Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

4 hours ago, Zvezdinho said:

@John Dies at the End pa ti si grdji od mene, izchuka 7 izmena vec u petak:lol_2:

 

Zems , Meca ti nije stavio jos Lilarda, Herela i Dzastina Holideja u ekipu, mogao bi to malo komesario @LayupFromTheMidget da proprati :classic_tongue: Moze i komesario @nlavrnja

 

Malo sam se zabrojao,  dobar ovaj Paulaner Münchener Hell :wink2:

 

Mozda covek hoce da sacuva ppm I %fg/ft  😄

 

Napisao sam, vec poslednjih para kola zbog svega sto mi se izdesavalo sa ekipom i povredama igraca,  I sama  liga koja je na ivici regularnosti ( znamo vec zbog cega), bukvalno mi je sve jedno da li ispadam ili ne... za razliku od pojedinaca  :default_coffee:

 

 

Samo jos ovaj put... "ode"  omiljeni igrac i DD masina u vecna lovista za ovu sezonu... :wink2:

Edited by John Dies at the End
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Sjajna odluka Maxe da ne uzmemo Kiffachu na pocetku nedelje

Nema sta, Hasa je prodavao cele sezone i sad kad je dosao do 8+7+2blk ucinka odlucio je da vise ne igra, propustio poslednjih 4-5 meceva. 
Cestitke Zveki, na izmene si ovo dobio, Rekao sam maxi da uzme Okongwua,a li ne vredi. Covek me minira od kad je sezona krenula i tu spasa nema

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Dobar jinx delgado, 5 kategorija su na ivici zileta, a imate  danas vise igraca, sve se to zacaskom preokrene. Ne bi bilo 1.put ove sezone, na primer kao protiv uinija i haosa.

 

Plus ste kao baba Vange pogodili ca ce Vili da dobije minute i ako na injury reportu nije nista stajalo za Adamsa ( ili to ili je delgado korostio svoje iglice).

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

Cestitke Maksi i Delgadu na preokretu i na opstanku, kao i Drakiju. Sjebao sam se sa 7.izmenom nacisto koja mi je unakazila PPM, a nista drugo nije doprinela.

 

 

kakav bedni jinx... 😥

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Zvezdinho said:

 

Ti ces u PO ako ovako nastavis.

 

Vodio sam i protiv Lavrnje , i Bore do dva dana pred kraj... sa Lavrnjom nerešeno, Bora me razbio. 

 

Al' dobro, mozda I preteknem,  Meca bez Beala i bRicky-ja :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...