Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Mene vise brine sto Falcineli ni ovim pacerima ne moze da uvalja gol.

Pavkov sa daleko skromnijim fudbalskim kvalitetima ga uvek da ,nebitno da li startuje ili udje s klupe...

Mozda je duh Tomanea usao u zabara.

Pitanje je da li mozemo da se oslonimo na njega na putu za novu LS.Ako nije patka ovo oko Prijovica,ja sam apsolutno Za Prijin dolazak,a ako jeste nadam se da se razmislja o nekom boljem resenju od Falcinelija.

 

Ima zanimljivih igraca medju free agentima ...

W6JKgqZ.jpg

 

Nemamo mi para da dajemo milionce po sezoni Asanu😀

Za nas je Bony bombona...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Liska Manjina said:

Glupo mi je ovo i pisati, ali zaista verujem da je Falko bolji fudbaler od Bena i mislim da će imati prednost početkom sledeće sezone. Voleo bih Falka videti na travi Marakane, verujem da bi plesao.

 

Ben je mnogo dao Zvezdi svojim pristupom, razumevanjem ili bar spustanjem lopte kad su hteli da ga prodaju pa momak nije mogao da igra Ls, kao i jasni koriscenjem svojih kvaliteta u igri jer niti je brz, previse okretan i sa jakim driblingom, a opet toliko je inteligentan i koristan da je zasluzio oreol jednog od najboljih stranaca u Zvezdi ikad.

Falko je odlican igrac i tek ce pokazati svoj repertoar, uz to i ja mislim da ce dobijati vise minuta tj da je to jedan od razloga sto ce Ben otici, ali mora tek da dosegne te (Benove) visine, sto nece biti laganica.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Francuski državni finansijski tužilac obustavio je istragu o navodnom nameštanju na utakmici Lige šampiona između Pari Sen Žermena i Crvene zvezde i odlučio je da odbaci slučaj, javlja Ekip.

 

31_1000x0.jpg

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Decembarski said:

Umro je Kosan 🥺

Hvala mu za sve sto je uradio za nas klub.

Vecna slava majstore...

Откуд сад то!? Скоро сам га гледао на некој тв. Е штета, Бог да му душу прости...

 

2 hours ago, Betolingar Misdongard said:

To je svakako jedna od smiješnijih optužbi koje sam čuo u životu. Zamisli da jedan PSG koji ima milijarde namješta utakmice. Ali kao da je neko veliko čudo što su nas nakantali tada. 

Када би нашли ко је све то пријавио/изрежирао све би било јасно а кладим се да је домаћи испрдак.

Link to comment
Share on other sites

Samo da se precizira radi forumaske javnosti.

Preminuo je MIlan Kosanovic,sportski direktor Vojvodine,pomocni trener Srbije na Mundijalitu na Novom Zelandu i nekadasnji pomocni trener Crvene zvezde u eri Vladana Milojevica.

Zaista sam neprijatno iznenadjen vescu. Nek' pociva u miru.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...