Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

Pangos je stvarno doktor. 90% poseda Zenita je lopta kod njega i zna se koliko je bitan a opet isporučuje i poenterski i asistencijama, bukvalno nema čovek zamenu. Ostaše ipak i bez Gudaitisa, distorzija skočnog zgloba, ne verujem da će biti spreman za sledeći meč. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odlična predstava Zenita, izdržali su sve na kraju.

 

Pengos odigrao doktorski, recimo Bajernu je onaj dan trebao samo delić toga od Boldvina i dobili bi i oni.

 

I ne mislim da su visoki Zenita bili loši, odradili su on svoj deo. Mirotića potpuno zaustavili, ove epizodiste Oriolu, Smitsa, Klavera, potpuno nulirali. 

 

Šta je sa Abrinjesom?  Zadnju krštenu tekmu je odigrao pre 3 meseca, čovek je veliko razočaranje.

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, MrTripleDouble said:

I Guduric se opasno blamira. On sa loptom u rukama ne zna sta ce, a decision making mu je ispod svakog nivoa. Dosta je precenjena njegova uloga u ekipi, pogotovo od nasih navijaca.

Guduric je potpuni ludak. Prilicno inteligentan igrac koji precesto ima preglupe poteze. Mozda je to potpuno kontradiktorno, ali ne znam kako da objasnim.

 

Juce se ne zna koji potez mu je bio losiji i gluplji. Zabija se u reket i pravi istovremeno faul u napadu i korake, prenosi loptu u guzvi i ne obraca paznju sta se desava iza njega, naravno neko mu krade loptu sa ledja. Dribling vrlo sumnjiv, treba mu drska u nekim situacijama.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Del Piero said:

Guduric je potpuni ludak. Prilicno inteligentan igrac koji precesto ima preglupe poteze. Mozda je to potpuno kontradiktorno, ali ne znam kako da objasnim.

 

Juce se ne zna koji potez mu je bio losiji i gluplji. Zabija se u reket i pravi istovremeno faul u napadu i korake, prenosi loptu u guzvi i ne obraca paznju sta se desava iza njega, naravno neko mu krade loptu sa ledja. Dribling vrlo sumnjiv, treba mu drska u nekim situacijama.

Ima dana koje treba prespavati ... čak se i dva puta povredio u toku utakmice. Sve je to OK, dugo nije igrao i to se vidi.

Biće on sve bolji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kankkunen said:

 Sve je to OK, dugo nije igrao i to se vidi.

Biće on sve bolji.

 

Igra u Feneru već 4-5 meseci, sa stabilnom minutažom i slobodom, nevezano za kvalitet pruženih partija. Ali da, ima 26 godina i naravno da će biti bolji.

 

Meni se sada čini da tu postoje dva scenarija:

1. Da je ovo kriza koju će postepeno da rešava, diže samopuzdanje i kvalitet partija.

2. Da će na kraju ispasti da nikad neće moći da igra kontinuirano dobro i kvalitetno, iz prvog plana. Što i nije toliko loše, samo da on to prihvati. Šut nikada nije bio sporan, da poveća broj spotup šuteva i kretnji bez lopte, a manje kreacije.

Link to comment
Share on other sites

Zenit je odigrao iskusno drugo poluvreme i sačuvao prednost iz prvog. Igrali su sporo na duge napade i maltene bez izgubljenih lopti sto nije dalo mogućnost Barsi za neke lake poene iz tranzicije.

Isto tako dosta tih napada su resavali uspesno u  zadnjoj sekundi iz veoma teskih pozicija sto ne verujem da ce im opet polaziti za rukom u G2.

Pengos je odigrao maestralno,ali kad ga je Klaver uzeo da čuva tesko je pronalazio resenje i Barsa je drugo poluvreme pobedila 40:28.

 

Barsa je nonšalantno usla u mec sa sve Gasolom kao starterom i gotovo sam siguran da ce G2 startovati sa ekipom koja je krenula drugo poluvreme utakmice. To poluvreme su izgubili 34:48.

 

 

Steta sto se povredio Gudaitis i pored Ponitke to je drugi starter cije odsustvo treba nadoknaditi i bice Zenitu veoma tesko da dodje do bar jos jedne pobede pored ovih nedostataka.

Moram da pomenem Hvostova, kakav noob za ovaj nivo kosarke.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...