Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

Sto Xpert ne prihvati moje ponudjene ostavke, da se ne nerviram  za jebeni fantazi, lepo sam mogao da odem u fantazi penziju. Mnogo sam se iznervirao za Grina, kap koja je prelila casu nakon svih baksuzluka ove sezone, nece on nakon ove nedelje da ima neku produkciju, al za ovu nedelju bi mi dosao kao hleb fantazerski nasusni. Dodje mi da razbijem monitor nakon svih ovih baksuzluka.

Edited by Zvezdinho
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Makso ne pali se sa emocijama, boli me djoka sto si ga ti uzeo, iznervirao bi se da je bilo ko uzeo Grina. Jel realno da je odmah nakon sto je imao po 3 poena na 2 meca i nakon sto sam ga dropovao dobije ovakav prostor.

Edited by Zvezdinho
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ali je posteno da proigra kod mene koji ga hajpujem ceo ovaj njegov veteranski deo karijere gde se timovi dobacuju s njim, zar ne ? 

Svakako dosta bolji/korisniji igrac od Griffina u ovim fazama njihovih karijera

 

  Nego vidis Zveki, koji je Maxa ispao bezveznjakovic. Da je sacuvao Lua, ti bi nam ga trazio i sad bi imali Brooksa svakako 😄  

Link to comment
Share on other sites

Meni je jos interesantnije da je prethodni njihov trade bio vetovan kada se vec saznalo da je Lazni kralj out za , sta znam, par nedelja i  da se tako direktno slabi jedan od kandidata za najvisi plasman...

 

Ove sto se bore za opstanak i mogu da razumem, ali ove sto se bore za najvisi plasman nikako...

 

Da ne zaboravim, mislim da LbJ vise  nema nikakvu fantasy vrednost :classic_biggrin:

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Drakaris said:

Nemas ti iskustva pre svega, pogotovo kada je liga na ovakvom nivou i na velikom broju timova. Ovde ti niko nista nece pokloniti u trejdu i svaki igrac koji ima recimo 8p i 7sk prosek je zlata vredan, FA je do bola siromasan.. Povredi se nekoliko bitnih igraca, vec biva vidjen za ispadanje.  Svaki skok je bitan, evo ja u u nedelju izgubio za 3 poena i 3 dreb.

 

Kanter kada ima minutazu je bez sumnje TOP20 igrac na player rater. Evo proverio sam, trenutno na poslednjih 30 dana 19. na listi. Nurkic nece pre plej ofa i da dodje pre, bice na znacajnim restrikcima i izostancima na b2b mecevima. Jos plus Milton kome ne igra Embid, pa moze da se ispucava, makar do pocetka plej ofa i MekDermot koji ima sasvim fine brojke. Jak centar u ovakvim formatima garantuju dosta toga, a Kanter je prava stvar. Sta ce biti nakon toga kada se Nurkic potpuno vrati u pogon, nikoga nije briga, kada ce svejedno ekipa u koju je trejdovan Kanter biti u plej autu, sada je samo cilj opstanak.

 

Pominje se Foks i Konli, a zasto se ne pominje i Porzingis&Sreder? To je ubedljivo najbolja ponuda za Brona za koju i dan danas nije objasnjeno zasto je vetovano. To mi je mozda bio i najkompaktniji trejd u moru trejdova ove sezone, ali samo zato sto su je radila dva drugara je vetovano.

 

 

 

Vidi, ne znam šta se sve dešavalo od trejdova ranije u ovoj ligi, niti sam sad njen član, a vrlo moguće da nikada neću ni biti, komentarisao sam samo onaj trejd kao takav, pogotovu gledajući iz ugla kakva je ponuda kasnije odbijena. Sa ovim obrazloženjem koje si mi dao se ne slažem, al kako je to bilo davno i nisam član ove lige ne želim da dublje ulazim u raspravu oko toga i zatrpavam temu. A Zingis i Šruder možda i nije toliko loša ponuda (ja je iskreno ne bih nikada prihvatio), ali vecina u ligi je odlucila da nije ravnopravna, a kada onda nastavis sa istom osobom kasnije da praviš trejdove (sa slabijim ponudama), pogotvu kada to radiš sa osobom koja ti je privatno prijatelj, a ranje nije pisala na forumu, logično je da će ljudima biti sumnjivo.

 

Cela ova situacija ne bi ni nastala da niste prihvatili coveka koja nikada nije ni pisao na forumu da uđe u A ligu, samo zato jer ga neko poznaje. Ljudi igraju ovaj fantazi sezonama i pokušavaju da se dočepaju ove lige i onda neko samo ovako bude ubačen. Ako taj forumaš umesto koga sada igra nije imao vremena/interesovanja za fantazi pa je hteo da ima nekog co-owner-a trebalo je ili da samo draftuje i namesti tim i igra A ligu ili da se prvo pitaju ostali igraci, bilo iz A, B, pa čak i C lige, redom (svi su imali veća prava na to mesto od tog druga), da li bi preuzeli taj tim i igrali sa njjim ili da se njegov tim skloni, pa ako nekada opet bude hteo da igra da krene opet iz C lige (ili B, ako C ne bude više postojala, a ovo mi deluje kao najpoštenija varijanta). 

 

Nama je u C ligi ove sezone falio jedan igrač do parnog broja ekipa i ja sam pozvao mog brata da igra sa nama, svima rekao da je to moj brat, kao i da nećemo vršiti nikakve trejdove tokom sezone. Sad ti možeš reći, ok, al ako je fer trejd što se ne bi vršio, e pa iako je to u teoriji tačno u praksi se događa da ljudi neće baš isto gledati kada su ti trejdovi u pitanju. U ligi postoji još 14 ili u vašem slučaju još 18 ekipa i zaista mi je neverovatno da od svih mora baš u nekoliko slučajeva da se vrši transfer baš između ta dva poznanika, pogotvu za igrača tipa Lebrona. Možda tu i nije bilo zle namere, ali ljudima je sumnjivo, pogotovu kada imaš ponude koje nisu ravnopravne i mislim da nema razloga da se bilo ko buni što tako nešto ne prolazi. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Lukaku94 said:

Mora se lupi jedan veto na postove ovih iz nizih liga definitivno 

Jokara i sinovi do pobede 

 

Da je do nekih pravila ti bi poceo od najnize lige definitivno. Tako da ne vidim zasto neko ne bi smeo iz drugih liga da pise ovde.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi, Zveki je ispao iz A lige i rasformirao svoju ekipu iz B lige (mnogo tezi slucaj) , dok je Lukaku dosao na mesto co-ownera Ratzenu.

Covek je javno trazio co-ownera, ja sam mu ponudio, on je prihvatio, ne vidim stvarno u cemu je problem ? Ljudi su 4. na tabeli, contenderi su, vise mi ovi postovi nizeligasa deluju kao kiselo grozdje, nego sto oni tu sad pokusavaju da objasne kako smo mi neposteni i "muljamo".

 

 Uostalom, Lavrnja je oslobodio Xpertu fransizu i omogucio svom drugaru da ima svoju zasebnu daleko pre ovoga, da on bude prvi vlasnik te fransize, dok ovde govorimo o sekundarnom vlasniku.

 

 Sto ste niste bunili kad se Xpertu oslobodilo mesto za coownera, da neko konkurise a ne da Zveki koji ce i njega da izbaci u B ligu, koji pritom nije uspeo ni da bude blizu da se iz B plasira u A, da neko drugi upadne na njegovo mesto -> Xpert je birao coownera po svojoj zelji , tako je i Ratzen. Nikada ne mozemo zabraniti vlasniku fransize da bira coownera po zelji, bio mu to kum, drug, otac, majka, sestra od ujne ili kucna pomocnica. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jos da je tvoj cimer bio na forumu pa i da kazemo OK sto ga je uzeo, barem 1 post da je napisao. Drugo te sezone si me i ti molio da ti budem coowner pa kad sam te odbio ponasas se sa postovima kao uvredjena mlada. Da sam pristao  sad bi bio sega mega car.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Zvezdinho said:

Jos da je tvoj cimer bio na forumu pa i da kazemo OK sto ga je uzeo, barem 1 post da je napisao. Drugo te sezone si me i ti molio da ti budem coowner pa kad sam te odbio ponasas se sa postovima kao uvredjena mlada. Da sam pristao  sad bi bio sega mega car.

Bio sam ali indirektno 10 godina slusam o forumu, forumasima fantaziju... 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nije nikakvo kiselo grožđe, baš suprotno, izgleda da je pojedincima ispod časti da krenu od nižeg nivoa, ili da ispadnu i napuste ekipu forumaša s kojom se dopisuju tokom sezone, pa moraju da se ovako mešaju i dodaju vlasnici. Pravi šampioni i znalci, nema šta.

 

Što se mene tiče uvedite da niko ne može da uđe u A ligu ako želite, samo kažem da ovako kako je sistem postavljen (sa promovisanjem i ispadanjem) se takvim potezima obesmišljava koncept koji ste sami postavili. To što su ranije slične stvari prolazile, ne znači da mora i dalje, niti da se jedan loš potez treba opravdati drugim.To da li je Lukaku prvi ili poslednji je takođe potpuno nebitno za ovu priču.

 

Sve u svemu ja sam to napomenuo jer sam video da se opet takve stvari spominju/provlače (da li kroz šalu ili ne, ne znam) i iako mene to trenutno ne dotiče jer ja u A ligi svakako neću igrati sledeće sezone (a možda ni u B) mislim da treba da se promeni ta praksa, a vi kako hoćete. 

 

Neću vas više zamajavati na ovoj temi. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dok se trade odradi ( sutra uveče), igrac prodje obavezne lekarske preglede, pa obavezan karantin i pun qr#c testova, prodje 10 dana i minimum dva kola....

 

Pa dok igrac koji  nije igrao mesecima dovede u koliki toliki red vizicku spremu, nauci kretnje i akcije, ukapira se sa saigracima prodje jos 20ak dana 😴

 

#kontramarketing  :classic_biggrin:

 

Evo nudim ti Svi-ja :twak:😚

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...