Jump to content

Kosarkaske aktuelnosti


kalistenika u rutini

Recommended Posts

On 7/18/2019 at 1:38 PM, Chaos Is Me said:

Dosta interesantnih transfera je bilo vezano za Eurocup klubove:

 

Kyle Weems potpisao za Virtus

Anthony Clemmons iz Astane u Monaco

Nikos Zizis iz Bamberga u Huventud

Alba je potpisala Tylera Cavannaugha

Alex Tyus iz Makabija u Uniks

Jeremy Chappell potpisao za Veneciju

Doron Lamb u Darušafaki

DJ White potpisao za Tofaš

 

 

Alba lepo radi poslednjih godina. Pretpostavljam da je i cavanaugh na visegodisnji.

Doron lamb bez obzira na lose iskustvo sa buducnoscu po meni odlicno pojacanje. Odlican suter. U pravim godinama. Sazreo, valjda je smirio glavu, kapiram da ce imati odlicnu sezonu

Link to comment
Share on other sites

 

Quote

 

Virtus Bologna reportedly have a €14 million budget for next season

 

Virtus Bologna has one more player to sign

Virtus Bologna will have a €14 million budget next season, as reported by Daniele Labanti.
The BCL reigning champions already signed Giampaolo Ricci, Kyle Weems, Milos Teodosic and Frank Gaines but they also have agreements with Julian Gamble and Vince Hunter.

There is room for one more signing. Virtus has an agreement since weeks with Aleksej Nikolic but the ownership may try to sign another high caliber player like Stefan Markovic or Klemen Prepelic.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam na kojoj temi da ovo pitam, pa odlucio na ovoj...

Da li neko zna pojedinosti o prenosima NBA sledece godine na Areni sport. Citam danas da ce biti pokrenut dodatni NBA kanal valjda na Areni. Da li ce taj NBA kanal biti u dodatnoj ponudi ili redovnoj ili neki deo NBA pass-a paketa ili kako vec...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Zizu said:

Kako Basketballsphere javlja

Milan Macvan nastavlja karijeru u Japanu kod Luke Pavicevica!


Koje mu je ovo bilo po redu kidanje ligamenata?

Ili je novac preozbiljan ili je povratak posle povrede neizvestan... u svakom slučaju srećno Nindža!!!!!

63813_giphy.gif?ver=1471794796

Link to comment
Share on other sites

Drugo i rekao je kod Sarenca da bi sledece znacilo kraj karijere. Ali je isto tako rekao da se super oseca i da nema strah i da je u oba predhodna slucaja povreda izazvana udarcem, a da ne veruje da je toliki baksuz da mu se to i treci put desi.

 

Delovao je bas optimisticno, nije mi ovaj Japan bio ni na kraj pameti.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam ko je zaduzen za igracki kadar u Tofasu, ali unazad 3 godine vuku prave poteze. 

Sada su im otisli Elegar i Weems, a verujem da Geret nece ostati kao ni Kadji. 

Obojica komotno bek ap EL opcije i mogu da igraju na 2 pozicije. Kadji mi je neka Rendolf opcija za siromasne. 

 

 

Edit, sad videh svi preko 30 godina jos kad dodamo Mehiju...tanko sa mladima u Evropi. 

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

Baskonia loans Tadas Sedekerskis to Neptunas

 

Bio sam uveren da će ovaj mali biti ubica. NBA fizikalije, već tada nagoveštaj solidnog šuta, ball handling...

 

Gledao Litva-Letonija u18, dao tipa 20 poena za 11-12 minuta prvog poluvremena, zakucao 5 puta. Odmah posle toga ga uzela Baskonija i posle toga ništa...

 

 

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...