Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

47 minutes ago, Alex_Serbia said:

Kada Primorskoj tamo nismo mogli da damo 60, a posle postali 1.favorit EC, ja vise nista ne prognoziram.

mi smo pod trinkijem na pocetku igrali katastrofalno, ja sam ne znam kako smo mi pobedjivali te tekme a zbog toga vrv mnogi i zaboravljaju na sta nam je igra licila ali bilo je lose... posle se popravilo

Link to comment
Share on other sites

mali off ako moze

u nedelji kad partizan slavi 75 rodjendan gtr (a ko drugi nece valjda klub ?!) organizuje festival (tokom cele nedelje)

ljudi ko god moze nek dodje i podrzi ovu jednu iskrenu i ispravnu pricu

 

raspored u spoileru

Spoiler

Ei-RFekm-Xg-AQWKr-D.jpg

 

 

:thumbsup:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

I definitivno hoće da oteraju Angolu.

Sve priče oko neuklapanju su glupost. Čovek je odličan igrač, skroz korektan za ovaj roster i daje raznovrsnost.

Ako se bira između njega i igrača tipa Dangubić onda..

Što se Šćepanovića tiče, ne znam. Partizanu treba dokazani trener, u pitanju je veliki klub sa velikim pritiskom rada u istom. Čanak, Vlada J., Božić svi su se usrali. Ne uči se u Partizanu trenerski posao.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/19/2020 at 2:36 PM, Referent said:

 

Sramotno je reći da su se Čanak, Božić i Vlada usrali. 

 

Nije ovo direktno odgovor tebi vec si dao dobar povod za razmisljanje. Naime, nije problem u nasem sportu sto je data sansa pocetniku, vec neiskrenost sefova klubova i uprave prema trenerima pocetnicima. Tu je, recimo, Nebojsa Covic daleko vise ispao fer prema Alimpijevicu nego li recimo vasi prema Canku i Bozicu. Koliko cujem, mada ne pratim redovno, Nenad Canak radi sasvim solidan posao u Litvaniji. Ispravite me ako nije tacno, mislim da sam skoro citao jedan prilicno afirmativan tekst o njemu. Sa druge strane Alimpijevic je kroz citave serije uvreda sa nase strane sve vreme imao podrsku uprave dok nije konacno puk'o sam i to saopstio Covicu.

 

Dakle, vazno je poverenje, vazno je da stojis iza svojih reci. Ne mozes dati sansu pocetniku sa idejom da se gradi sistem a onda promeniti plocu u toku sezone. Mozes, ali si ispado pizda. Kao Terzic prema Lalatovicu sto je ispao pizda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Upravo to. VJ je imao podršku, dok Čane, Boža i Džile (premda nije početnik) nisu imali podršku uprave. Meni su to sve populistički potezi, uprava dovodi trenera koji je mlad, osvedočeni grobar, ali ne obezbedi nikakvo tutorstvo od strane nekog iskusnijeg, ne obezbedi strpljenje, ne obezbedi budžet za normalno funkcionisanje i najbitnije jasan cilj u naredne četiri godine, recimo. 

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Barkley#34 said:

S tim da to ipak nije tim za dno ABA (i -20 i kusur u Nikšiću) što je Pera uspeo da postigne, da bi Džile nakon toga jurio četvrto mesto.

 

 

Po meni je ovo tim za apsolutno dno i tvrdim da Žoc ne bi izvukao ništa više od borbe za opstanak. Centri na nivou prve srpske lige, ali bukvalno.

 

 

Džile jurio 4. mesto sa ovim timom + 3 stranca + Edo Murić. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...