Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 20/21


goldberg

Recommended Posts

5 minutes ago, drakon1 said:

Jaka dolazi sledece sezone u Zvezdu?

Znam da to pitaš zato što ovu utakmicu zasad igra ispod svog prosjeka ali ja bih ga iskreno volio ponovno vidjeti u našem dresu. Baš je sazrio kao igrač.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, NMX said:

Jbt, ja ovo mučenje sa strimovima više ne mogu majke mi...taman mi je kodi šljakao, sad i to crklo...ako neko ima neki add on za kodi, neka pusti u inbox, pliz

Instaliraj Rokkr, kad ga otvoriš ukucaj u njemu "huhu.to" (bez znaka navoda). Vrhunski radi

Edited by Grunf
Slovo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pavijan2 said:

Samo se mi pitamo.

Ako budemo pravi deremo sve.

Ako ne budemo, prednost domaćeg terena ništa nam ne znači.

 

Ma stoji to nego mi se ne ide u Moraču jednom više ako ne mora. Jbt, doterali su prošli put onoliko navijača. Možeš misliti šta će sada biti, plus što su im brojke što se tiče korone bolje pa lako mogu da puste i više ljudi.

Edited by NMX
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bodo said:

Znam da to pitaš zato što ovu utakmicu zasad igra ispod svog prosjeka ali ja bih ga iskreno volio ponovno vidjeti u našem dresu. Baš je sazrio kao igrač.

Slazem se. U svakom slucaju bih ga voleo videti opet kod nas.

 

On je trenutno, sto je dobro za nas, vec par sedmica u padu forme. Jos ovo: bila je jedna situacija mimo ovih promasaja iz igre i slobodnih bacanja gde se zaleteo u kontri sam protiv svih i promasio. Mislim da je to Radonjica u proslosti dovodilo do ludila.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...