Jump to content

FC Arsenal


sasha arsenal

Recommended Posts

17 hours ago, T Mac said:

Jeste povreda Partija. Doduše, prema rečima Artete, deluje da nije teže prirode, ali da nisu hteli ništa da rizikuju.

 

Inače,Kaisedo nije trenirao sa ekipom danas i zahteva da napusti klub.Brajton je rešen i pored toga ga zadrži.Nisu još objavili ovi pouzdani,ali piše se da je Arsenal poslao drugu ponudu od 70m£.

Link to comment
Share on other sites

Mogao je u francusku ligu.Tamo već igrači Arsenala lepo prolaze.Balagun postigao gol u poslednjem minutu protiv PSG-a.Igra baš odličnu sezonu.

Bacih pogled par minuta i na OM i videh da Tavareš igra desno krilo.Tu sam se poprilično iznenadio.Izgleda da je ofanzivno sve bolji.Podsseća na karijeru Bejla u smislu pozicija na kojima igra.

Link to comment
Share on other sites

Solidno pojačanje. Svakako je u pitanju neko ko će biti igrač za rotaciju, a ne igrač koji će imati zacementirano mesto u startnoj postavi. Nije skup, iskusan, dugo je u PL, zna kako se igraju velike utakmice i osvajaju bitni trofeji. Ako sve bude kako treba, može da bude solidno bitan šraf u pohodu na titulu.

 

Inače, drago mi je što nismo popustili i dali lovu koju je Brajton tražio za Kaiseda.

Link to comment
Share on other sites

Elneni povredjen, Parti rovit/izraubovan, treba zamena, dovodi se neko ko je iskusan i verovatno spreman da bude dobar bekap, mada se meni apsolutno ne svidja kao igrac.

 

Ok.

 

Ali ovo da pustas jos jednog igraca na pozadinu na toj poziciji je ludilo. Ko ce nam igrati zadnjeg veznog u ne daj boze slucaju?

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, McLeod said:

Elneni povredjen, Parti rovit/izraubovan, treba zamena, dovodi se neko ko je iskusan i verovatno spreman da bude dobar bekap, mada se meni apsolutno ne svidja kao igrac.

 

Ok.

 

Ali ovo da pustas jos jednog igraca na pozadinu na toj poziciji je ludilo. Ko ce nam igrati zadnjeg veznog u ne daj boze slucaju?

Zinčenko :classic_smile:.

Link to comment
Share on other sites

Zorzinjo mi je top5 najomrazenijih aktivnih igraca, a izvodjenje penala je mozda 20% uticalo. Ipak, na papiru je bas ono sto treba Arsenalu da izguraju do kraja sezone, bas ne bih voleo da se zadrzi duze nego sto mora. Za ovaj projekat je Kaisedo kao stvoren, poklapa se igrackim kvalitetima, a i tajmlajn se idealno uklapa sa celom pricom. Mozda i ne bude lose na kraju, ako se pojuri Deklan na leto.

Link to comment
Share on other sites

Generalno sam zadovoljan ovim prelaznim rokom. Dovela su se dva iskusna pl igraca, sto je svakako dobro za postojeci mladi igracki kadar. Nisam mnogo pratio Celzi ove sezone, tako da ne znam kakav je Zorzinjo sa formom. Iz onog ranijeg pracenje, meni bi on uvek igrao pre Dzake sa usresredjenjem na posed, a ne neki tranzicioni fudbal. Sa njim ce Arsenal biti i manje zavistan od Zincenka na levom beku, a i u paru sa Partijem moci ce 4231 formacija da se igra dosta stabilnije defanzivno. U svakom slucaju donece sirinu rosteru i ostavice prostora za Rajsa na leto.

Link to comment
Share on other sites

Morao se desiti kiks, i nije nista strasno ako ostane samo na tome. Ali cist Artetin poraz, ubio je igru tima izmenama Trosar/Martineli i Zorzinjo/Parti. Nije bila toliko losa igra u drugom poluvremenu niti su ova dva igraca bila medju losijim na terenu da su se morale izvrsiti izmene za igrace koji su tek dosli u klub. Pogotovo je nejasno da od tandema Xhaka Partey se odlucis da ovog prvog uparis sa Zorzinjom, ne zna se koji je sporiji igrac. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, СтелаРоса said:

Morao se desiti kiks, i nije nista strasno ako ostane samo na tome. Ali cist Artetin poraz, ubio je igru tima izmenama Trosar/Martineli i Zorzinjo/Parti. Nije bila toliko losa igra u drugom poluvremenu niti su ova dva igraca bila medju losijim na terenu da su se morale izvrsiti izmene za igrace koji su tek dosli u klub. Pogotovo je nejasno da od tandema Xhaka Partey se odlucis da ovog prvog uparis sa Zorzinjom, ne zna se koji je sporiji igrac. 

Mislim da je izveo Partija jer je bio lakše povređen.Mada nisam siguran.

Svakako je ulaskom Žoržinja izgubljena sredina terena,iako i pre toga nije bila ni blizu dobrog,ali se koliko-toliko držala.

Mogao je i Odegarda da povuče pozadi umesto Džake,a Vieru na njegovu poziciju.

 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, T Mac said:

U grob će da me otera ovaj klub.

Nisi jedini.

 

Još jedna loša utakmica.Ovo već deluje zabrinjavajuće.

Nekoliko igrača je u lošoj formi i najviše zbog toga izostaju rezultati.Martineli pokriva veliki deo terena ali u napadu ništa ne donosi.Vajt je takođe loš u poslednje vreme i mogao bi Arteta da ubaci malo Tomijasua.Najveći problem je Džaka i njegova forma.Baš je zreo za klupu.

Ono što je još upadljivo jeste branjenje prekida.Kako je došlo do toga da od najbolje ekipe u tim segmentu prošle sezone,ove dve poslednje utakmice Everton I Brentford terorišu odbranu Arsenala?

Sledi Siti i to bi mogla biti utakmica sezone.Pobeda bi mnogo toga donela.

Link to comment
Share on other sites

Dobri ste, mozete jos da izgurate ovo.
Sad na naplatu krece da dolazi dubina rostera, gde niko ne moze da parira City-u.
Ali ste ekipa ko ekipa dobri.
Imate 2 meca protiv ekipa koji su mozda idealni za ponovo dizanje ekipe. I Villa i Lester imaju svoje kvalitet da vas namuce, da vas challenge-uju a moze da se dobije sa 2,3 gola razlike. Bolje to nego tipa da sad dobijete Soton ili B'mot.

Problematicno moze da vam bude sto tek sad moze da se ispolji realan kvalitet vase odbrane, koji je izgledao bolje zato sto je prednji deo tima cele sezone igrao ozbiljno dobar i agresivan presing, sredina dosta trcala, sve se to radilo sa samopouzdanje. Sad se doslo do zamora materijala. 
Ne mislim da su i Gabriel i Saliba toliko dobri. Saliba je zanimljiv igrac, ali Gabriel je ove sezone delovao mnogo bolje nego sto mu je realan kvalitet, imho.

Naredna 7 kola, mogu da se dobiju sva 7. Cak i da se dobije 5 ili 6.. da se skupe 16,17,18 poena od 21, i to je sjajno, da se usput napravi pritisak na City, pre nego vam dodje tezak raspored. Posle ima 7 tekmi zaredom koje su zajebane...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...