Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

19 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Ben postigao 49. pogodak za CZ. Nekako, imam utisak da ovaj covek nije bas stekao simpatije u meri kojoj zasluzuje za doprinos nasem klubu. Iako je danas promasio, sto mu se ume desiti, ubedjen sam da bi dao onaj penal u Pireju umesto Tomanea da je bio registrovan.

 

Apsolutno. Nikad neću zaboraviti kako je u Salcburgu kod gola sklonio ruke na leđa da mu slučajno ne sviraju faul. Jako pametan potez, znak visoke koncentracije. Naši igrači obično pokazuju potpuno suprotno.

 

Benov problem je što nije flashy. Zato ga omalovažavaju likovi koji su se ložili na Kadua (uz dužno poštovanje). 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ben je polivalentan i koristan fudbaler. Moze da igra krilo, moze 10, a moze i centarfora. Ne moze da se kaze da ima neki segment igre na vrhunskom nivou, ali je pristojan u svakom. Inteligentan igrac, razmislja fudbalski, ima dobru realizaciju, cak i glavom umije da postigne gok iako ima tek 170cm. Razlog zasto nije vise previse popularan je sto nije atraktivan kao Katai i Kanga, ali ne bih rekao da se potcjenjuje, barem nijesam primijetio na ovom forumu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Santoro said:

Stankovicu ide ovaj sastav na dusu , podcenio je Spartak za sve pare , previse tankih igraca na terenu .

 

6 hours ago, Martin Mystere said:

Lep meč za sada ali činjenica je da je Deki potcenio Subotičane.

 

Malo sam gledao, koliko sam mogao zbog društva u kući. Kasnije sam video hajlajtse. :classic_blush:

Izgleda kao da Deki jeste poTcenio Spartak ali sam se ponadao da razmišlja par koraka dalje i pokušava da zamuti vodu za kvalifikacije koje slede. 

 

Spartak mi je večito bio sinonim za blatište i močvaru. Od onog treba da naprave hipodrom.

Uvek su se ritali sa Zvezdom.

U Subotici treba imati 3 rezervne garniture dresova da bi se uopšte prepoznali igrači.

Srećom da se igralo ovde. :classic_sleep:

 

Posle dve LŠ i LE, valjda je normalno da postoje kamere koje će pokazati iz svih uglova ima li penala. Drago mi je što je mašio.

O VAR da ne govorimo...

Za dvadesetak godina, kad potpisnik ovih redova eventualno doživi zlatne godinetm, tereni će biti čisti ali još čistije oko njih. Valjda.

 

Edited by Neme
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Neme said:

 

 

...

 

Spartak mi je večito bio sinonim za blatište i močvaru. Od onog treba da naprave hipodrom.

Uvek su se ritali sa Zvezdom.

U Subotici treba imati 3 rezervne garniture dresova da bi se uopšte prepoznali igrači.

Srećom da se igralo ovde. :classic_sleep:

 

...

 

 

Nisam siguran kakva je trenutno situacija, ali znam da su pre jedno 2-3 sezone u Subotici položili baš kvalitetnu površinu za igranje, nalik ovim boljima u ligi.

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Treba pohvaliti i Stankovica. Na 1:1 je bio spreman Tomane da udje da se dodatno napadne, onda smo dali gol, a on je ipak usao i to umesto Njegosa, znaci spic za zadnjeg veznog. To je moglo i da nam se obije o glavu jer je Spartak jedna od retkih ekipa u ovoj ligi koja zapravo legitimno moze da te napadne, ali isto tako smo lako mogli da damo jos neki gol i gledao se dobar i otvoren fudbal.

 

Sa ovakvim timom zaista ne bi trebalo mnogo kalkulisati u nasoj ligi, bila bi greota.

 

Sto se tice Evrope nikad nisam bio protiv malo opreza i taktiziranja, ali jasno je da je nama napad puno bolji deo tima od odbrane i u skladu sa tim treba igrati.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, L' Imperatore said:

 

Nisam siguran kakva je trenutno situacija, ali znam da su pre jedno 2-3 sezone u Subotici položili baš kvalitetnu površinu za igranje, nalik ovim boljima u ligi.

 

 

+1

Spartak je postavio novu travnatu podlogu. Za nase uslove -  pravi "tepih".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šteta je što ne uđe ona volejčina pred kraj. 

 

3 hours ago, L' Imperatore said:

 

Nisam siguran kakva je trenutno situacija, ali znam da su pre jedno 2-3 sezone u Subotici položili baš kvalitetnu površinu za igranje, nalik ovim boljima u ligi.

 

 

 

1 hour ago, Crni Bombarder said:

+1

Spartak je postavio novu travnatu podlogu. Za nase uslove -  pravi "tepih".

 

Tnx, leti vreme jbg...

Link to comment
Share on other sites

Ovo drvljenje oko dovodjenja spica je pravi pokazatelj sta rade budale u klubu, uz standardan spin koji sledi u stilu "imamo dovoljno napadackih opcija" ide i to da kvalitetno resenje na toj poziciji znaci koliko i rad na pojacavanju odbrane, koja jeste slabiji deo tima.

Dokazano nam je potreban novi, dobar spic, ali avaj...

 

Link to comment
Share on other sites

Čitam, zagrebačka Lokomotiva ima problema pred utakmicu kvalifikacija za LS zbog 5-6 igrača zaraženih Corona virusom: 

"Krovna evropska fudbalska organizacija je iz takmičenja već eliminisala Dritu iz Gnjilana zato što je u toj ekipi bilo zaraženih Korona virusom. Kasnije se obrazalagalo da niko ko nema 13 igrala sa negativnim testovima neće moći da igra kvalifikacije. Ključno je doći u goste sa zdravim igračima. Ako se organizacija sa sedištem u Nionu bude vodila istim kriterijumom, ne piše se dobro zagrebačkom timu koji bi trebalo da igra kvalifikacije kao drugi hrvatski predstavnik"

 

Mi nemamo problema i ne moramo da razmišljamo da li imamo 13 igrača... Imamo ih za dva tima, sa sve rezerve 😴

Bilo bi interesantno da se izračuna koliko je to u "parama" ( čvrstoj valuti 😄 )... Koliko odlazi na plate na igrače na koje se ne računa, na igrače koji su na pozajmicama i raznorazne menadžerske kombinacije.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, n4l1m said:

bo ih makeda..

vec vidjen scenario..

dolazi nespreman, promasi prvi penal, odigra 7-8 utakmica, i onda sledece godine nece da ode dok mu se ne isplati ceo ugovor..:default_coffee:

ako promasi prvi pogodice drugi. Bogu hvala penala imamo za izvoz.

 

 

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/crvena-zvezda-hoce-mahmuda-el-gazara/363931

 

koji je ovaj?

Edited by tsva
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...