Jump to content

Winter is coming


Arsenije Pesic

Recommended Posts

Najveci problem serije je to sto zadnjih par sezona nema dobrog dialoga, sve se reciklira.Jasno je da nema originalnog stiva ali su D&D morali mnogo bolje to da odrade. To se vidi najbolje po likovima kao sto su Varis, Tirion i Bejlis.. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Uti said:

Najveci problem serije je to sto zadnjih par sezona nema dobrog dialoga, sve se reciklira.Jasno je da nema originalnog stiva ali su D&D morali mnogo bolje to da odrade. To se vidi najbolje po likovima kao sto su Varis, Tirion i Bejlis.. 

 

Dosta je bilo dialoga, sad je na red borba 🤔

 

38 minutes ago, Stex said:

Obratite paznju na zmajeve, nije nikakav spojler ili tako nesto...

 

Pogled Eurona mozda ima veze sa ovim?

zmajevi.jpg

 

1 hour ago, Uti said:

Najveci problem serije je to sto zadnjih par sezona nema dobrog dialoga, sve se reciklira.Jasno je da nema originalnog stiva ali su D&D morali mnogo bolje to da odrade. To se vidi najbolje po likovima kao sto su Varis, Tirion i Bejlis.. 

 

Sta tacno to predstavlja?  Meni to ne lici na nista, pa pitam ? 

Link to comment
Share on other sites

Ma kakva simbolika vise, toliko frejmova i motiva je intepretirano za ovih 8 godina, vise im nista ne verujem i za sve polazim pretpostavkom da je eto tako, nema nikakvog znacaja 😄
Od NK-a sam ocekivao neku Thanos filozofiju, on hoda, uzjase zmaja, srusi zid, hoda, podigne ruke, napravi zombije, hoda do Brena, zaskoci ga Arya... i to je to.

Edited by BattleBorn
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Duh koji lebdi said:

 

Pa i ja sam nesto tako ocekivao. U onom leaku od pre godinu-dve mi se bas to dopalo. Velike borbe na Severu, Zimovrel spaljen i pobeda vojske NK, pa onda beg prezivelih u Gnezdo sokolovo, zamka za utvare u Krvavim dverima gde ih spaljuju zmajevi, pravi se odstupnica za povlacenje ka KL, onda tamo konacni obracun i samoubilacka misija, dizanje celog grada u vazduh zivom vatrom, NK je porazen ali uz velike zrtve, gine i Dzon...Ne znam, mogao je i Harendvor tu da se ukljuci, blizu je Ostrvo lica gde je verovatno NK i stvoren, mogli smo da ga vidimo na tom mestu...

 

Ali sve pada u vodu, sad nam je to sto nam je.

To neko zbijanje kod Harendvora između NKa i Zlatne čete bi bili top.

Dotraci bi mogli da poginu na isti način u nekom chargeu  gde bi branili odstupnicu ili tako nešto.

Milion boljih opcija koje prosečan gledalac može da smisli...

 

Bren može da ima smisao samo ako je stvarno Lord of Light i ozivi Regala, ali baš ne verujem...

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Pavaroti said:

 

Dosta je bilo dialoga, sad je na red borba 🤔

 

 

 

Sta tacno to predstavlja?  Meni to ne lici na nista, pa pitam ? 

Postoji ta teorija (još jedna od milion), da ima još zmajeva.

 

Nema nikakve veze sa životom.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bek said:

Ne kapiram ove kladionice sto daju kvote kada postoje ljudi koji znaju kako ce da se zavrsi. Svi koji su snimali seriju mogu sada da odu i opeljese kladionice. Mozda to znaci da ce svi da izginu na kraju i niko nece da uzme pare, a kladionice to znaju i pustaju narod da se lozi i uzimaju pare.

Stvar je i koliko novca mozes da ulozis na nesto i to se sve prati. Mislim da je vise ovo zezanje, sigurno nece dati nekom da ulozi 50k pa cak i hiljadu. Ovo je cisto da budu aktivni i dobra reklama za njih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

Eto cak ni pirat jebac nije hteo da bude samo pirat jebac, ali barem ovako ne znamo kraj (kao da je problem da se nadje leak)@

 

 

pa gde ćeš više supernatural aspekata kod njega; pojavi se gde treba i promeni plot, putuje po zemlji veličine južnoameričkog kontinenta za dva dana, gađa iz broda u pokretu zmaja u pokretu 3/3 za tri poena

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sjebao je Sand Snakes tako da kod mene ima i dalje ozbiljan plus. Arghhh pirates
Doduse mogli su taj supernatura na bolji nacin da orade od plot rupa,   npr taj zmajski rog da iskoriste da roknu  zmaja a ne ovo Deneris je zaboravila, inace bas dominiraju ti memovi kako je neko nesto zaboravio

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

Ko nije, obavezno da odgleda The game revealed za treću epizodu, van toga kako je napisana i kako je završena, ovo je zaista masterpiece. 

 

Inače, ne znam da li je neko primetio, ili odgledao emisiju, ali D&D glume u četvrtoj epizodi divljane na onoj večeri :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...