Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Kakav transfer blama, da li si bar malo promislio u glavi sta pises pre nego sto si stisnuo -submit replay? Koji igraci bi imali cast da ih prijavite kao lazno zarazene (bolesne)? 
Cuj lazno. Pa Scepa je lepo rekao da se ljubav ne pokazuje na drustvenim mrezama. Mora neko i da se zrtvujem za tim.[emoji16]
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Karakondzula! said:

Kakav transfer blama, da li si bar malo promislio u glavi sta pises pre nego sto si stisnuo -submit replay? Koji igraci bi imali cast da ih prijavite kao lazno zarazene (bolesne)? 

 

Ko je protresao tvoj kavez, rodjace? Da li bar malo promislio u glavi sta pises pre nego sto si sitisnuo - submit reply (ne pise se replay jer nije repriza 😆). Zasto mislis da sam bio ozbiljan?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, propolis said:

Meni nije jasno sta se desilo sa Nikolom Jankovicem. 

Dečko je zamalo bio MVP Aba lige u sezoni 2016/17, a sada ne može da bude ni back up centar i da odigra bar 15mpg na nekom dobrom nivou. 

 

Nešto mu je leglo u toj Olimpiji, već sledeće sezone je počeo raspad - u Sakariji, koja je bila ispodprosečna ekipa, je igrao 15ak minuta i imao 6-7 indeks. Posle toga Estudijantes isto 7 prosečan indeks, u oba kluba 40% bacanja, gotovo bez asistencija, blokada... 

 

Pre toga solidna karijera u Belgiji i donjem domu grčke lige, što i jeste nivo za koji on ima kvalitet.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, realno *w said:

 

Nešto mu je leglo u toj Olimpiji, već sledeće sezone je počeo raspad - u Sakariji, koja je bila ispodprosečna ekipa, je igrao 15ak minuta i imao 6-7 indeks. Posle toga Estudijantes isto 7 prosečan indeks, u oba kluba 40% bacanja, gotovo bez asistencija, blokada... 

 

Pre toga solidna karijera u Belgiji i donjem domu grčke lige, što i jeste nivo za koji on ima kvalitet.

 

Jeste bila prosečna ekipa, ali je trener bio jedan od boljih turskih, Selcuk Ernak. Nakon finasijskog raspada Sakarije uzeo Darusafaku.

 

Okej mozda se pogodilo u Olimpiji, ali opet je imao kakvu takvu igru i statistiku, a ovo sada može da se poredi sa Benderom komotno. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Isiah said:

Ostojin tweet je razjasnio stvar.

 

Niti postoji plan, niti smo u poziciji da uradimo nesto sadrzajno, sto znaci da ce doci token trener koji jedva da nesto zna.

 

In covid we trust.

 

Vazno da se pravi misterija Providensa od odlaska Trinkija, a stvari su vristeci ocigledne. Jedino sto bih voleo da cujem obrazlozenje kako se to tacno ovladava sad ga vidis sad ga ne vidis trikom sa kintom i kako se samo nama desila finansijska korona.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja bi volio da vidim sto bi tip poput Maurizia Buscaglie uradio sa ovim vasim rosterom. Njegove ekipe Trenta su isto bile prilicno kamenjarske al uvijek fizicki i atletski mocne, cvrste u odbrani iz koje su generisali poene u tranziciji, mogao si ih dobiti samo ako si imao dobro sutersko vece. Ne vjerujem ni da bi bilo potrebno previse tumbanja u rosteru a imao bi ekipu slicnu onima koje je trenirao u Italiji.

Na stranu sad sto je long shot zbog toga sto ne prica jezik al bi volio da vjerujem da to ne bi trebalo da igra preveliku ulogu danas kad je kosarka prilicno globalizovana. Meni se on vazda dopadao kao trener i kapiram da bi mu ova vasa borbabre filozofija mogla proci i odje, plus ste vec imali lijepo iskustvo sa italijanskim trenerom (koji je doduse znao jezik) 😄

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, MrTwister said:

Ja bi volio da vidim sto bi tip poput Maurizia Buscaglie uradio sa ovim vasim rosterom. Njegove ekipe Trenta su isto bile prilicno kamenjarske al uvijek fizicki i atletski mocne, cvrste u odbrani iz koje su generisali poene u tranziciji, mogao si ih dobiti samo ako si imao dobro sutersko vece. Ne vjerujem ni da bi bilo potrebno previse tumbanja u rosteru a imao bi ekipu slicnu onima koje je trenirao u Italiji.

Na stranu sad sto je long shot zbog toga sto ne prica jezik al bi volio da vjerujem da to ne bi trebalo da igra preveliku ulogu danas kad je kosarka prilicno globalizovana. Meni se on vazda dopadao kao trener i kapiram da bi mu ova vasa borbabre filozofija mogla proci i odje, plus ste vec imali lijepo iskustvo sa italijanskim trenerom (koji je doduse znao jezik) 😄

 

Meni je Buscagila bas zanimljiv trener i dosta sam gledao Trento pod njegovom palicom. 

Morao bi on da dovede bar 2 ili 3 igraca na 3,4,5 da bi igrao tu kosarku. 

Zagorac, Jankovic N., Mika se tu nikako ne uklapaju. 

Zanimljiv je bila i sezona sa Wrightom I Pascolom na 4,5 obojica levoruki sa čudnim izbacajem, pogotovo Paskolo. 

 

Dastin Hog i Dominik Suton su bila okosnica te njegove ekipe, atletski i fizicki dominantni, a Partizan nema takve igrace u rosteru. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...