Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

2 hours ago, AgroLaki said:

Jedino ako postoji bas neka velika svadja na liniji Neša - Deki, pa da ovaj hoće baš da mu zabije, ali i to ne bi radio sigurno dok ne bi imao garancije za tim koji sigurno moze da parira KKCZ.

 

Radonja je skroz iznad toga. Zabole njega sta ce da misli Nebojsa. Ne treba da ga bude briga sta ce misliti prethodni poslodavac, ali moze da ga brine sta ce misliti ljudi sa kojima je radio a opet tu ne mislim da moze biti problema. 

 

Zabole mene sto moj prethodni poslodavac koji je btw ispao sisa (ali hvala mu na tome, s ove tacke gledano) misli o tome sto ja sada na konto tog rada kod njega, dobijam mnogo vece pare nego sto bih kod njega, pa cak direktno i od njegove konkurencije. Ali mi je bitno sta misle kolege sa kojima sam saradjivao - a oni kazu "bravo!". E isto tako i Radonja treba da se postavi. 

 

Garancije, sloboda u radu je nesto sto njega treba iskljucivo da interesuje. 

 

 

A sto se Milivoja tice, taj covek jedva i juniorima moze da bude autoritet, jednostavno je takav tip, tih, miran. Sreca da se igra protiv Igokee. Mora doci zamena sto pre. 

 

Edited by Kooineeperk
Link to comment
Share on other sites

kakva razmazenost lvl max..

u sezoni kad je bg bio domacin ff el, u zvezdi aka drzavni bankomat, starteri bili dangubic i stefon jankovic, sa sve pocetnikom alempijem, pa izgurana cela el..

a sada za kako kazete vecito drugi partizan koji igra ec, ne valjaju ni danguba ni stefon, ni scepan mali, koji je imao 5 puta vise iskustva nego alempije, pa bi sve da menjaju nakon 4 utkamice u ec..

sta reci, kome? :default_coffee:

  • Like 3
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, n4l1m said:

kakva razmazenost lvl max..

u sezoni kad je bg bio domacin ff el, u zvezdi aka drzavni bankomat, starteri bili dangubic i stefon jankovic, sa sve pocetnikom alempijem, pa izgurana cela el..

a sada za kako kazete vecito drugi partizan koji igra ec, ne valjaju ni danguba ni stefon, ni scepan mali, koji je imao 5 puta vise iskustva nego alempije, pa bi sve da menjaju nakon 4 utkamice u ec..

sta reci, kome? :default_coffee:

 

Koliko promašen može biti komentar od 0 do ovo. :lol_2:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

kakva razmazenost lvl max..
u sezoni kad je bg bio domacin ff el, u zvezdi aka drzavni bankomat, starteri bili dangubic i stefon jankovic, sa sve pocetnikom alempijem, pa izgurana cela el..
a sada za kako kazete vecito drugi partizan koji igra ec, ne valjaju ni danguba ni stefon, ni scepan mali, koji je imao 5 puta vise iskustva nego alempije, pa bi sve da menjaju nakon 4 utkamice u ec..
sta reci, kome? :default_coffee:
bd797e99b56010914c7dcb5970df5ae9.gif
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Kooineeperk said:

550k Radonji? Nemoguce... bolje onda da je Trinki ostao i nastavio...

tintoreto je i imao vise od toga.. a u bayern nije otisao sto su mu tamo nudili vise, vec sto je bayern stabilan i perspektivan el klub..

to sto se vi primate na price o partizanstini to je druga stvar.. navukli ste se na njegovo "smeta mu crvena boja", pa sada ne izlazi iz te boje, a dresovi bayerna su toliko crveniji da se vise nagleda crvene boje za jednu utakmicu, nego sto bi za zvezdinih 10 utakmica..:default_coffee:

Edited by n4l1m
  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, propolis said:

 

46 minutes ago, Kooineeperk said:

550k Radonji? Nemoguce... bolje onda da je Trinki ostao i nastavio...

 

29 minutes ago, Cooper said:

Ne nasedaj.

 

550k za xy,

xy odbio,

puni su love, ali ljubav nema cenu,

dobrodoslica Filipusisu...

 

4 minutes ago, Mile1 said:

Izgleda nova prilika za Dragana Jakovljevica da ostvari svoj decacki san a to je klupa Partizana

tenor.gif

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

 

3 hours ago, n4l1m said:

kakva razmazenost lvl max..

u sezoni kad je bg bio domacin ff el, u zvezdi aka drzavni bankomat, starteri bili dangubic i stefon jankovic, sa sve pocetnikom alempijem, pa izgurana cela el..

a sada za kako kazete vecito drugi partizan koji igra ec, ne valjaju ni danguba ni stefon, ni scepan mali, koji je imao 5 puta vise iskustva nego alempije, pa bi sve da menjaju nakon 4 utkamice u ec..

sta reci, kome? :default_coffee:

 

Uvek sam za fino i kulturno navijačko podjebavanje, ali bih za ovako očiglednu provokaciju bez ukusa slao na hlađenje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Ne sam Safete said:

Slažem se sa haosom, nema šaje da Radonja dodje. 

Od trojice spominjanih, moj glas za Adoamitisa. Jedino on bi mogao da donese nešto novo i eventualno nas unaprijedi + bismo pokupili par litvanskih fora. 

ako sto znaci, Urbonas mi danas rece da nije kontaktiran vec misli da je Filipovski favorit tu.

  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...