Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

5 minutes ago, LeBron said:

Bravo za tebe, onda si bogat covek.

Ajd sad pusti nas da gledamo fudbal malo, a ti idi naplati tikete.

Uopste te ne diram niti sam ti se obratio, tako da me preskoci. Bogat sam i bez tog saznanja.  Nervira me sto vlada opste misljenje da namestaju samo mali klubovi, a ne i sveti dvojac. Netacno

 

2 minutes ago, NMX said:

Bokte mazo 2-1&7+ emoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.png

ne moze bolje 👌🏻

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Martin Mystere said:

A nama nameštanje da dobijemo ovu utakmicu ili da je pak pustimo Zlatiboru treba tačno zbog čega? I kakve to veze ima sa današnjim mečom Radnički - Rad koji si pomenuo?

Nama kao tebi i meni ne treba. Treba onome ko uzima pare na tome. Ne namešta se samo da bi se opstalo u ligi nego i da bi se uzele lepe pare

Link to comment
Share on other sites

Ево гледам статистику, ПП 5 удараца ка голу а у ДП 20, чак у ПП и већи посјед. И шта треба још да се схвати да и даље минуте узимају балвани који су у рангу играча Златибора јер против њих не праве разлику. 3 доле са 2 горе нацртано за ову лигу, какве све будале Станковић слуша када то не може коначно да скува.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Manoly said:

Ti si bre kao drug bosman, sve si znao i naplatio!

Jesi video?

Ja sam i u kup utakmici probao isto..tad mi je falio gol..svestan sam da ce uvek ici ovakve price kad se dogodi ovakav rezultat,ali sto se golova tice,tu sam prilicno siguran da nije namesteno..Zlatibora sam gledao u nekoliko utakmica i video da su busni kao sir..mi celo prvenstvo nismo usli u 7+ i procenio sam da je danas idealan trenutak..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...