Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

12 hours ago, Drakaris said:

Bio si na 13 poena zaostatka kada sam izbacio igrace i PPM je bio na mojoj strani. Ostao je jos Bamba i drugo poluvreme Kampaca koji je za to vreme imao 0 poena. Kampaco kasnije ubacio dve teske trojke preko ruke ( Ja gledam i ne verujem sta je dao) i Bamba u poslednjoj cetvrtini u poslednjih minut i po nastupa je dao 5 poena i potpuno me dokusurio. Prvo traljavo nekako usao kos za vise poena i onda trojka na kraju koja mi je razbucala PPM.

 

Ja sam racunao posto je WCJ dostupan da Bamba ima cak sansu da ima i DNP, a kamoli da ima desetak suteva... Eto, retardirani trener glumi neku hijerarhiju starih igraca.

 

Izbacio sam sve igrace, jer sam verovao da ce biti raspad u procentima, pogotovo igraca kakav je Bejkon, MCW itd... Da ne govorim da njima nije strano i da imaju dosta promasenih bacanja...\

 

Jbg, kockao sam se i pukao sam.

 

Ma nisi pukao, verovatno bi stvarno izgubio fg% a dobio poene a ovo ostalo bi bilo isto.

 

Svakako nerealna nedelja za obojicu, jos jednom svaka cast na FA, iskidao si!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Maxa i delgado opstaju u A ligi.

 

Spoiler

Dobra prvoaprilaska sala, a :classic_biggrin:

 

Spoiler

Dobro Delgado ce da opstane, kad ima 2 tima, sto bi Bard rekao to je fora, stos.

 

Spoiler

Da iskoristim priliku za ovo posto pitanje do kad ce ovako dobar rezultat da ostane :classic_tongue: Posle cu da se posipam pepelom kad ispadnem i kada dodje do preokreta, ali avaj sta da se radi :classic_tongue: Nemoguce je bilo odoliti ovome :classic_tongue:

 

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Nikako, covek ima super tim, jos mu se Dram povredio. Zamisli kad bude imao komplet tim.

 

Sreca njegova sto nije izgubio Vestbruka i TJ za Dramonda i Moranta. Bas je imao srecu da ne dodje do tog trejda. Malo je falilo da se taj trejd realizuje pre nedelju - dve.

 

@maXa88 nema potreba za tuzicem, ovaj trenutni rezultat moze da se preokrene dok kazes keks, samo sto ja i dalje stojim iza  prognoze ko ispada - trip, mi, vi  i draki.

Edited by Zvezdinho
  • Love 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Kako igrati protiv Mađije, čovek ima 8 DD i 2 TD za 3 dana, a meni ponovo otpadaju redom igrači, ovog puta Mitchell, Wall i Rose.

 

Kao sto napisah posle prve veceri, dosta dobra nedelja za mene, iznad proseka, mada tebi fali Lebron koji ce verujem uskoro da se vrati jer LAL tone.

 

@Zvezdinho a uzivas u Barretu a uvalio mi felericnog Drummonda :P 

Link to comment
Share on other sites

Nisam ti ja nista uvalio kad si trejd dogovorio sa Xpertom i to za igraca koga si ti hteo. Ma nista ti ne fali, taman ce da se vrati za PO a i bez njega osvajas 1/1. A prosao si u trejdu prilicno jeftino.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Zvezdinho said:

Nisam ti ja nista uvalio kad si trejd dogovorio sa Xpertom i to za igraca koga si ti hteo. Ma nista ti ne fali, taman ce da se vrati za PO a i bez njega osvajas 1/1. A prosao si u trejdu prilicno jeftino.

 

Znam, sjebao sam se, em sto je otisao u LAL em sto se odmah povredio.

Link to comment
Share on other sites

Delgadove iglice ponovo pocele da deluju, izadje ludi Bircha  sa 5 minuta igre jer je bolestan. RJ Beret sad dtd, tezak kripl fajt, njima ne igra Nan. Ja sa mislio dal da ubacim JJ , al rekoh koga da izbacim, kad ono odjednom oporavi se bez najave PG i Kenard sad glumi maskotu. Da je na vreme izasla vest pa da zamenim coveka ko covek.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Zveki se digao iz pepela cim video da ima vodjstvo

18 hours ago, gggggggg said:

jebote ovaj tristan kao da su ga umocili u cisternu virusa, koji kurac mu treba mesec dana da se vrati

Bolje i to, nego kada vidis da je Furnije postao mali od palube Tejtumu i Braunu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drakaris said:

Zveki se digao iz pepela cim video da ima vodjstvo

Bolje i to, nego kada vidis da je Furnije postao mali od palube Tejtumu i Braunu

 

Koje crno vodjstvo, em imam manjak igraca em je sve na 1 trojku, 1 ofanzivni skok i blokadu:lol_2: Tezak kripl fajt. Uzas mi, uzas oni.

Edited by Zvezdinho
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Zvezdinho said:

 

Koje crno vodjstvo, em imam manjak igraca em je sve na 1 trojku, 1 ofanzivni skok i blokadu:lol_2: Tezak kripl fajt. Uzas mi, uzas oni.

Jao Zveki, ko te ne zna, skupo bi platio. Takodje si video da Konkvistadori pucaju velikom razlikom i velika je sansa da ispadnu, pa igras igrice kao sigurno ispadas. 

 

U poslednjem kolu ce se izmedju nas odluciti ko ispada. Ja vece sanse dajem tebi da opstanes, jer ocekujem da budem razbijen ove i sledece nedelje.

Link to comment
Share on other sites

Al me izradi ovaj slepac se tvitera da spickam 6. izmenu. Napisao da Kapela nece da igra ja uzeo Onjeku, posle par sekundi se ispravlja i kaze igra Kapela, svaka susa danas pise po tviterima:classic_mellow:

 

 

P.S. Cekamo Maksinu emociju:lol_2:

Edited by Zvezdinho
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...