa Racom vec je druga prica kao i sa drugim timovima, al ti  je bezveze da to otvoreno kazes Maksi pa ga zezas sa ovim Hasanom. Tvoja srecna aora moze da dovede Racu i tebe do titule.

 

 

Ili da sa oba tima ispadne u B... to bi bio uspeh 🤣

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, đubrivo. said:

 

delgado 1.0 ti je već vetovao ovo

 

Evo Dramond + Kobi Vajt ( sta fali njemu porobice ovu sezonu) , Dramond + Derik Rouz, Dramond + Milton ( kandidat za 6.igraca ove sezone).

 

Za Jokaru @Lukaku94 dajem sveeeee aaaaa. Biraj, neces plejeve, ne svidjaju ti se, evo moze Bojan Bogdanovic umetso plejeva.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, đubrivo. said:

shake milton? on je fantazi-wise nebitan lik. ako ne ubacuje trice u visokom procentu, qrcu ne vredi

 

Pokazace ti batica zbog ovoga u subotu/nedelju protiv Niksa.

2 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Svi su fantazi wise nebitni za jokica sem Doncica i Janisa.
Covek ubedljivo najbolji igrac prvog kola, jos ce danas da usere Ibaku i Ivicu.

 

Po rejteru Leri Nens Jr 3.igrac lige:default_coffee: Morant 5.

 

Ako K.Love bude putujuce povreda, Leri Nens ce nicim izazvan da bude hodajuci TD ili blizu toga.

Edited by Zvezdinho
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Evo Dramond + Kobi Vajt ( sta fali njemu porobice ovu sezonu) , Dramond + Derik Rouz, Dramond + Milton ( kandidat za 6.igraca ove sezone).

 

Za Jokaru @Lukaku94 dajem sveeeee aaaaa. Biraj, neces plejeve, ne svidjaju ti se, evo moze Bojan Bogdanovic umetso plejeva.

Da sacekamo malo ali tesko da cu se odreci coveka zbog kojeg pratim nba, Porzingis i Marej su na prodaju njih sam birao rezonski ali ih ne volim

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Pokazace ti batica zbog ovoga u subotu/nedelju protiv Niksa.

 

Po rejteru Leri Nens Jr 3.igrac lige:default_coffee: Morant 5.

 

Ako K.Love bude putujuce povreda, Leri Nens ce nicim izazvan da bude hodajuci TD ili blizu toga.

Pa pogledaj kolika je razlika izmedju 1 i 2. Obojica su uzela td, samo jedan ima elitan fg i 3 blk drugi je Rasel.
A Jokic je bio poznat kao slow starter ako mu je ovo spori start sta ce biti brz.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Pa pogledaj kolika je razlika izmedju 1 i 2. Obojica su uzela td, samo jedan ima elitan fg i 3 blk drugi je Rasel.
A Jokic je bio poznat kao slow starter ako mu je ovo spori start sta ce biti brz.

 

Ma ja da sam imao 1.pika na draftu birao bi Jokica. A ladno ga pustili do 5. mesta. Nista mi nije jasno kako je to moglo da se desi.

 

1 minute ago, Miskooo said:

Aki mi je nesto drago sto nisam imao top 3 pick, to je zbog Jokica. Ne bih ga izbegao sa treceg mesta, a onda bi mi Zvezdinjo slao pm 24/7.

 

Kad mi se ne da Misko da ga imam u timu:classic_sad: I znas koju bi pesmu pustao kad bi imao TD. E Jokicu, moooooja tuuuugo.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Ma ja da sam imao 1.pika na draftu birao bi Jokica. A ladno ga pustili do 5. mesta. Nista mi nije jasno kako je to moglo da se desi.

 

 

Kad mi se ne da Misko da ga imam u timu:classic_sad: I znas koju bi pesmu pustao kad bi imao TD. E Jokicu, moooooja tuuuugo.

 

Sto nisi pisao da hoces Jokica... pokupio bih ga i poklonio  , za kilo karamela :default_coffee: 

 

Debeli floper 😴

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

Just now, John Dies at the End said:

 

Sto nisi pisao da hoces Jokica... pokupio bih ga i poklonio bih ti ga , za kilo karamela :default_coffee: 

 

Debeli floper 😴

 

Daj Delgadu 2.0 Dejvisa i jos neki sitnis za Jokica, znas i sam za koga navija Delgado. Posle ja tebi sta ti zelis za Jokaru i svi srecni , svi zadovoljni :s_d:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

 

Daj Delgadu 2.0 Dejvisa i jos neki sitnis za Jokica, znas i sam za koga navija Delgado. Posle ja tebi sta ti zelis za Jokaru i svi srecni , svi zadovoljni :s_d:

 

Dogovoreno 😄

 

10 minutes ago, Lukaku94 said:

Da sacekamo malo ali tesko da cu se odreci coveka zbog kojeg pratim nba, Porzingis i Marej su na prodaju njih sam birao rezonski ali ih ne volim

 

Brate moj neshvaceni Delgi... Prvo i osnovno,  promeni naziv tima i logo.. nije da ne volim Wook-a, ali 😴

 

Drugo i ono osnovno... Moze AD + "jos nesto" za Debelog Flopera?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Lukaku94 said:

Da sacekamo malo ali tesko da cu se odreci coveka zbog kojeg pratim nba, Porzingis i Marej su na prodaju njih sam birao rezonski ali ih ne volim

 

Stakleni Porzingis naravno da je na prodaju, plsu ne igra ceo januar verovatno, kao ni b2b meceve ( to je sigurica) .

 

Al ajd trebaju mi blokeri bilo kakvi pa vidi sta ti se svidja u mom timu pa kazi sta bi trazio za njega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Delgado moze ovako, najvise ti se isplati ovako ako neces Dejvisa. Dam ti Dramonda i jos jednog solidnog za Jokaru, a onda sa druge strane u drugom timu  resim te bede zvani  Hasan i dam ti startera za njega. Bolju ponudu za Jokica neces da dobijes, ja ne verujem da mozes netso bolje od ovoga da dobijes.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, đubrivo. said:

uvek sam imao utisak da wook i zvezdinho igraju ovaj fantazi zbog trejdova, a sam rezultat je nekako negde levo

 

mislim, ne igram ni ja primarno da osvojim, nije kao ni da bih mogao, samo kažem

 

Ma vazno je samo zezanje:s_d:

 

 

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...