Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

1 hour ago, realno *w said:

Odlična rampa Lučića nad Dorsijem, pri pokušaju kucanja.

 

I baš dobra tekma, iako je malo poena, pravi rat. 

 

To je ono sto se trazi, kad bi vecina meceva bila takva EL bi bila praznik.

 

Dobar i povratak Olympiacosa protiv CSKA, samo losa odbrana Spanoulisa na Jamesu, nije ni trebalo da mu prilazi.

 

Real 16-10, Bayern 16 - 10, Fenerbahce 15 - 10, Zenit 15 - 10, Efes 14 - 10 uz Zalgiris i Valenciu na 14-12, Baskonia se epski samoubila sa besmislenim porazima od Albe i Asvela.

 

Nadam se da ce Bayern i Zalgiris u 8, ali to bi znacilo da ce neko od ovih jakih ekipa da se raspadne. I Zenit bi bio dobra prica na F4.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, goldberg said:

 

To je ono sto se trazi, kad bi vecina meceva bila takva EL bi bila praznik.

 

Dobar i povratak Olympiacosa protiv CSKA, samo losa odbrana Spanoulisa na Jamesu, nije ni trebalo da mu prilazi.

 

Real 16-10, Bayern 16 - 10, Fenerbahce 15 - 10, Zenit 15 - 10, Efes 14 - 10 uz Zalgiris i Valenciu na 14-12, Baskonia se epski samoubila sa besmislenim porazima od Albe i Asvela.

 

Nadam se da ce Bayern i Zalgiris u 8, ali to bi znacilo da ce neko od ovih jakih ekipa da se raspadne. I Zenit bi bio dobra prica na F4.

 

Fantastična je borba za plejof, izvisiće neka ekipa koja je bar 80% sezone odigrala jako dobro. Bajern deli 4. mesto sa Realom, a daleko su od sigurnih za plejof.

 

Danas će da gori na Fener - Efes. Mada, ne da sam uveren da će obe ekipe u plejof, nego i da će biti solidno pozicionirane.

 

 

Jedino se bojim da bi f4 možda mogao biti dosadan. Ako je Pau u stanju da se spremi za ta tri dana, ne znam ko može protiv njih. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

CSKA je prilicno pao nakon problema sa Jamesom i povrede Milutinova. Mada su i dalje ekipa koja moza da osvoji. Vidjecemo kako ce izgledati Danac u kontinuitetu, a od Erica ne ocekujem bas nista.

 

Slazem se da je Barsa favorit ali nisu nedodirljivi. Preporodjeni Efes ih je skoro dobio u gostima. Vidjecemo koliki ce faktor biti Pau, mada je za njih dovoljno da odradi 10 dobrih minuta.

 

Bas dugo nije bila ovoliko neizvijesnost oko ekipa koje ce ici na F4. Recimo ovakav Real je daleko od sigurne ekipe.

Link to comment
Share on other sites

CSKA može da se umeša ozbiljnije u borbu samo ako se Clyburn i Toko vrate u prepoznatljivu formu, Danac je tu sasvim sekundaran.

 

Real je raspad i nisam siguran da će uopšte biti favorit u četvrtfinalu ako se do tamo doguraju.

 

Barsa i Efes glavni favoriti svakako, tim redom. Sledi CSKA, a Real je samog sebe doveo u situaciju da uopšte ne odudara od ekipa poput Fenera, Armanija ili Valensije.

Link to comment
Share on other sites

Rekoh ja pre 10ak dana, Efes ponovo lici na onaj od prosle sezone. Prava masina za mlevenje protivnika.

 

Vasa savrsen za sada, par spektakularnih ulaza. Na drugoj strani cini mi se da je Gudura po malo i neutemeljeno dosta podigao misljenje o sebi nakon epizode u NBA i pokusava neke stvari za koje nije vican, pa u nekim situacijama  veoma steti svojoj ekipi. Ovo ne vazi samo za ovu utakmicu, nego sveobuhvatno.

Edited by MrTripleDouble
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, realno *w said:

Jedino se bojim da bi f4 možda mogao biti dosadan. Ako je Pau u stanju da se spremi za ta tri dana, ne znam ko može protiv njih. 

Meni nije do kraja jasno zasto se Barsa uzima kao neka predominantna ekipa, imaju samo dva poraza manje od osmoplasiranog, nije bas da ciste sve pred sobom. A Gasol ce tesko biti neko ogromno pojacanje koje ce ih uciniti nedodirljivim. Veci je tu problem sa CSKA i Realom i njihovim povredama, ali nikog ne bih otpisao na jednu utakmicu. Tu je i Efes opet u prici.

 

Uostalom bilo je mnogo dominantijih sezona nekih ekipa pa se to neslavno zavrsavalo na F4-u.

Edited by Del Piero
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...