Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Olimpija je  ,onako' ekipa ove godine. Meni je onaj Perry najgledljiviji play u liZi i radije bih njega gledao u Partizanu   nego KMM. To je moje mišljenje bazirano na ukusu a ne na uporednim kvalitetima igrača. Jaka nešto nije u formi ove godine al to ne znači da protiv nas neće biti.  Roko choko moko  leni Ukic je standardan s tim da sam skoro  gledao utakmicu gdje je vezao tri trojke. Muric je jako loš ove sezone.  Hopkins Marinkovic i Jones su jako  upotrebljivi i pokretni e sad da je Mozli tu ne bih se sikirao. U situaciji kad igra Dimec Žiga pustiti na njega ovog našeg Jankovića (Oguz Bilmaza prim.prev), to je zabava u najavi. E da u prednosti su definitivno što se tiče trenera.  Nerviranje u najavi i pobjeda naravno. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, đubrivo. said:

kakvi su ameri iz olimpije? ovi xsfrj igraci koje znam su dosta skromni. otprilike im je jaka blazic glavni igrac i scorer

 

Hopkins je slabijeg kvaliteta, ali se podreduje ekipi. Nominalna pozicija mu je 4,ali može da pokrije i 5 u nekim varijantama. Los suter spolja(moze da udje u seriju, ali bi uvek skupljao sa njegove strane) , ali solidan skakac. Rekao bih da je baš tip igraca koje Golemac voli, ali nema kvalitet za nesto vise. 

Rion Brown je klasičan prangijas sa pozicije 3 I to mu je glavni kvalitet, a sve ostalo prosek. 

Jones je isto neki kombo 5,4 I voli da sutira spolja nije tip centra koji će da se guzi dole. Lagana petica sa veoma dobrim sutem spolja. 

Perry je alfa i omega ekipe i od njega sve kreće. Sve ima dobro sut, prodor I dodavanje jedini minus je sto je bas nizak i odbrana moze da trpi. 

Edit, CMM bi mogao lagano da ga nosi na ledjima do kosa i poentira. 

 

Edited by propolis
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Strašno bitna tekma, ono o čem sam pričao pre 10ak dana, da posle ona dva startna poraza, mi već sada imam ozbiljan imperativ pobede. Olimpija je već na 3-0, eventualni poraz bi značio da nam beže 3 pobede + nas čeka tekma tamo.

 

Tako da danas moramo dobiti kako znamo i umemo. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, realno *w said:

Strašno bitna tekma, ono o čem sam pričao pre 10ak dana, da posle ona dva startna poraza, mi već sada imam ozbiljan imperativ pobede. Olimpija je već na 3-0, eventualni poraz bi značio da nam beže 3 pobede + nas čeka tekma tamo.

 

Tako da danas moramo dobiti kako znamo i umemo. 

 

Recept je 30 minuta CMM, Danguba I Zagorac da igraju spolja i ne daju suteve za 3. To je njihovo najjace oružje jer svi prangijaju od 1 do 5.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne bih da stajem na zulj svima koji su Scepu proglasili pilicarem zbog izjave snage rivala...ali sam prilicno siguran da je u izjavu uracunao da na raspolaganju nemamo 2 od 4 najvaznija igraca.

 

*od kojih je Jare vrv i ponajbolji.

Edited by Alex_Serbia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...