Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

 Poznavanje fudbala u Srbiji je minimalno i uvek me to nerviralo, evo najnoviji primer je Krstovic, jedno 20 stranica na instagramu je objavilo kako je on buducnost kluba, kako se videlo da je talenat odma, cim startovao odma dao gol..  

Ljudi ili prate Zvezdu preko fleshscora ili su bas slepi..

Link to comment
Share on other sites

Mediji, drustvene mreze i sve ostalo su "krivci" za takve pojave.. . Zatupljivanje naroda... Veliki procenat tih klinaca se tako informise, vrlo lako se od tantuza napravi vrhunski talenat... Vise od pola njih nije dve utakmice Zvezde odgledalo, mimo evropskih... A i to sto odgleda, ne zna ni sta gleda, fudbal igraju na konzolama, ne na terenima... 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

off topić (a možda i ne)

“Nije sve u borbi i zalaganju, cilj je igrati fudbal” Julian Nagelsmann

 

Zato će ovaj dečak da se bori za trofej Lige šampiona i uskoro u neki od najvećih svetskih klubova, a naši treneri da se biju u dupe ako posle Srbije dobiju ponude iz Kine, Japana, Arabije, jer kod nas je samo bitno ostvariti rezultat ovog trenutka, makar se valjao po terenu, folirao grčeve, šutirao loptu u kukuruz. Znam i to, da ne možemo da se poredimo sa Nemcima, jer ovde uglavnom klubovi zavise od trenutnog rezltata i da je Nagelsmann jedan u milion i u okviru svetskog fudbala, ali postoji valjda i nešto između. Kod nas i navijači, često oni kojima je samo bitno da smo ispred komšija, uglavnom pričaju "neka mi ulazimo u LŠ svake godine, makar igrali dekadentan fudbal", a to nije ono zbog čega je Zvezda postala to što jeste i tako treba da razmišljaju neki drugi klubovi na ovim prostorima. Bitno je uvek naći alibi da "ovo nisu ona vremena i da "više to ne može tako jer mi smo bedni i siromašni" ili floskule"trener je izvukao maksimum iz tima, a igrači su ostavili srce na terenu". Da bre, evo sve vam verujem. Može i rezlultat i lepa igra i to odmah, posle jednih priprema, samo ako se ima znanja i posvećenosti svom usavršavanju, a to nećemo dočekati od trenera koji se školovao ovde.

 

Kod nas se, naravno, neće ništa promeniti, a mi ćemo i dalje pričati da smo ZVEZDA, onako ponosno, kao da to nešto znači i da je to samo po sebi dovoljno da smo veliki i padaćemo u nesvest kada dobijemo mrvice od para i rezultata koji se "vrte" u svetu guzbala. Onog sporta što se kod nas retko igra.

 

kraj off-a

 

Bijemo Spartak večeras 3:0!

 

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

RSB najavljuje sastav:

 

Borjan-Gajić-Pankov-Degenek-Rodić-Njegoš-Vulić-Gavrić-Nikolić-Katai-Ben

 

Sviđa mi se, jako mi seviđa, očigledno da se uigrava tandem Pankov-Degenek, što i razumem pa se ne bunim što nema Erakovića. Očigledno je da će on minute dobijati protiv slabijih ekipa i kad pomenutom dvojcu bude trebao predah.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Liska Manjina said:

RSB najavljuje sastav:

 

Borjan-Gajić-Pankov-Degenek-Rodić-Njegoš-Vulić-Gavrić-Nikolić-Katai-Ben

 

Sviđa mi se, jako mi seviđa, očigledno da se uigrava tandem Pankov-Degenek, što i razumem pa se ne bunim što nema Erakovića. Očigledno je da će on minute dobijati protiv slabijih ekipa i kad pomenutom dvojcu bude trebao predah.

 

Ne sećam se kada je ceo sastav bio po mom ukusu. Jedino Sanogo i Kanga in, a Vulic i Petrovic aut, ali da ne cepidlačimo. 😄

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Liska Manjina said:

Sviđa mi se, jako mi seviđa, očigledno da se uigrava tandem Pankov-Degenek, što i razumem pa se ne bunim što nema Erakovića. 

Svaka cast malom Erakovicu, ali trenutno je pametnije uigravati stoperski tandem (generalno tim) koji ce nastupiti u Evropi, nego stalno rotirati. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...