Jump to content

Kosarkaske aktuelnosti


kalistenika u rutini

Recommended Posts

Sutra od 20 h sportklub prenosi oproštaj Gorana Dragića.

 

Quote

“Stožice” će biti epicentar vrhunske košarke, jer su Dragićevi gosti na oproštajnom meču sve same bivše i sadašnje zvijezde. Tako su dolazak najavili crnogorski as Nikola Vučević, te Nikola Jokić, Luka Dončić, Bogdan Bogdanović, Dejan Bodiroga, Rašo Nesterović, Aleksandar Pavlović, Miroslav Berić, Predrag Danilović, Janis Adetokumbo, Luis Skola, Kris Boš, Luol Deng, Stiv Neš, Dirk Novicki, Jaka Lakovič, kao i Dragićevi doskorašnji saigrači iz reprezentacije Slovenije.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Samo da prijavim da me firma tokom trenutnog boravka u Sloveniji častila sa top kartama za sutrašnji meč u Stožicama plus za žurku večeras posle dobrotvorne večere. Možete bacati kletve slobodno.

 

Kačim ako bude zanimljivih slika plus ako dozvole :lol_2:

  • Like 6
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, NMX said:

Napiši da ideš na košarkašku oproštajnu utakmicu i related žurku, pokreni zabavu i saznaj koji forumaš voli MILF a koji GILF kategoriju

Nevezano za utakmicu. ali kako mene nervira kada nadjem istu umetnicu i u MILF, i u GILF pa onda i u TEEN 18+ kategoriji.

Strašno kakav neprofesionalan pristup od strane pojedinih sajtova. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NMX said:

Napiši da ideš na košarkašku oproštajnu utakmicu i related žurku, pokreni zabavu i saznaj koji forumaš voli MILF a koji GILF kategoriju

 

Ovo je kao sarajevski i banjalučki ćevap - nije pametno kritikovati ni jedan, ni drugi , trve fanovi oj dubiju za pogrešnu riječ :s_d:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam već pisao na ovu temu ali fascinantno mi je da Grad Beograd i naši klubovi ne mogu da reaktiviraju turnir "Trofej Beograda" / "Beogradski pobednik" koji je održavan sredinom 90tih, kad se već organizuju u BG razna takmičenja. Imamo 4 ekipe u ABA ligi i dolazak brojnih ekipa na trening kampove a i najjače ruske ekipe bi oberučke prihvatile da dođu.

 

Za mlađe generacije na linku ispod više o turniru...

 

https://kosmagazin.com/daba-bilo-nekad-beogradski-turnir/

 

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Uh, nekada je ovaj turnir bio događaj koji se jedva čekao.

 

Ne znam kako bi danas bilo, drugačije je vreme i ljudi su nekako zasićeniji raznim iventima a i gostovanja najjačih evropskih ekipa su kao dobar dan u toku cele sezone zbog Evrolige.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...