Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 20/21


goldberg

Recommended Posts

4 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

ocajni smo

nemam drugi komentar

svaka cast onima koji su u ovome danas videli odlicnu igru i dizanje forme

Niko nije video odlicnu igru.

Ja ne znam sta je s tobom, bukvalno opaljujes postove ko stondisa

Link to comment
Share on other sites

I da, neka se Arena jebe kad ne moze da posalje barem jednog od tandema Kole-Edin u jebeni Pionir pa da u ovakvim situacijama odrade radio prenos. Nije da je sediste Arene u Hong Kongu nego na Novom Beogradu. Sta bilo? Gazela zakrcena?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo poradjanje pobeda jedino moze na psih planu da dize ekipu, jeste da veceras sva bitna visoka nisu igrala, al prosto mnogo toga ne sljaka sa nasom igrom.

Ako nista pobeda je pobeda, al sumnjam da u Ljubljani mozemo opet da dobijemo.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Losmi17 said:

Niko nije video odlicnu igru.

Ja ne znam sta je s tobom, bukvalno opaljujes postove ko stondisa

1 hour ago, Princeton said:

 

Igramo super jbte.. ja zadovoljan!

 

1 hour ago, bodo said:

Dejan odličan zasad

 

1 hour ago, bodo said:

Dejo maestralno

 

59 minutes ago, bodo said:

Čini se da smo malo utegli obranu

bukvalno kao stondisa

 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

 

 

 

bukvalno kao stondisa

 

Ja sam ovo shvatio kao ironiju kod nekih.

Prinstonov post je bio u tom trenutku, kad je zalicilo da igramo solidno al bilo kratkog maha.

Ne verujem da to misli

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, pavijan2 said:

Ali debil Simon koji drugo bacanje promaši tako da oni dobiju loptu sa strane. Kompletan idiot.

Bezveze napadas Simona jer on ovde gotovo sigurno nije kriv. U pbp pise timski defanzivni skok i da je prosla jedna sekunda, sto znaci da je neko od nasih verovatno na skoku izbio loptu u aut i to je team def. reb. 

 

Sto opet znaci da imamo nekog genijalca u ekipi koji zaustavlja vreme u takvoj situaciji. Opet tipujem na Kuzmica, kao i kod uzimanja off skoka u napadu ranije.

Link to comment
Share on other sites

Je..m mu miša ako ovo nije bio meč za uživanje. Pa šta je trebalo da igramo hrkljuš. I još povrh svega smo dobili ono što je naprosto bilo nemoguće dobiti. I briga me kako smo došli do te pobede. Za vas ne znam ali ja sam uživao u utakmici a naročito u pobedi. I sad mi i nije važno kako će biti u Ljubljani jer se još uvijek radujem trijumfu :thumbup:

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mister-no said:
46 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:
bukvalno kao stondisa
 

Ja mislim da čovek misli na Davidovca.

Upravo to. Nisam mislio na Radonju nego na Davidovca i njegovu dobru sekvencu

Edited by bodo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Del Piero said:

Bezveze napadas Simona jer on ovde gotovo sigurno nije kriv. U pbp pise timski defanzivni skok i da je prosla jedna sekunda, sto znaci da je neko od nasih verovatno na skoku izbio loptu u aut i to je team def. reb. 

 

Sto opet znaci da imamo nekog genijalca u ekipi koji zaustavlja vreme u takvoj situaciji. Opet tipujem na Kuzmica, kao i kod uzimanja off skoka u napadu ranije.

Dobro da faul nije napravio.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Losmi17 said:

Ja sam ovo shvatio kao ironiju kod nekih.

Prinstonov post je bio u tom trenutku, kad je zalicilo da igramo solidno al bilo kratkog maha.

Ne verujem da to misli

 

Poslije poradjanja svakog kosa protiv Igokee, prvo poluvrijeme protiv CedOli je bila ofanzivna klinika. Izgledali smo naspanovani, rastrcani, kretali se dobro, sutevi ulazili, bukvalno napadacka rapsodija. Na drugoj strani isto tako veoma raspolozena, raspucana ekipa - sve ukupno, tecna kosarka, puno poena, bez sjeckanja igre, fer i gospodsko ponasanje od oba tima. Jbmliga nije lose i pohvaliti igru, i ocigledan napredak - malo i uzivati u kosarci.

 

Isto tako treba napomenuti da smo igrali bez startnog centra, i startnog krilnog centra (ma kakvi oni bili), i koliko oni prije svega znace u protekciji reketa, strane pomoci, kontrole skoka. Da je Nnoko bio u igri, ne vjerujem da bi Perry/Blazic mogli bas toliko lako da idu na ulaz. Kuzma i Reath su morali da se pripaze faulova, jer nismo imali koga da ih zamijeni, s toga i nesto suzdrzanija igra i otvaranje autoputa kroz reket.

 

 

I ovo citiranje @bodo sa Dejanom je bezveze. Ko god je pratio utakmicu, i ucestvovao u live komentarisanju je tacno znao na koga se odnosi, jer je Davidovac bas u tom dijelu utakmice plodio u napadu (i bio odlican u odbrani!).

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...