Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Titula je bez pogovora zasluzena, odlicna sezona generalno uz obavezu da se ove uzme i kup obzirom na ozbiljnu razliku u kvalitetu u odnosu na ligu, pa i na komsiluk.

Zvezdi ova glomazna i nekvalitetna jsl nikako ne odgovara, a i tako ostavren je dobar rezultat i u Le uz samo jedan poraz od starta sezone, sto je zaista preko ocekivanja cigana.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da nije toliko sigurno da će Dragović potpisati za Zvezdu iako se čak pominjalo da je potpisao predugovor.

 

"Uvek je teško bilo šta reći unapred, niko ti ne daje nikakve garancije, moraš sve da zaslužim na terenu. Imam 30 godina i više nisam talenat, moram sve da uzmem u obzir. Gde ću se osećati komforno? Da li ću imati šansu da igram redovno? A naravno mora pomalo da se gleda i ekonomska strana, inače bi igrao za džabe. Pokušavam da nađem najbolji mogući klub", naveo je Dragović. 



A onda su ga austrijski novinari pitali da li bi se naljutio ako bi se reklo da je Crvena zvezda favorit za njegov potpis... 

"Naljutio bih se! Mediji su preuveličali to da je Crvena zvezda favorit za moj potpis. Ali zajedno sa Austrijom iz Beča je klub koji mi je najbliži srcu i naravno da je opcija", ispričao je štoper, koji će zaigrati na Evropskom prvenstvu u dresu Austrije. 

A sada će odluku o svom novom klubu doneti vrlo oprezno!

"Kao i u životu i u fudbalu pred sebe stavljate različite ciljeve. Kada sam bio mali uvek sam sanjao da jednog dana zaigram za Crvenu zvezdu. Kao mali sam hteo da igram na nacionalni tim, a nisam ni zamislio da ću odigrati 89 mečeva. Mnogo toga se dešava samo od sebe, a sada kada imam šansu da pređem tamo bitno je da ostanem hladne glave i da ne donosim odluku emotivno. A kada je donesem, moram da stojim iza nje", ispričao je Dragović.

 

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1473454/aleksandar-dragovic-crvena-zvezda-transfer.html

Link to comment
Share on other sites

Da udarim kontru Knipexu i prvi pozelim dobrodoslicu Dragovicu!

Naime,juce je u intervjuu televiziji K1 Dejan Stankovic potvrdio da je prvi dolazak dogovoren i potvrdjen. Uzimam slobodu da ovo protumacim kao potpis Dragovica,a ne Kolarova (mada je velika sansa da i ovaj dodje)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni Bombarder said:

Da udarim kontru Knipexu i prvi pozelim dobrodoslicu Dragovicu!

Naime,juce je u intervjuu televiziji K1 Dejan Stankovic potvrdio da je prvi dolazak dogovoren i potvrdjen. Uzimam slobodu da ovo protumacim kao potpis Dragovica,a ne Kolarova (mada je velika sansa da i ovaj dodje)

A šta ćemo ako je taj igrač koji je dogovoren Krstičić kako sam ja načuo levim uvom? :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Knipex said:

A šta ćemo ako je taj igrač koji je dogovoren Krstičić kako sam ja načuo levim uvom? :classic_biggrin:

Necemo da se bunimo sigurno :classic_biggrin:

Dragovic u Leverkuzenu ne ostaje,navodno ne zeli ni u Moskvu,sta ce u Austriji?
Sve ovo govori da je vec odlucio da dodje u Ljutice Bogdana

Link to comment
Share on other sites

@Crni Bombarder U vezi Dragovića

 

Ja sam kolegi objašnjavao da bi mu najpametniji potez bio da potpiše trogodišnji ugovor sa Zvezdom. Osvoji titulu, igra ligu šampiona i onda nakon toga, posle jedne sezone u Zvezdi, sa 31. godinom ode negde da zaradi novac za kraj karijere. Mi mu ne zatežemo ništa oko odlaska i time kompenzuje nešto nižu platu za tu jednu godinu. Lepo njemu, lepo nama.

Edited by Knipex
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Crni Bombarder said:

Da udarim kontru Knipexu i prvi pozelim dobrodoslicu Dragovicu!

Naime,juce je u intervjuu televiziji K1 Dejan Stankovic potvrdio da je prvi dolazak dogovoren i potvrdjen. Uzimam slobodu da ovo protumacim kao potpis Dragovica,a ne Kolarova (mada je velika sansa da i ovaj dodje)

Nikad bolje pojacanje - ex kapiten Srbije tek operisan od diskus hernije... Iako mislim da je Kolarov zaista bio dobar klupski igrac na svojoj poziciji i napravio odlicnu karijeru, ovo samo kod nas moze da prodje. Nema ko da mu da novi ugovor sakatom, pa ce u Zvezdu na zavrsetak karijerei uz debelo neigranje zbog zdravlja jelte...

Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, Crni Bombarder said:

Da udarim kontru Knipexu i prvi pozelim dobrodoslicu Dragovicu!

Naime,juce je u intervjuu televiziji K1 Dejan Stankovic potvrdio da je prvi dolazak dogovoren i potvrdjen. Uzimam slobodu da ovo protumacim kao potpis Dragovica,a ne Kolarova (mada je velika sansa da i ovaj dodje)

Bas me zanima gde ce da gurnu Kolarova, nema sile da on moze u ovim godinama da igra levog beka pogotovo  da ide gore dole kao sto nasi bekovi igraju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...