Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

VETUJ ZVEKI GOTOV SAM. Zajebao me Itachi trebao u pola 10 da digne ovo da imam kartera jos 1 ali oprastam mu.
Nije mogao jaci igrac da se dobije a da se ne ubaci Bazley sto je no-no. 
Jucersnje bambusanje Josh Jacksona je poguralo ovo sve, imace sin minuta marta kada Ruza/Grifina ili ugase ili ovog 1 trejduju u neku PO ekipu; Luvavu i Jones su na kraju tu dok se ne vrate JJJ i White plus otvoreno mesto
za strimera
Inace ovo je 4 trejd njega i nas u poslednje 3 godine, generalno trejd je dobila ekipa koja je uzimala najboljeg igraca za 2 jeftinijih, pa nek se nastavi.

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Evo pade Love na 3/4 nedelje, bice Nance solidan barem mesec dana. Randle je najbolji igrac NYK jos je BUrks (2 najbolji u ovoj sezoni upitan). Nema predaje delgi, prodaj Lebrona nekome 😄

 

Wtf? :roflmao:

Link to comment
Share on other sites

I u real life je koristan za Nyk ne siluje, igra racionalno, najbolji suter uz Buloka, solidan u ulozi sekundarnog plej mislim da je bio i primarni protiv MIlvokija u 2 unitom, sve radi sto treba da radi 1 veteran a da ne guzi mlade (kao pejton npr).
Naravno problem je sto postoji sansa da ga uvale do deadline za koji pik kao GSW/Cavsi,  prosle odnosno pre 2 godine.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

I u real life je koristan za Nyk ne siluje, igra racionalno, najbolji suter uz Buloka, solidan u ulozi sekundarnog plej mislim da je bio i primarni protiv MIlvokija u 2 unitom, sve radi sto treba da radi 1 veteran a da ne guzi mlade (kao pejton npr).
Naravno problem je sto postoji sansa da ga uvale do deadline za koji pik kao GSW/Cavsi,  prosle odnosno pre 2 godine.

 

super ke burks, ništa slabije ne igra od bogdana bogdanovića - mislim na procente šuta, mogućnost da sekundarno razigra posadu, kreira šut za sebe. ni odbrana mu nije lošija od bogdanove

 

burks je po meni prvi kandidat za neki marcus morris trejd kao prošle sezone. lik je pravi nba košarkaš

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

VETUJ ZVEKI GOTOV SAM. Zajebao me Itachi trebao u pola 10 da digne ovo da imam kartera jos 1 ali oprastam mu.
Nije mogao jaci igrac da se dobije a da se ne ubaci Bazley sto je no-no. 
Jucersnje bambusanje Josh Jacksona je poguralo ovo sve, imace sin minuta marta kada Ruza/Grifina ili ugase ili ovog 1 trejduju u neku PO ekipu; Luvavu i Jones su na kraju tu dok se ne vrate JJJ i White plus otvoreno mesto
za strimera
Inace ovo je 4 trejd njega i nas u poslednje 3 godine, generalno trejd je dobila ekipa koja je uzimala najboljeg igraca za 2 jeftinijih, pa nek se nastavi.

 

 

Kakvo samounistenje.

 

3 minutes ago, đubrivo. said:

u pravu je matić, dobar je burks košarkaš, nije samo za fantazi 

 

kad sam pisao gggggggggu da je on šuter, čovek mi se smejao. a burks je mnogo više od šutera, versatile napadač

bullock je što kažu dumpster fire postao. samo je dsj trenutno gori od njega

 

Ma to ga reklamira jer je povredjen nesto veceras , ne zna se da li ce da igra pa da ga uvali nekome ovako rovitog.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Just now, gggggggg said:

aldridge otisao dosta jeftino. jos sam razmisljao da dam roziera za njega.

Videcemo mislim da je to trejd sranje za sranje, lma sam gledao 2 puta uzasno je ono, Jordana sam gledao juce i to je bilo uzasno. Trebali su mi skokovi zbog WCJ trejd pa mi je ovo bilo ok + verujem u moc lobija DaJ, probao sam Hilda da uzmem ali to moralo da se ceka nedelju dana, previse.
Pa rekoh u citiranom postu da je  je upitan zveki citaj malo, mora da imas vise meceva i bez Moranta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...