Jump to content

FC Arsenal


sasha arsenal

Recommended Posts

Mogli su lepši da smisle.Makar je domaći lepši.

 

Inače,Sedrik,Pepe i Lokonga nisu otputovali na pripreme.Jasna poruka da su na prodaju ili ponovo neka pozajmica.ESR i Parti su takođe ostali u Londonu,ali će se priključiti ekipi sledeće nedelje.Malo mi ovo sumnjivo za Tomasa.Nadam se da ostaje.

Link to comment
Share on other sites

Odgledah sinoć utakmicu.Junajted igrao sa više želje i čini se da su fizički spremniji,i uz dva gola iz grešaka Ramzdejla i Gabrijela zasluženo pobedio.

Od novajlija Timber najviše pokazao iako je i on grešio.Haverc u Ozil modu,Rajs se nije idealno snašao.Nije Arteta probao njega i Partija zajedno.

Saka i Trosar mi deluju spremno,ovi ostali treba da još rade.

Za neki dan protiv Barse.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobili smo Barsu 5-3, Trosar dva komada, Saka, Vijera i Haverc po jedan. Dobro je sto Haverc daje golove, ali iskreno, nisam siguran da on zasluzuje mesto u 11. Trosar ima gravitaciju Sake kad je inspirisan, dobro je sto imamo vise tih igraca trenutka.

 

Brine i dalje igra i sistem u odbrani. Drugi gol je amaterski, golovi pali preko proboja po strani jedan na jedan, gde se ponovo pokazuje da Vajt nije najsrecnije resenje, mada se ni Tirni nije proslavio.

 

Ono sto je i dalje zbunjujuce za mene je kako nominalno imamo cetiri u liniji plus se spusta i zadnji vezni kao osigurac, a nas probijaju tako lako po boku.

 

Utisak o Barseloni je - raspad i dalje, Skoro svi su im igrali, mozda ne u isto vreme, ali opet su delovali kao za klasu losiji tim od nas.

 

Sto moze da znaci da smo na dobrom putu, tako da hajde da budemo optimisti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pogledah snimak utakmice.Ovo je već bolje izgledalo u odnosu na duel sa Junajtedom.Najveću razliku pored pristupa napravio je Parti.Stvarno ekipa drugačije izgleda kada je na terenu.

Slažem se za Haverca.Mislim da nije za startnih 11.

Sledi povratak u London i utakmica sa Monakom.

Link to comment
Share on other sites

Raja dogovorio lične uslove sa Arsenalom,javlja Romano.

Arteta se ne zajebava.Ima ogromnu podršku vlasnika i uprave i to vrhunski koristi.

Raja je statistički prošle sezone bio uspešniji od Ramsdejla i bolje igra nogom,što je verovatno Mikelu najbitnije.

Nisam ga toliko pratio,osim što znam da je dobar golman.Vidim da ga svi hvale.

Izgleda da će Tarner u Forest.

@McLeod,šta kažeš?

Link to comment
Share on other sites

Žezus imao zahvat na kolenu i neće ga biti na terenu nekoliko sedmica.Lepo je krenulo.

Inače,danas su igrali protiv Monaka i koliko vidim ekipa nije briljirala,štaviše.....nije imao prenos utakmice.Zanimljivo je da Arteta nije izveo prvi sastav iako je utakmica protiv Sitija blizu.

Od ostalih vesti:Trasti je blizu Šefilda-5m£,Markinjos će na pozajmicu u Olimpijakos,Pepe pregovara sa Bešiktašom,Lokonga je blizu Barnlija.I da,Tavareš se priključio ekipi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tu je i Balogun koji je imao dobru sezonu, ali izgleda da ga Arteta ne mirise puno. Meni je on lagano bolji od Nketije.

 

Navodno je slobodan da napusti klub, ali trazimo 50 miliona funti. Nema sanse da neko plati toliko.

Link to comment
Share on other sites

Balogun okačio na društvenim mrežama kako gleda Inter.Mudrik fore.Mislim da on definitivno odlazi.Samo je pitanje za koliko para.Arsenal sa pravom traži veliki novac,obzirom koliko se prodaju pojedini igrači na tržištu.

Ne verujem da će se dovoditi napadač.Jesu tu tanki,ali ako neko dođe,mislim da će se pokriti Sakina pozicija pošto njega nema niko kvalitetno da zameni.Može Nelson ali to nije to.Pre bilo kakvih dolazaka,mora da ode određen broj igrača.

Link to comment
Share on other sites

Pocinjemo! 

 

Imamo najbolji tim od sampionske generacije. Zadrzani su svi nosioci, dovedena su skupa pojacanja, oslobodili smo se skarta, na svakoj poziciji po dva kvalitetna igraca. 

 

Nema vise izgovora, titula je imperativ ove sezone, a u LS cu svaki rezultat ispod QF smatrati velikim neuspehom.

Edited by MrTripleDouble
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...