Jump to content

FC Arsenal


sasha arsenal

Recommended Posts

Chelsea jedna od najmesarskijih ekipa u ligi. Saka ceo mec po desnoj strani pravi decu Dusanu Domovicu Cucurelji, svaki prodor faul kosijanera, i na kraju Saka dobije zuti karton. :classic_smile:

 

Ali koliko je van forme Jesus, treba mu jedan gol kao leba da ga razdrma malo. Kakav zicer je promasio u prvom poluvremenu, tacno se vidi da je to zbog nedostatka samopouzdanja.... 

 

Jeste da im fale oba wing beka, ali zaista je smesno koliko je Chelsea inferioran u odnosu na nas na svom terenu. Steta bi bilo ne dobiti ovaj mec. Imam neki osecaj da bi Nketiah mogao biti dzoker sa klupe.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Bugl Khan said:

Šta se to dešava s vama? Čekam iz kola u kolo da postanete Arsenal koji svi znamo i volimo, a vi nešto glumite. Zasjeli na prvo mjesto i ne puštate. Ako ne puknete od Citya, nemoguće stzvari će mi past na pamet 🤣

Lepo skockana ekipica koja ulaže mnogo truda na terenu.Igraju odličan presing gotovo cele sezone i to pravi ogroman problem protivničkim ekipama.Direktno se napada gol bez mnogo oklevanja.Posle mnogo vremena,ponovo je uživanje gledati Arsenal.

Najviše raduje to što se radi o mladoj ekipi.

Da bi se ovo održalo moraće da padnu dva top pojačanja u Januaru.

 

P.S.najbolji start kluba u ligi od kako se takmiči u istoj :Hail: .

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, sasha arsenal said:

Lepo skockana ekipica koja ulaže mnogo truda na terenu.Igraju odličan presing gotovo cele sezone i to pravi ogroman problem protivničkim ekipama.Direktno se napada gol bez mnogo oklevanja.Posle mnogo vremena,ponovo je uživanje gledati Arsenal.

Najviše raduje to što se radi o mladoj ekipi.

Da bi se ovo održalo moraće da padnu dva top pojačanja u Januaru.

 

P.S.najbolji start kluba u ligi od kako se takmiči u istoj :Hail: .

Nisam vas gledao puno. Jesam u Europa ligi 1-2 tekme, onako usput, uz mobitel u ruci. I u EPL protiv Liverpoola. Tada ste dobro izgledali, ali ništa spektakularno. Ali me iznenađuje da imate 11-1-1. Ta konstantnost, da dobijate u serijama. Znam da imate protiv Citya zaostalu, ako sam dobro shvatio. Liverpool ste dobili, sad ste dobili Chelsea. Kako ste sa Unitedom, Tottenhamom i Newcastleom igrali?
EDIT: Sad gledam, imate 2. najbolji napad u ligi (iza Citya), i drugu najbolju obranu u ligi (primili ste 11 golova, kao i Newcastle, ali oni ipak imaju utakmicu više).

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bugl Khan said:

Nisam vas gledao puno. Jesam u Europa ligi 1-2 tekme, onako usput, uz mobitel u ruci. I u EPL protiv Liverpoola. Tada ste dobro izgledali, ali ništa spektakularno. Ali me iznenađuje da imate 11-1-1. ta konstantnost, da dobijate u serijama. Znam da imate protiv Citya zaostalu, ako sam dobro shvatio. Liverpool ste dobili, sad ste dobili Chelsea. Kako ste sa Unitedom, Tottenhamom i Newcastleom igrali?

United poraz, Tot pobeda, a sa Njukaslom nismo jos igrali.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne pitaj koliko košta i kupuj :classic_smile: .Meni deluje kao top talenat.Doduše,nekad mi je i Pepe tako izgledao.

 

Pominjao je Arteta da će pokušati da dovedu igrače ako budu u mogućnosti u Januaru.Moraće uprava da ga podrži ako misle da nastave sa ovakvim rezultatima.

Inače,Januar će biti paklen što se tiče rasporeda.

Link to comment
Share on other sites

Najbolji start u istoriji kluba sa najmlađom ekipom i najmlađim trenerom u ligi :Hail: .

Mislim da ovo niko nije očekivao.

Dolazak Žezusa i Zinčenka,kao i povratak Salibe je donelo je značajan napredak u igri.I tu se ne sme stati već se mora podržati Arteta sa novim igračima.Kad sam kod njega,iako mi se ponekad ne sviđaju njegova rešenja,ipak njegov stav da svi moraju uvek da daju svoj maksimum je doveo do ovakvih rezultata.Pre neki dan slušao sa Vilšira koji je rekao da nikad nije video takav intezitet treninga u klubu.

Ono što je jako bitno,ekipa je odlično izbalansirana u svim linijama.Svi daju golove,svi trče,igra se direktan fudbal....ma milina ih je gledati.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Valjda će biti ok za nastavak sezone.I Tomijasu vuče povredu ali je ipak ulazio u igru.

Dobre vesti su da je Parti završio sa turnirom i da će se priključiti ekipi.

Inače danas odigrana prijateljska sa Votfordom(poraz 4:2).

 

edit:recite da sam lud,ali ja bih doveo Zahu u Januaru.Može da pokriva sve tri pozicije u napadu i bio bi idealan za rotaciju.Gledao sam par utakmica kada ga je Vijera koristio kao napadača i moram priznati da je više nego dobro odradio posao.Ističe mu ugovor na leto.Ne bi koštao mnogo.Još ako se doda da je veliki fan Arsenala....

Ne pada mi na pamet bolje rešenje koje bi odmah doneo kvalitet na terenu bez prilagođavanja.Ako se povredi neko na duže od napadačke trojke,Arsenal će biti u velikom problemu.Ok,ESR može odlično da pokriva levu stranu,ali pitanje koliko će mu trebati da se vrati u formu.

@McLeod na aparatima :classic_biggrin: .

Edited by sasha arsenal
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Veliko je pitanje hoće li se Arsenal držati plana da kupe krilo i veznog igrača ili će ova povreda Žezusa uticati na drugačiji pristup.

Mudrik se naveliko pominje i voleo bih da se to ostvari.Za Tilemansa se govori da već ima dogovor sa nekim klubom(nadam se Arsenalom).

Ne bih imao ništa protiv da se dovede Vlahović,ali nešto mi govori da će se Arteta osloniti na Nketiju i povremeno Martinelija.

Vidim da je Džaka već javno podržao Edija.Nešto lepo i od njega.

 

Sutra prijateljska protiv Liona.Nakon toga Milan,pa Juve(možda tu padne dogovor :classic_biggrin:).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...