Jump to content

FC Arsenal


sasha arsenal

Recommended Posts

Nekoliko zanimljivih tračeva:

-PSG pokušao da angažuje Artetu,ali od toga nema ništa.Izgleda da će Enrike u Pariz.

-Haverc želi u Arsenal.Čeka se druga ponuda.Izgleda da ga Mikel vidi kao konkurenciju Žezusu,ali i na drugim pozicijama.

-Lavia je razlog zašto se odustalo od Kaiseda.Arteta ga zna iz Sitija.Mlađi je i duplo jeftiniji.Ovo deluje kao ozbiljna priča.

-Rajs je i dalje glavna meta i očekuje se uskoro da se to reši.Siti za sada ne šalje ponudu.

-šok vest od Romana:moguće je da će Parti napustiti Arsenal ovog leta.E sad,ne znaju se detalji.Čovek koji je držao sredinu gotovo celu sezonu i onda je sedeo na klupi poslednjih par kola.Očigledno je nešto puklo između njega i Artete.Jeste Tomas odigrao loše kraj sezone,ali je vukao povredu i sigurno je to doprinelo lošim partijama.Nikako ne bih voleo da napusti klub.

-Kompani želi Lokongu u Barnliju na pozajmicu.Mislim da bi to bilo odlično rešenje.Sarađivali su u Anderlehtu na obostrano zadovoljstvo.

-Najls je napustio klub kao slobodan igrač.

-Balagun će izgleda na prodaju.Pominju se Inter i mislim Milan.

-izašao raspored za sledeću sezonu.Titula se osvaja na Trafordu :classic_cool: .

Edited by sasha arsenal
slovo
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, sasha arsenal said:

Nekoliko zanimljivih tračeva:

-PSG pokušao da angažuje Artetu,ali od toga nema ništa.Izgleda da će Enrike u Pariz.

-Haverc želi u Arsenal.Čeka se druga ponuda.Izgleda da ga Mikel vidi kao konkurenciju Žezusu,ali i na drugim pozicijama.

-Lavia je razlog zašto se odustalo od Kaiseda.Arteta ga zna iz Sitija.Mlađi je i duplo jeftiniji.Ovo deluje kao ozbiljna priča.

-Rajs je i dalje glavna meta i očekuje se uskoro da se to reši.Siti za sada ne šalje ponudu.

-šok vest od Romana:moguće je da će Parti napustiti Arsenal ovog leta.E sad,ne znaju se detalji.Čovek koji je držao sredinu gotovo celu sezonu i onda je sedeo na klupi poslednjih par kola.Očigledno je nešto puklo između njega i Artete.Jeste Tomas odigrao loše kraj sezone,ali je vukao povredu i sigurno je to doprinelo lošim partijama.Nikako ne bih voleo da napusti klub.

-Kompani želi Lokongu u Barnliju na pozajmicu.Mislim da bi to bilo odlično rešenje.Sarađivali su u Anderlehtu na obostrano zadovoljstvo.

-Najls je napustio klub kao slobodan igrač.

-Balagun će izgleda na prodaju.Pominju se Inter i mislim Milan.

-izašao raspored za sledeću sezonu.Titula se osvaja na Trafordu :classic_cool: .

Sto se tice partija, mislim da veliku ulogu u njegovom odlasku igra cinjenica da je u toku sudjenje za neko silovanje ili tako nesto i da svakog trenutka moze biti osudjen. Takodje mislim da cesto ima problema sa povredama i kraj sezone je bas lose odigrao, verujem da na njegovoj poziciji vide Rajsa, a uzimajuci u obzir da ima Parti ima ugovor na jos dve godine verovatno ce probati da ga uvaljaju za neke pare dok jos vredi.
Sto se haverca tice mislim da je kao nacrtan za levu osmicu tj ono sto je Dzaka igrao ove sezone. Haverc se najbolje pokazao kad je igrao kao neki poluspic ili desetka, tako je igrao u leverkuzenu i pokazivao najbolje partije. Jedno vreme je igrao u slicnoj formaciji kao sto Arsenal trenutno igra, gde je Brandt igrao ovo sto trenutno Odegard igra. Meni deluje da bi se vrlo dobro uklopio, mozda sam malo biased jer sam ga gotivio jos od tog perioda :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Ma Havertz je urnebesno talentovan fudbaler.
Dobro je poznata moja sklonost ka holding veznjacima, a da su za mene ti polunapadači, desetke, osmice i slične pičke materine neefikasna roba... ali mi je ulov Havertza veći nego Rice-a.

Edited by BattleBender
Link to comment
Share on other sites

Evo Džaka je blizu odlaska u Leverkuzen za 21.5m£.Svaka čast zalaganju na terenu,ali za ove provedene godine u klubu više je bio problem.Sve najbolje u novoj sredini.

Ovih dana će biti obavljeni razgovori sa Partijem.Iskreno se nadam da će ostati.Piše se da on navodno ima želju da promeni sredinu zbog privatnih problema,ali to su samo glasine.

Ima još dosta igrača koji bi mogli napustiti klub:Pepe,Tavareš,Elneni,Balagun,Tirni.Holding izgleda ostaje.

Nelsonu je istekao ugovor,ali 99% će potpisati novi,što je lepa vest.

Dolaskom Haverca,Rajsa i Timbera i potpisivanjem novih ugovora,Sake,Martinelija i Salibe,ovo je najbolji prelazni rok ikada u Arsenalu a tek je početak.Skoro sam video da je ova ekipa druga najvrednija na svetu iza Mancester Sitija.Ono što rade Edu i Arteta je impresivno.

 

Inače,ekipa je počela da se okuplja za novu sezonu.Tu je i Tomijasu koji se oporavio od povrede.

Edited by sasha arsenal
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je neverovatno ako naplate dzaku 21.5m funti, stvarno dobar posao a deluje da i on zeli promenu sredine. Deluje mi da je dosta znacio u svlacionici, ali verujem da ce Rajs da nadoknadi to, prica se da ima veliko prisustvo u svlacionici i da je lider. Partiju je navodno odlozeno sudjenje jos mesec dana i dolazi do limita (9 meseci koliko sam skapirao) i da ce ili biti osudjen ili oslobodjen krivice uskoro, mozda mu je u interesu da kibne dok moze :classic_biggrin:.

Slazem se sa konstatacijom da je ovo najbolje odradjen prelazni rok, stvarno je zapanjujuce koliko je klub uznapredovao i koliko se vidi sistemski rad. Sva pojacanja zavrsena do pocetka priprema maltene, svi igraci koji su dosli su izricito hteli Arsenal i rad sa Artetom. Prvi put se moze uci zaista ambiciozno u sezonu sa nekim ocekivanjima i cak nadati tituli za razliku od zadnjih x godina

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, kojan said:

Meni je neverovatno ako naplate dzaku 21.5m funti, stvarno dobar posao a deluje da i on zeli promenu sredine. Deluje mi da je dosta znacio u svlacionici, ali verujem da ce Rajs da nadoknadi to, prica se da ima veliko prisustvo u svlacionici i da je lider. Partiju je navodno odlozeno sudjenje jos mesec dana i dolazi do limita (9 meseci koliko sam skapirao) i da ce ili biti osudjen ili oslobodjen krivice uskoro, mozda mu je u interesu da kibne dok moze :classic_biggrin:.

Slazem se sa konstatacijom da je ovo najbolje odradjen prelazni rok, stvarno je zapanjujuce koliko je klub uznapredovao i koliko se vidi sistemski rad. Sva pojacanja zavrsena do pocetka priprema maltene, svi igraci koji su dosli su izricito hteli Arsenal i rad sa Artetom. Prvi put se moze uci zaista ambiciozno u sezonu sa nekim ocekivanjima i cak nadati tituli za razliku od zadnjih x godina

Arteta insistira na tome da hoće igrače koji žele da igraju samo u Arsenalu i koji veruju u projekat.U fazonu je da ne želi da ubeđuje nekoga ako želi u drugi klub.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da smo verovatno zavrsili sa velikim pojacanjima sto mi se ne svidja jer nam treba jos, jos jedan veznjak za rotaciju sigurno bar, ali sa druge strane po prvi put od kako pratim sva veca pojacanja su zavrsena ovako rano, sto je jako pozitivno.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...