Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

16 hours ago, Jakob Aman said:

Voleo bih naravno da sve bude u redu, ali ne dajem više od još par utakmica fore do lok dauna... Postaje baš zajebano. 

 

I meni se čini da od ove sezone nema ništa, možda će koliko toliko manja ulaganja imati smisla...

Baš zbog toga sam i rekao da bih voleo da vidim u prvom timu onih par likova iz Mladosti.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Son_of_a_gun said:

 

 


Još desetak dana da nadođu kruške da ispečem rakiju, a onda može sve da ide u pizdu materinu... (nhf)

 

 

 

Offtopic: Menjam litar moje kosovske šljive (18 gradi) za tvoju krušku, zainteresovan? 

 

Ontopic:

 

Napred naši danas! Iako stvarno ne vidim kako bi basket mogao da se nastavi posle polovine novembra, aj makar do tad da uživamo... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Laki Dzep said:

Offtopic: Menjam litar moje kosovske šljive (18 gradi) za tvoju krušku, zainteresovan? 

 

Nego kako! Čekam i ovog Safeta da ponudi neki mango. 😜

 

Moje su šljive sad nadošle ali ne možeš doći na red za kazan u selu jbg. A pošto imam tri puta više kruški, peći ću kad one nadođu a i šljive ako ne propadnu do tad. Možda i neće, hladno je na Jahorini poprilično, sve ide sporije nego na nižoj nadmorskoj visini, i voće kasnije sazrijeva. 

 

Elem, kruška će biti, a za šljivu budemo vidjeli. Imam nekih deset metara voća, biće dovoljno za do proljeća. Valjda. 😂

Link to comment
Share on other sites

zašto je kadeem "the dream" allen, OAKAAK* igrao samo jednu tekmu u ec i dve u prvenstvu?

jel povređen, jel koronaš, jel su mu vezali ruku i nogu pa ne pruža na treningu dovoljno

 

baš sam se nadao da lepo gledam jednu tekmu i navijam protiv partizana a za druga kadema.

 

*once a knick, always a knick

 

edit sad vidim da je bourg igrao samo dve tekme u ec

Edited by đubrivo.
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Luchifer89 said:
2 hours ago, Barkley#34 said:
Neće moći, moraćeš opet za Partizan. Kao i inače. :classic_tongue:

Kad mu GTR uradi Mela starog grobara, onda prelazi na tamnu stranu

 

već vidim grafit sa porukom "o melo, melo, imaš lepo telo."

 

a ispod toga, partizan - laboratorija zvuka 5:0

niko ne zna kakav je status kadeem allena? jebaće vas kadeem, ako zaigra.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...