Jump to content

Kosarkaske aktuelnosti


kalistenika u rutini

Recommended Posts

Davidoviću, udariće te srčka od toliko uzbuđenja. 🙂

 

Kao što rekoste, Barsa očigledno ide jako i do samog kraja što se para za EL uslove tiče. I pored Mirote i Abrinesa, smatram da im je Higgins najveće pojačanje i da sa njim imaju sigurnu produkciju u oba smera.

 

Ne sviđa mi se šta radi CSKA, kakav crni Voigtmann, imao jednu dobru polusezonu, ovo posle toga sve go prosek.

 

Fener je ponovo pretrpeo dosta velike gubitke, i Melli i Gudura su jako bitni. Sreća za njih pa zadržaše nekako Sloukasa.

 

Mislim da nije bilo, Tyrese Rice je potpisao za PAO.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Davidoviću, udariće te srčka od toliko uzbuđenja. 🙂

 

Kao što rekoste, Barsa očigledno ide jako i do samog kraja što se para za EL uslove tiče. I pored Mirote i Abrinesa, smatram da im je Higgins najveće pojačanje i da sa njim imaju sigurnu produkciju u oba smera.

 

Ne sviđa mi se šta radi CSKA, kakav crni Voigtmann, imao jednu dobru polusezonu, ovo posle toga sve go prosek.

 

Fener je ponovo pretrpeo dosta velike gubitke, i Melli i Gudura su jako bitni. Sreća za njih pa zadržaše nekako Sloukasa.

 

Mislim da nije bilo, Tyrese Rice je potpisao za PAO.

Moraću da te razočaram , bilo je. Imaš jedan pokušaj da pogodiš ko je postavio😉

Link to comment
Share on other sites

Bukvalno svaki put kad citam Davidovićev post kao da je naslov iz Telegrafa 😂

fali samo POGLEDAJTE STA MU NUDE! BRUKA!

salu na stranu, deluje da i Fener i CSKA cekaju 1-2 mega zvezde.

Rajs moze da bude zanimljiv dodatak svima, ima u njemu jos kosarke, bice njihov Bobi Dikson, sa klupe da trpa i razigra.

Real ostaje stabilan za sada, i to ce im mozda biti i prednost nad svim znacajno izmenjenim protivnicima. 

Bice zanimljivo! Ostanite uz nas!

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, bosMan_jr said:

Bukvalno svaki put kad citam Davidovićev post kao da je naslov iz Telegrafa 😂

fali samo POGLEDAJTE STA MU NUDE! BRUKA!

salu na stranu, deluje da i Fener i CSKA cekaju 1-2 mega zvezde.

Rajs moze da bude zanimljiv dodatak svima, ima u njemu jos kosarke, bice njihov Bobi Dikson, sa klupe da trpa i razigra.

Real ostaje stabilan za sada, i to ce im mozda biti i prednost nad svim znacajno izmenjenim protivnicima. 

Bice zanimljivo! Ostanite uz nas!

 

 

FOTO + VIDEO😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nekako je ispod radara prosla odluka FIBA-e da prosiri broj ekipa u kvalifikacijama za 4 mesta na OI.

Kada su se pravile grupe za Rio, dodeljene su 4 specijalne pozivnice,

ali sada najavljuju 8 pozivnica, po dve najbolje ekipe iz 4 kvalifikacione zone.

 

Na ovaj nacin, Hrvati I/ili Slovenci mogu dobiti pozivnice, samo se jos ne zna koliko evropskih ekipa ce

obezbediti kvalifikacije tokom SP, I da li ce Hrvati I Slovenci biti bolji na FIBAinoj listi od ekipa koje mozda ne budu u top 16 na SP.

npr. Ceska, Poljska, Nemacka, Crna Gora... 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...