Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Kao da nismo očekivali presing Partizana. Loše se iznosi lopta iz zadnje linije. Mora više da se angažuje sredina, Kanga i Sanogo, preveliki je prostor između njih i odbrane pa se većinom odlučuju na ispucavanje.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 12Laki said:

Drag mi je Falcineli i dosta je doprineo ove sezone ali nadam se da ga necemo produzavati.Ocigledno je da nije u glavi u klubu.

Možda je generalno tako, ali iz ove dve-tri situacije to nije pokazao. 

Prvo šut na početku, onda je zakasnio za pola sekunde i posle nesporazum sa Benom. 

Nisam video da igra bez želje. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Del Piero said:

Pa je li ono moralo da se sutira petom

Meni deluje da je moglo i ovako i onako. Da je šutirao normalno, možda bi igrač Partizana izblokirao i Stojković je bio kod te stative, baš blizu lopte. Ovako na iznenađenje na drugu. Šteta, mogao je bolje, ali meni ok pokušaj. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, 12Laki said:

Drag mi je Falcineli i dosta je doprineo ove sezone ali nadam se da ga necemo produzavati.Ocigledno je da nije u glavi u klubu.

nije glavom u klubu, pa gde je?da nije mozda glavom junajtedu, sitiju, juventusu posto se svi otimaju o novog zirua/inzagija koji ne ume da ga uvalja macvi i zlatiboru?ja se samo nadam da nece predvoditi napad u kvalifikacijama kad dodju ozbiljne tekme gde cemo imati max 2,3 sanse za 90 minuta i gde svaka mora da se iskoristi

Edited by SunZero
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Константин said:

Овај преко пута још гори након одласка Асана ладно без Суме и Натха:classic_laugh:

Станкела посерем ти се у зону од фудбала, изађите високо и завршите ове левате!

od napadaca partizana najvise se plasim radovana dzindzera panjkova

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...