Jump to content

FC Arsenal


sasha arsenal

Recommended Posts

Odlična partija juče protiv Liona koji,makar po prilikama koje sam pogledao,nije bio dostojan protivnik.Vijera se najviše istakao sa golom i asistencijom.Akcija kod njegovog gola je fantastična.

 

Ipak najjači utisak su mi penali.Jesu klinci šutirali,ali ovo je verovatno najgora penal serija koju sam gledao.

 

Link to comment
Share on other sites

Auu..mnogo..sto ce reci da morate u novogodisnju kupovinu. :classic_biggrin:
U takvim situacijama,klub bira jednu od dve opcije.

Opcija A.
Klub trazi i kupuje nekog igraca (napadaca) koji ce biti tu da "premosti" period do povratka povredjenog fudbalera. Uobicajeno se potpisuje neko iz kategorije starijih igraca i proverenih imena,na kraci ugovor (godinu i po dana npr.). Pada mi na pamet Edin Dzeko recimo.

Opcija B.
Ide se na kupovinu "pravog" pojacanja,igraca koji ce potpisati visegodisnji ugovor i koji ce biti fudbaler oko kojeg ce se i graditi igra i koncepcija tima,tj.koji ce se u postojecu uklopiti,a doneti instant kvalitet. Takvi su transferi skupi i redje se dogadjaju u zimskkom periodu. Primer: Joao Felix. Mislim da bi mogao da odmeni Jesusa,ali i da bude komplementaran sa njim i ostatkom tima.

U..sad tek videh ovo za Mudryka..zanimljiv igrac,ali 100m...:lol_2:

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Drug Crni said:

Auu..mnogo..sto ce reci da morate u novogodisnju kupovinu. :classic_biggrin:
U takvim situacijama,klub bira jednu od dve opcije.

Opcija A.
Klub trazi i kupuje nekog igraca (napadaca) koji ce biti tu da "premosti" period do povratka povredjenog fudbalera. Uobicajeno se potpisuje neko iz kategorije starijih igraca i proverenih imena,na kraci ugovor (godinu i po dana npr.). Pada mi na pamet Edin Dzeko recimo.

Opcija B.
Ide se na kupovinu "pravog" pojacanja,igraca koji ce potpisati visegodisnji ugovor i koji ce biti fudbaler oko kojeg ce se i graditi igra i koncepcija tima,tj.koji ce se u postojecu uklopiti,a doneti instant kvalitet. Takvi su transferi skupi i redje se dogadjaju u zimskkom periodu. Primer: Joao Felix. Mislim da bi mogao da odmeni Jesusa,ali i da bude komplementaran sa njim i ostatkom tima.

Ornstein(post iznad) piše da  će Mudrik biti glavna meta.E sad,što se tiče napadača,ili će dovesti,kao što ti pišeš starijeg igrača ili će poverenje biti ukazano Nketiji.On je potpisao nov ugovor pre par meseci gde mu je obećano da će dobiti priliku.Ima li kvalitet da iznese ova tri meseca,teško...Španska Marka piše da je Arsenal lider u trci za potpis Joao Felix-a.Ne znam koliko tu ima istine i koliko su oni pouzdani.

Ja sam bio za Zahu koji može da pokriva sve pozicije u napadu,ali ako dovedu Mudrika,onda nema potrebe za njim.

 

edit:Mudrik valjda vredi 50-60m.Ovo što Šahtjor traži nije realno i neće dobiti.Srna je to izjavio jer je Griliš toliko plaćen,pa je mišljenja da ovaj vredi makar toliko.

Edited by sasha arsenal
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, BattleBender said:

Taj Mudrik je, ako je to taj lik sto sam ga gledao, jako zanimljiv igrac.

Meni deluje odlično na klipovima.Nisam ga nešto gledao.Možda onu jednu utakmicu protiv Seltika,ali nisam gledao celu.

Mislim da bi se lepo uklopio u Artetin sistem.

 

Ponavljam,i Pepe mi je delovao odlično :classic_biggrin:.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Drug Crni said:

Ne znam..evo..ja bih za tu cifru doveo ili Belingema ili Gvardiola..tako resis sredinu ili odbranu za narednih 5+ godina..ova dvojica verovatno i vrede tog novca (ili blizu toga),a Mudrrik..jos uvek vrlo nedokazan igrac za taj nivo fudbala..

Kao novi štoper se pominje Ndicka iz Ajntrahta i to kao slobodan igrač na kraju sezone.Vidim na TM vredi 32m,tako da bi to bio dobar posao.

U odbrani je arsenal vrhunski pokriven i svi su mladi igrači.Nedostaje taj još jedan štoper koji igra levom nogom kao alternativa Gabrijelu.Arteta voli da mu desni štoper igra desnom a levi levom nogom.

Što se tiče Belingema,to bi bilo epski potez uprave,ali kao što je McLeod napisao na drugoj temi,od toga nema ništa.Tu će mančesterski klubovi,Liverpul,Real,PSG ili tako neko da uleti.

Link to comment
Share on other sites

On 12/12/2022 at 5:59 PM, Drug Crni said:

Ne znam..evo..ja bih za tu cifru doveo ili Belingema ili Gvardiola..tako resis sredinu ili odbranu za narednih 5+ godina..ova dvojica verovatno i vrede tog novca (ili blizu toga),a Mudrrik..jos uvek vrlo nedokazan igrac za taj nivo fudbala..

 

Samo sto je problemcic sto ni jedan ni drugi nece u Arsenal. Ima 5-6 klubova na svetu koji potpisuju takve igrace, mada u realnosti se obicno kristalisu dva.

 

I za obojicu je verovatna destinacija Real.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/12/2022 at 2:37 PM, sasha arsenal said:

Ornstein(post iznad) piše da  će Mudrik biti glavna meta.E sad,što se tiče napadača,ili će dovesti,kao što ti pišeš starijeg igrača ili će poverenje biti ukazano Nketiji.On je potpisao nov ugovor pre par meseci gde mu je obećano da će dobiti priliku.Ima li kvalitet da iznese ova tri meseca,teško...Španska Marka piše da je Arsenal lider u trci za potpis Joao Felix-a.Ne znam koliko tu ima istine i koliko su oni pouzdani.

Ja sam bio za Zahu koji može da pokriva sve pozicije u napadu,ali ako dovedu Mudrika,onda nema potrebe za njim.

 

edit:Mudrik valjda vredi 50-60m.Ovo što Šahtjor traži nije realno i neće dobiti.Srna je to izjavio jer je Griliš toliko plaćen,pa je mišljenja da ovaj vredi makar toliko.

Ako je Mudrik glavna meta, ja onda ne ocekujem novog napadaca koji bi menjao povredjenog Zezusa. Verovatno bi u tom slucaju Martineli zaigrao kao najistureniji napadac, a Mudrik levo. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Lav93 said:

Ako je Mudrik glavna meta, ja onda ne ocekujem novog napadaca koji bi menjao povredjenog Zezusa. Verovatno bi u tom slucaju Martineli zaigrao kao najistureniji napadac, a Mudrik levo. 

Verovatno će se Nketija i on menjati na toj poziciji.Ne treba zaboraviti da i ESR može da pokriva tu levu stranu,pa i Nelson koji je pokupio neku povredu protiv Juventusa.

 

Nadam se da če završiti Mudrika.Vidim da ima veliku želju da zaigra u Arsenalu.

 

edit:

Trenutak koji je bio odlučujući da Argentina osvoji SP.

Edited by sasha arsenal
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rutinski.Mnogo znači da se uđe u nastavak sezone pobedom.

Kakva partija Odegarda!Samo neka nastavi ovako.Raduje i gol Nketije.Valjda će mu dati dodatnog samopouzdanja

Slede mnogo teške utakmice u PL.

 

edit:Piše se da su dogovoreni lični uslovi sa Mudrikom kao i da je poslata zvanična ponuda Šahtjoru.

 

edit 2:

 

Edited by sasha arsenal
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

edit:rutinska pobeda u kupu.Vijera i Edi odlični.Igrao malo i ESR,što posebno raduje.Ono što upada u oči jeste koliko na terenu donosi Zinčenko.Sa kakvom lakoćom probija linije preciznim pasovima.To se lepo videlo i u prošlom kolu.Tirni mi je jedan od omiljenih igrača ali u ovom sistemu bolje izgleda Zinčenko.

 

Neki brazilski novinar iz ESPN-a objavio je da će Mudrik uskoro postati igrač Arsenala.On je inače prvi javio za transfer Vilijana kada je trebao da pređe iz Čelsija.

Nešto se šuška i za Rajsa na leto.Ne znam koliko tu ima istine.Tilemansa niko ne pominje više.A i Danilo,koji se pominjao prošli prelazni rok,izgleda da je blizu N. Forestu.

Link to comment
Share on other sites

Baš se smorih zbog Mudrika.

 

Daj sad da se pojuri Zaha.Može sve da pokrije napred.

 

Sigurno Arsenal neće kupovat panično,što su pokazali prošli januarski prealazni rok,ali bilo bi šteta propustiti ovakvu priliku zbog nedostatka igrača za rotaciju.

Uzdamo se da će ESR brzo ući u ritam.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...