Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Dosta nam je pomogao Metalac svojom partijom,ali od starta se videla odlucnost da se sto pre dodje do gola. Dobro se trcalo,dobar presing,posebno u prvih 15-20 minuta.. posle smo malo smanjili gas..sigurno da je i tezi teren malo tome kumovao.

U svakom slucaju,bilo bi dobro da se niko ne povredi i da spakujemo jos par komada :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Pankov legenda, polako zauzima mesto najgoreg Zvezdinog stopera u poslednjih 50 godina, Jovan Krneta je Van Dajk za dzindzera. Tomaneu 1.1 se nikako ne da, bas nema srece. 

Edited by SunZero
Link to comment
Share on other sites

Апропо приче Фалћинели и Павков данас, Италијан прилично резервисан и замишљен за његове стандарде, што значи да би могло бити да му пливају паре. Шут небу под облаке Павкова након фантастичног паса Иванића показао зашто ни након Ливерпул сезоне нисмо успјели увалити овог стварно коректног момка. Како год згазити комшије у уторак, нека даје ко год хоће.

Иначе за похвалу је приступ без отаљавањам са доста шутева према голу (обавеза у овој лиги) и потврда титуле са напокон 3,0 голова по мечу.

Edited by Константин
Link to comment
Share on other sites

Sadasnja Zvezda trazi igraca boljeg od Falcinelija. Po meni je to Prijovic npr.
Kao sto je Lebdeci napisao - ovde samo mozemo da diskutujemo da li je Pavkov dovoljno dobar da nam bude drugi spic,sto ja mislim da jeste.

Edit:slovo
Prijović je to bio a kakav je Prijović sad to je veliki znak pitanja, nadam se da si u pravu.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Martin Mystere said:

Da ova sezona bude završena na način kako je i tekla u potpunosti se pobrinuo Pankov novim kiksom.

 

38 minutes ago, SunZero said:

Pankov legenda, polako zauzima mesto najgoreg Zvezdinog stopera u poslednjih 50 godina, Jovan Krneta je Van Dajk za dzindzera.

Moje misljenje o Rasi se zna:granicni igrac za klupu Crvene zvezde.
Ipak,necu ga kritikovati danas...dacu mu opravdanje u vidu klizavog terena

1 minute ago, mister-no said:

Prijović je to bio a kakav je Prijović sad to je veliki znak pitanja, nadam se da si u pravu.

I meni je tu prisutan znak pitanja.
Samo mislim da bi uz dobre pripreme proradio. Tj.nadam se.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Liga jeste kompromitovana,ali Zvezdina titula je i zasluzena i cista. Makar to bilo i u takvim okolnostima i okruzenju.
Stoga - srecna titula jos jednom,cigani. Licno cu je pamtiti kao titulu do koje smo dosli mozda i ponajboljim fudbalom kojeg smo igrali u post-barijevskoj eri. 

187662392_10159593030989884_822526106857

P.S.dodavajte koje slike sa proslave. Slavljenicko je vreme 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni Bombarder said:

Liga jeste kompromitovana,ali Zvezdina titula je i zasluzena i cista. Makar to bilo i u takvim okolnostima i okruzenju.
Stoga - srecna titula jos jednom,cigani. Licno cu je pamtiti kao titulu do koje smo dosli mozda i ponajboljim fudbalom kojeg smo igrali u post-barijevskoj eri. 

187662392_10159593030989884_822526106857

P.S.dodavajte koje slike sa proslave. Slavljenicko je vreme 

Kakva god liga bila, mi jesmo najbolji tim u Srbiji,a to smo dokazali i u Evropi. Tamo sigurno nema sklanjalica ili poklonjenih penala. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...